فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

آيا صلاح ميدانيد با وکيل کار کنيد ؟چرا؟
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظر سنجي و راي گيري

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  

آيا صلاح ميدانيد با وکيل کار کنيد ؟چرا؟
بله
40%
 40%  [ 24 ]
خير
59%
 59%  [ 35 ]
محموع راي ها : 59

نويسنده پيام
behkarzad

عضو شده در: 8 ارديبهشت 1387

تشکر شده 293 دفعه در 249 پست

پستتاريخ: 31 شهريور 1389 - 9:58    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Itachi نوشته است:
تارا و مسعود ، من که توصیه میکنم اسم وکیل رو نیارید. موردی که گفتی تقریبا شایع هست

ولي دوستان فكر مي كنم اگه اين وكلا با نام، معرفي بشن به نفع آيندگانه و وقتي كار وكلا هم كساد بشه، احترام به مشتري رو ياد مي گيرن و تغييري در رويه كاري خودشون بوجود ميارن. اونوقت ميشه اسمشون رو از اينجا حذف كرد كه ميشه جايزه احترام به مشتري.

بازم شما صاحب اختياريد كه نام ببريد يا نه. Thinking
با آرزوي بهترينها براي همه دوستان Flower
خداوندا! رواديد همه دوستان رو به زودي زود هديه كن (به ويژه، دوستان قديمي تالار)
خداوندا، ايران و ايراني را نگهبان باش Respect
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
lawyer

عضو شده در: 20 آذر 1387

تشکر شده 15 دفعه در 13 پست

پستتاريخ: 11 مهر 1389 - 4:48    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

من تو اين چهار سال اخير خيلي ها رو ميشناسم كه بخاطر ندونم كاري خودشون پروسه مهاجرتشون به تعويق افتاده و يا حتي ريجكت شدن در حالي كه تمام كساني كه واقعا كواليفايد بودن و با وكيل هاي خوب كار كردن همشون ويزا گرفتن نام وكلاي خوب رو نميارم كه تبليغ نشه ولي حتما خودتون ميشناسين ولي نام بدترينشون رو ميارم كه سراغشون اصلا نريد و اونم كسي نيست جز گلدن گروپ كه فكر ميكنم بد سابقه ترين هستن. هر كس هم فكر ميكنه واقعا خودش ميتونه اپلاي كنه چرا كه نه ... موفق باشيد دوستان. اميدوارم جامعه ايرانيان استراليا روز به روز با اومدن شما بهتر بشه و بتونيم يك جامعه قدرتمند تشكيل بديم Flower
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي شناسه عضويت در Yahoo Messenger
majid51

عضو شده در: 17 اسفند 1387

تشکر شده 436 دفعه در 353 پست

پستتاريخ: 11 مهر 1389 - 7:48    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

lawyer,
با احترام به نظرات شما، واقعيتي كه هست اينه‌كه :
نمونه كوچكي از جامعه مهاجران كه در اين فروم تشكيل شده، نشون ميده كه اگر 1٪ از دوستان به خاطر اقدام شخصي پروندشان با تاخير مواجه شود يا ريجكت شوند - معادل 10٪ از دوستاني كه با وكيل اقدام كردند، مواجه با مشكلات گفته شده گرديده‌آند.
متاسفانه با اينكه وكلاي محترم مدت‌ها مي‌باشد كه در استراليا تشريف دارند، ولي خصلت بزن در رويي (رفتار و برخورد مناسب قبل عقد قرارداد ، بي‌محلي بعد از قرارداد ، عدم دقت و سرعت درحين پروسه) در بسياري از آنها مشهود است. و متاسفانه اصلاْ هم انتقادپذير نيستند و هر ضعفي هر چند كوچك كه به آن اشاره شود سريعاْ جبهه‌گيري نموده و درصدد توجيح برمي‌آيند.
خلاصه خود خود ايراني‌گري ، تماماْ‌ در ايشان متبلور است.
بازگشت به بالاي صفحه
Australian

عضو شده در: 18 مرداد 1389

تشکر شده 4 دفعه در 4 پست

پستتاريخ: 18 مهر 1389 - 16:53    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام
خوب شايد هنوز خيلي زود باشه كه من نظر بدم ، چون فعلاً براي اولين امتحام IELTS م ثبت نام كردم. تأخير و تأجيل يك مسأله اي هست كه نظرات خيلي متفاوتي هست. در مورد انجام كارهاي شخصي و توانايي آنها نيز موافقم. ولي هر چي باشه اين يك كار حقوقي و انجام يك كار حقوقي در خود ايران به زبان فارسي هم سخته چه برسه با يك كشور ديگه به زبان انگليسي.
به هر حال من براي خودم نياز به يك وكيل مي بينم كه اجازه بده من خودم كارها رو انجام بدم ولي مراقب باشه كه اشتباه نكنم. آيا كسي اينجور وكيلي مي شناسه !
من چند وقت پيش رفتم دفتر يك وكيل، خوب بر خورد كردند ولي هزينه اي حدود 8-10 ميليون تومان رو پيش بيني مي كردن ! كه فكر كنم خيلي زياد باشه !
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email شناسه عضويت در Yahoo Messenger
majid51

عضو شده در: 17 اسفند 1387

تشکر شده 436 دفعه در 353 پست

پستتاريخ: 18 مهر 1389 - 17:06    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Australian, خوش آمديد. به نظر من:
1- چندان هم حقوقي نيست. بيشتر شبيه رويه است كه تمام آن را در اين فروم مي‌توانيد بياموزيد تا قانون و ...
2- همه دفاتر وكلا قبل قرارداد خوب برخورد مي‌كنند و حتي بعد قرارداد هم همچنين. نكات همانست كه گفته شد: تاخيرات - عدم پيگيري - ...
بازگشت به بالاي صفحه
Itachi

عضو شده در: 31 تير 1387

تشکر شده 169 دفعه در 138 پست

پستتاريخ: 18 مهر 1389 - 19:18    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Australian نوشته است:
سلام
خوب شايد هنوز خيلي زود باشه كه من نظر بدم ، چون فعلاً براي اولين امتحام IELTS م ثبت نام كردم. تأخير و تأجيل يك مسأله اي هست كه نظرات خيلي متفاوتي هست. در مورد انجام كارهاي شخصي و توانايي آنها نيز موافقم. ولي هر چي باشه اين يك كار حقوقي و انجام يك كار حقوقي در خود ايران به زبان فارسي هم سخته چه برسه با يك كشور ديگه به زبان انگليسي.
به هر حال من براي خودم نياز به يك وكيل مي بينم كه اجازه بده من خودم كارها رو انجام بدم ولي مراقب باشه كه اشتباه نكنم. آيا كسي اينجور وكيلي مي شناسه !
من چند وقت پيش رفتم دفتر يك وكيل، خوب بر خورد كردند ولي هزينه اي حدود 8-10 ميليون تومان رو پيش بيني مي كردن ! كه فكر كنم خيلي زياد باشه !

عبارت وکیل اصولا درست نیست. هیچکدوم از این آقایون وکیل یا lawyer نیستند. اسمش هست migrant agent این کار هم اصلا حقوقی نیست پر کردن یک درخواست و ارسال آن به یک اداره خارجی هست.
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظر سنجي و راي گيري

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4
صفحه 4 از 4

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد