فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

انتقاد از مديريت سايت
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
shayesteh_bh

عضو شده در: 17 فروردين 1388

تشکر شده 428 دفعه در 384 پست

آدرس پستي: Perth, moved to Sydney

پستتاريخ: 25 ارديبهشت 1392 - 15:46    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

blackdragon774, برادر خب اگر از رفتن و مهاجرت شاکی هستی دیگه برای چی به فروم حمله می کنی؟؟!! خوشبختانه اینجا تو فروم به اندازه کافی دوستان ناراضی یا منتقد استرالیا داریم که چشم و گوش بقیه رو باز کنند تا کسی به هوای مدینه فاضله بلندنشه بره جایی.
نکته آخر اینکه معمولا آدما اول تو وادی مهاجرت قرار می گیرند بعد با این فروم آشنا می شن نه اینکه اول عضو فروم بشن و بعد با به به و چه چه بقیه هوس کنند حالا یه مهاجرتی هم بکنن ببینن چه مزه ای میده، این رو گفتم بدونید که این فروم نه تنها آثار مخرب نداره بلکه خیلی هم سازنده است. در پایان امیدوارم مشکلاتتون به طور خوبی پایان یگیره و بتونید راه حل مناسبی برای خودتون پیدا کنید.
موفق باشید Smile Flower
تولد دوباره

عضو شده در: 7 بهمن 1391

تشکر شده 56 دفعه در 49 پست

پستتاريخ: 25 ارديبهشت 1392 - 16:04    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دوستان . وقتتون را صرف جواب دادن به اين آي دي هاي ساختگي كه معلوم نيست از كجا ميان و چه هدفي دارن نكنيد . به دلايل زير حرف هاي اين كاربر فاقد اعتباره
1- اين كاربر اين اطلاعات را از كجا آورده؟
2-چه مدركي براي اثبات حرفاش داره ؟
3-استراليا چه نيازي داره كه مردم را تشويق به مهاجرت كنه در حالي كه اين همه متقاضي وجود داره؟

كلاْ اين روش متهم كردن مردم آنقدر احمقانه هست كه هر كجاي دنيا كسي اينجوري بخواد كسي را به چالش بكشه بهش ميخندند .
spark

عضو شده در: 27 خرداد 1387

تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 25 ارديبهشت 1392 - 16:24    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

طبق گفته این دوستمون ، احتمالا مریم و شهرام از مدیران اداره مهاجرت و احتمالا من هم رییس اداره فرهنگ و تبلیغات برونمرزی استرالیا باشم Very Happy
البته بغیر از قسمت اول پستشون بقیه اش برای کسانی که همینطوری عشقی هوس مهاجرت میکنند ، مفید خواهد بود اگر بخوانند. Thinking
در پایان هم جا داره که از سرکار خانم خاچاطوریان که برای اداره این فرم شبانه روز تلاش میکنند تشکر نماییم Razz
shayesteh_bh

عضو شده در: 17 فروردين 1388

تشکر شده 428 دفعه در 384 پست

آدرس پستي: Perth, moved to Sydney

پستتاريخ: 25 ارديبهشت 1392 - 17:12    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Laughing Laughing
Mehran & Marzieh

عضو شده در: 19 مرداد 1391

تشکر شده 18 دفعه در 18 پست

پستتاريخ: 26 ارديبهشت 1392 - 11:18    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

shayesteh_bh نوشته است:
blackdragon774, برادر خب اگر از رفتن و مهاجرت شاکي هستي ديگه براي چي به فروم حمله مي کني؟؟!! خوشبختانه اينجا تو فروم به اندازه کافي دوستان ناراضي يا منتقد استراليا داريم که چشم و گوش بقيه رو باز کنند تا کسي به هواي مدينه فاضله بلندنشه بره جايي.
نکته آخر اينکه معمولا آدما اول تو وادي مهاجرت قرار مي گيرند بعد با اين فروم آشنا مي شن نه اينکه اول عضو فروم بشن و بعد با به به و چه چه بقيه هوس کنند حالا يه مهاجرتي هم بکنن ببينن چه مزه اي ميده، اين رو گفتم بدونيد که اين فروم نه تنها آثار مخرب نداره بلکه خيلي هم سازنده است. در پايان اميدوارم مشکلاتتون به طور خوبي پايان يگيره و بتونيد راه حل مناسبي براي خودتون پيدا کنيد.
موفق باشيد Smile Flower

Respect Respect Flower Flower Flower
Medical request : 8/07/2013
Visa Garanted : 29 /07/ 2013
Civil engineer
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email شناسه عضويت در Yahoo Messenger
foel

عضو شده در: 22 تير 1388

تشکر شده 77 دفعه در 76 پست

پستتاريخ: 12 مرداد 1392 - 21:36    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام
مي خواستم از مديران سايت خواهش کنم اندکي توجه بيشتري به تاپيکهاي چالشي و حساس داشته باشن و در اين موارد بازدارنده عمل کنن. اينکه 50 نفر تاپيکهاي نامربوط رو ببينن و گزارش بدن خوبه ولي فکر مي کنم اگه سريع عمل شود حداکثر 10 نفر ممکنه اين پستها رو ببينن و اون تصوير مثبت و سازنده سايت ميگرنت هلپ براي همه حفظ ميشه. يک محيط خانوادگي، سازنده و همه دوست دارن به هم کمک کنن و دوستي ها تا اونور اقيانوس هم ادامه پيدا مي کنه.
Co : 10/3/2013
medical & pcc request: 8/4/2014
Updated form 80: 29/5/2014
Grant Date: 26/9/2014
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
دامون

عضو شده در: 22 ارديبهشت 1386

تشکر شده 503 دفعه در 404 پست

پستتاريخ: 13 مرداد 1392 - 4:40    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

foel نوشته است:
سلام
مي خواستم از مديران سايت خواهش کنم اندکي توجه بيشتري به تاپيکهاي چالشي و حساس داشته باشن و در اين موارد بازدارنده عمل کنن. اينکه 50 نفر تاپيکهاي نامربوط رو ببينن و گزارش بدن خوبه ولي فکر مي کنم اگه سريع عمل شود حداکثر 10 نفر ممکنه اين پستها رو ببينن و اون تصوير مثبت و سازنده سايت ميگرنت هلپ براي همه حفظ ميشه. يک محيط خانوادگي، سازنده و همه دوست دارن به هم کمک کنن و دوستي ها تا اونور اقيانوس هم ادامه پيدا مي کنه.

Clapping Clapping
sojourner

عضو شده در: 28 آبان 1389

تشکر شده 36 دفعه در 33 پست

پستتاريخ: 13 مرداد 1392 - 10:22    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام ببخشيد من چرا نمي تونم از لطفي که دوستان در تاپيک روزهاي من در استراليا به من داشتن تشکر کنم. چرا اجازه ارسال جواب در اين تاپيک بسته شده؟
Lodge Date : 9 Dec 2011
Co allocated : 27 Jan 2012
Medical & Pcc: 20 March 2012
Visa Grant: 18 April
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
davood267

عضو شده در: 29 شهريور 1390

تشکر شده 104 دفعه در 97 پست

پستتاريخ: 13 مرداد 1392 - 11:02    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Flower
Lodge 189:18 Jan 2013
C.O allocation:10 Apr 2013
Medical & PCC request:25 jul 2014
Visa Grant:22 Dec 2014
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
امير حسن

عضو شده در: 3 مرداد 1387

تشکر شده 87 دفعه در 60 پست

پستتاريخ: 13 مرداد 1392 - 16:14    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

sojourner نوشته است:
سلام ببخشيد من چرا نمي تونم از لطفي که دوستان در تاپيک روزهاي من در استراليا به من داشتن تشکر کنم. چرا اجازه ارسال جواب در اين تاپيک بسته شده؟

براي من هم جاي سوال داره چون او ن تايپك كلا هيچ مشكلي نداشت. شايد اشتباهي قفل شده!!!! Thinking Thinking
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5
صفحه 5 از 5

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد