فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

همكاري
رفتن به صفحه قبلي  1, 2

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
سليمان

عضو شده در: 23 ارديبهشت 1386

تشکر شده 50 دفعه در 45 پست

آدرس پستي: تهران

پستتاريخ: 29 اسفند 1387 - 18:02    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام.

دوست عزیز rezaiemm از لطف شما خیلی ممنونم و باید عرض کنم زحماتی که شما چه در این انجمن چه در انجمن زیر آسمان استرالیا میکشید شایسته تقدیر و قدردانیه. امیدوارم هر جا هستید موفق و سربلند باشید و اميدوارم شما هم در كنار Moderator کوشا و زحمتکش فعلي کار اداره انجمن رو انجام بديد.
در مورد مدیریت انجمن فکر میکنم بهتره از طرف Moderator زیرمجموعه هایی مشخص بشه و کسانی که تمایل به همکاری دارن بدور از تعارفات داوطلب بشن و زير نظر مدير فعلي شروع به کار کنن. انتخاب از بین کاندیداها هم میتونه توسط مدیر فعلی انجام بشه هم توسط اعضا. در مورد مدیریت فعلی هم باید عرض کنم که از نظر من تا به حال بسیار خوب انجام شده و اگر منصفانه بخواهیم قضاوت کنیم جو انجمن نسبت به سابق بهتر شده. به هر حال اداره انجمنی با این تعداد عضو که هر روز هم به تعداد اعضا اضافه ميشه کاری نیست که بشه در اوقات فراغت اون رو انجام داد و انرژی و وقت زیادی از مدیر میگیره. بهتره با انصاف بیشتری راجع به عملکرد مدیریت انجمن قضاوت بشه. دوستانی هم که انتقاداتی نسبت به نحوه Moderation انجمن داشتن میتونن از این فرصت استفاده کنن و داوطلب بشن تا در صورت انتخاب شدن عملکرد اونها هم توسط سایر اعضا بررسی بشه.
امیدوارم با رعایت قوانین انجمن و همچنین احترام اعضا به همدیگه کیفیت کار این انجمن که در نوع خودش بی نظیره روز به روز بهتر بشه.

ارادتمند Wink
جهان است شادان به پندار نيك ... ز پندار نيك است گفتار نيك
چو پندار و گفتار تو نيك شد ............. نيايد ز تو غير كردار نيك
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
pouyaabolghasemi

عضو شده در: 11 فروردين 1393

تشکر شده 1 دفعه در 1 پست

آدرس پستي: persiatrans@gmail.com

پستتاريخ: 14 فروردين 1393 - 20:46    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

درود به همگی

من میخواستم با سرپرستان این تالار درباره "آگهی کردن در صفحات داخلی" همسان با اون چیزی که در applyabroad یا جاهای همانند اون به چشم میخوره گفتگو کنم ولی نتونستم شماره، وبگاه یا رایانامه ای پیدا کنم.

سپاسگزار میشم اگر کسی در این زمینه راهنمایی کنه.
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2
صفحه 2 از 2

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد