فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

مکان و زمان دور همي جديد فروردين 93
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظر سنجي و راي گيري

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  

به نظرتون کدوم مناسبتره؟
جمعه آخر فرودين پارک طالقاني
5%
 5%  [ 1 ]
جمعه آخر فروردين پارک آب و آتش
15%
 15%  [ 3 ]
جمعه آخر فروردين درياچه تهران
10%
 10%  [ 2 ]
جمعه آخر فرودين پارک پرديسان
55%
 55%  [ 11 ]
پارک طالقاني پنجشنبه آخر فروردين
5%
 5%  [ 1 ]
پارک آب و آتش پنجشنبه آخر فروردين
10%
 10%  [ 2 ]
درياچه تهران پنجشنبه آخر فروردين
0%
 0%  [ 0 ]
محموع راي ها : 20

نويسنده پيام
raminansari

عضو شده در: 17 تير 1392

تشکر شده 47 دفعه در 44 پست

پستتاريخ: 29 فروردين 1393 - 22:37    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

saeed4182,
دوست من متاسفام و مسءوليت اين اشتباه با منه. ايشالله جبران مي کنم.
راستش دلبل عوض شدن جا رو تو پستها مي توني پيدا کني
مديکال دوم 15 ژانويه 2015
گرنت 17 ژانويه 2015
مهلت ورود 22 اکتبر 2015
منتظر ويزاي ارکيد و البته همه دوستان
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email مشاهده وب سايت اين كاربر شناسه عضويت در Yahoo Messenger
raminansari

پستتاريخ: 29 فروردين 1393 - 22:39    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

علي 8290,
علي جان پارک پرديسان از همت يه پل هوايي داره و ما هم تا 630 اونجا بوديم ولي به هر صورت دليل عوض شدن جا رو مي توني تو پستها متوجه شي.
بارم ننو ببخش.
گرنت 17 ژانويه 2015
مهلت ورود 22 اکتبر 2015
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email مشاهده وب سايت اين كاربر شناسه عضويت در Yahoo Messenger
مهتاب/رضا

عضو شده در: 10 فروردين 1392

تشکر شده 19 دفعه در 15 پست

پستتاريخ: 29 فروردين 1393 - 22:49    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

raminansari, مرسی رامین جان ما هم از دیدن شما دوستان گل خیلی شاد شدیم . واقعا شما خواستی به دل همه راه بیای و تقصیر شما نبود . پیشنهاد می کنیم به زودی یه دور همی دیگه بذاریم دوستانی که افتخار نداشتیم ببینیمشون هم باهاشون آشنا شیم .این باز از چند روز قبل جا رو فیکس می کنیم که بچه ها اذیت نشن . باز هم ممنون از شما دوست خوب و فعال Respect Respect Respect Respect Respect Flower
نام آفیسر: افسانه روحانی
درخواست مدیکال :28 فوریه 2014
ویزا گرنت: 13 دسامبر 2014
خدایا برسون ویزای رامین و ارکید
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
bijanirani1

عضو شده در: 23 ارديبهشت 1392

تشکر شده 55 دفعه در 41 پست

پستتاريخ: 30 فروردين 1393 - 9:36    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام به همگي
خيلي ناراحت شدم که اينطوري شد وواقعا دوستان اذيت شدن.علي با دو تا بچه که هم علاف شد وهم چطوري جواب بچه هاشو داد ؟؟/وهم مهتاب ورضا وسعيد ومخصوصا رامين که اين همه زحمت اين دورهمي روکشيد وهم بقيه که شايد اومدن وکامنت نذاشتن ازاولين کامنت علي ناراحت بودم وخواستم من هم به سهم خودم معذرت بخوام که شايد تو اين اذيت شدن سهم داشتم ولي هي صبرکردم وخودمو خوردم تا صبح شد وبه محض رسيدن پشت ميزم تصميم گرفتم بنويسم که هم معذرت بخوام وهم توضيح بدم (والبته معذرت خواهي من واقعا اعصاب خوردي دوستان ومخصوصا علافي بچه ها رو جبران نميکنه)-

اما : اين دورهم بودن واسه من خيلي اهميت داشت :
1-گردهمايي عمومي اسفند رو نرفتم چون دو دوست /دوگروه (که بعضا با چند ايدي )که 2-3سالي هم هست ساکن استراليا هستن وديگرون رو راهنمايي ميکنن چنان به هم تو فروم بدوبيراه مي گفتن (وهنوز هم يه جورايي ميگن-وهردو هم معتقدن اخر علم وپيشرفت و...هستن )وميخواستن تو گردهمايي هم بيان -که از خيرگردهمايي گذشتم وکلي از دوستان رو با اين دليل نديدم واحتمالا ديگه هم نبينمشون چون رفتن جاهاي مختلف استراليا -وحالا که اونا رفتن گفتم بيام وبا بچه هاي جديد اشنا شيم واز اطلاعات اونا استفاده کنيم ودوست شيم
2-از هفته ها قبل من کامنت گذاشتم که ميام وحتي تعداد که کم شد هم باز مشتاق بودم وديد وبازديد عيد رو پنچشنبه بجاي جمعه رفتيم کرج که حدود 2.5 نيم تو ترافيگ گيرکرديم بجاي جمعه که خلوته وميزبانان هم کمي اذيت شدن -
واستخر بچه ام رو به جاي جمعه توتهران روز پنجشنبه بردمش کرج (قبل از عيدديدني با مصيبت استخر پيداکردم)که استخر ش هم گرونتر وبوي بد استخر وهم سانسش يکساعت ونيم بود(که پسرم کلي غرغرکرد)
3-پسرم تو سن 6 سالگي ميگه من دوستام تهرانن وميخواستشم بچمون با بچه هاي ديگه اشنا بشه وببينه اونجا هم دوست ايراني ميتونه داشته باشه وشايد بتونه از حالا دوستاني رو پيدا کنه وببينه ديگرون هم تو شرايط مشابه هستن
4-وناچاران خانوم وپسرم تو يه جشن تولد عصر جمعه رو کش دادن تا 7-8 شب واسه جبران عدم اومدن که بچه کلي شاکي شد از طولاني شدنش ومن هم به اتفاق يکي از دوستان رفتيم خونه دوست ديگه تا 7 شب (از مجيديه رفتم پونک وايشون رو برداشتم رفتيم تا نياوران وسپس دوباره ايشون رو رسوندم پونک وبرگشتم مجيديه-اند مسافت)وقراربود ما خانوادگي عصر جمعه با هم باشيم اونم تو پارک اما جمع خانوادگي ما از هم جداشدن وتهش خستگي مفرط موند

ما راي گيري کرديم وجا مشخص بود ويه دفعه ساعت 12.39 ظهر پنجشنبه ناگهاني جا بطور ضمني عوض شد ومن يک صبح جمعه يه کامنت اعتراض گذاشتم به عدم احترام به دموکراسي-(دليل اصلي من واسه مهاجرت) وچون زياد روي اين گردهمايي حساب کرده بودم ناراحت شده بودم اما نگفتم وننوشتم که کدومش (پرديسان ويا اب واتش )-ووقتي ديدم اعتراض ديگه اي نيست تصميم گرفتم نيام -اگه ميگفتم نميام جو منفي درست ميشد وشايد جع دوتکه ميشد-واگه هم ميومدم شايد يه حرف کوچولو ردوبدل ميشد وعيش دوستان منغض ميشدوتصميم گرفتم نيام که حداقل اون جمع بهشون خوش بگذره - والبته دوستان بعدش بزرگواري کردن وساعت 11.54 ظهر جمعه ميشه پردسان دوباره -ولي من جمعه با کمي دلخوري اصلا سراغ سايت نرفتم تا بعد از ميتنگ که هم جلوگيري کنم وتبديل نشم به يکي دودست از دوستان ساکن استرالياکه عمده هنرشون توهين کردن بهم شده تو فروم وهم دلم ميخواست تو اون جمع باشم ونشد وگفتم حداقل کامنت اشنايي ها رو ببينم .
به هرصورت شايد وظيفه من بود که گوگل مپ پرديسان رو بذارم (يا اب واتش)-اينو از قديمي ها يادگرفتم-ويا شماره موبايل بهم بديم که گم نشيم و اگه نمياييم حداقل بگيم جا کجاست.

من به سهم خودم از دوستان معذرت ميخوام وتمام سعي من اول بودن بود وسپس کنار کشيدن به نحوي که دوستان اذيت نشن -از راميني که اونقدر زحمت کشيدومهتاب /رضايي که بازهم جنبه مثبت ديروز روديدن وعلي (که نگم ديگه با دوتا بچه چقدراذيت شده)وسعيد که خونش به جوش اومده بوده وساير دوستان .وقول ميدم حتي اگه تو يه گردهمايي هم نيام نميذارم کسي اينطوري اذيت شه وفعالتر ميشم.
والبته من ورامين تو پيغام خصوصي بيشتربا هم حرف خواهيم زد.

[quote="raminansari"]

raminansari نوشته است:
يه گله دارم از دوستاني که دم از راي و دموکراسي دادن و خودشون نيمدن. اين بي احترامي به خودشونه.

از دوستان گلم مهتاب رضا سليم و خانمش حميد ممنونم و خوشحالم اينقدر صميمي باهم تونستيم رد و بدل اطلاعات کنيم و مي خوام بگم اين برنامه هارو ادامه مي ديم تا اولين کتک
بازگشت به بالاي صفحه
مهتاب/رضا

عضو شده در: 10 فروردين 1392

تشکر شده 19 دفعه در 15 پست

پستتاريخ: 30 فروردين 1393 - 22:49    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

bijanirani1,
ان شاءالله دورهمي بعدي حتما جمعمون جمع تر خواهد بود . اين سوء تفاهم ها در نتيجه تاخيرهاي كامنتي تو فضاي مجازي ايجاد مي شه و اگر رودررو بوديم و قرار مي ذاشتيم اصلا اين مشكلات ايجاد نمي شد . از اين برنامه مي شه يه سري تجريه كسب كرد و تو برنامه هاي بعدي ازشون استفاده كرد . به هر حال مرسي از كامنتتون دوست عزيز . Flower Flower Flower
نام آفیسر: افسانه روحانی
درخواست مدیکال :28 فوریه 2014
ویزا گرنت: 13 دسامبر 2014
خدایا برسون ویزای رامین و ارکید
بازگشت به بالاي صفحه
Adventurer Couple

عضو شده در: 15 مهر 1389

تشکر شده 28 دفعه در 25 پست

پستتاريخ: 31 فروردين 1393 - 7:05    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دوستان اي كاش دورهمي رو چند هفته قبل فيكس كنيم...
مثلا از البان بگيم آخرين جمعه ارديبهشت...من اگه مي دونستم جمعه برنامه هست مهمون دعوت نمي كردم.چونبرام مهم بود ايراني هايي كه از جنس تفكر من هستندو قراره اونجا تنها همزبانهاي من باشند رو بشناسم...
پيشنهاد مي كنم يه تاريخ رو از چند هفته قبل فيكس كنيم و روز و ساعت قرار هم حدالامكان تغيير نكنه تا بتونيم منسجم برنامه هايي رو داشته باشيم و همديگه رو بيشتر بشناسيم...
يادمه اوايل اقدام ما كساني مثل دامون و دوستان وان زمان كاميونيتي خيلي خوبي رو تشكيل دادن و الان هم با هم ارتباط دارن...
ولي بعد از يه دوراني ديگه اون ارتباط هاي خوب كمرنگ شد و كار به گيس و گيس كشي در فروم كشيد... Very Happy منم ديگه كمرنگ شدم...
ولي الان مي بينم بچه هاي همدوره ما هم پتانسيل خوبي براي داشتن يه كاميونيتي خوب دارن...
اميدوارم ما وقتي ميريم استراليا به كمك هم نذاريم اونجا تنها بمونيم... Flower Flower
آدرس وبلاگ:http://neveshteha2.blogsky.com
بازگشت به بالاي صفحه
علي 8290

عضو شده در: 28 آبان 1392

تشکر شده 42 دفعه در 41 پست

پستتاريخ: 31 فروردين 1393 - 7:16    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

raminansari نوشته است:
علي 8290,
علي جان پارک پرديسان از همت يه پل هوايي داره و ما هم تا 630 اونجا بوديم ولي به هر صورت دليل عوض شدن جا رو مي توني تو پستها متوجه شي.
بارم ننو ببخش.

دوست عزيز ما هم يه پل هوايي ديديم همونجايي كه جاي پارك ماشين هم داشت از ساعت 6-6.30 هم منتظر مونديم كسي رو نديديم از نگهبان جلوي در پرسيديم اينجا پل هوايي ديگه اي هم هست گفت يكي هم بعد از يادگاره . هيچي ديگه ما هم كل مسير رو تا پل هوايي يادگار پياده كز كرديم به اين اميد كه دوستان رو پيدا كنيم اما جز خستگي و پا درد چيز ديگه اي عايدمون نشد بچه ها هم نهايتا به همون چندتا حيون باغ وحش رضايت دادن و بعدش با تاكسي برگشتيم پيش ماشين

مي دونم تقصير شما نبود و دليل تعويض جا رو هم متوجه شدم اما كاش حداقل يه تلفني چيزي داشتيم كه بشه تماس گرفت و يا يه محلي كه راحت تر بشه همديگرو پيدا كنيم
در هر حال انشالله دفعه بعد قسمت بشه با هم آشنا بشيم Wink

بازگشت به بالاي صفحه
علي 8290

عضو شده در: 28 آبان 1392

تشکر شده 42 دفعه در 41 پست

پستتاريخ: 31 فروردين 1393 - 7:30    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

[quote="bijanirani1"]سلام به همگي
خيلي ناراحت شدم که اينطوري شد وواقعا دوستان اذيت شدن.علي با دو تا بچه که هم علاف شد وهم چطوري جواب بچه هاشو داد ؟؟/وهم مهتاب ورضا وسعيد ومخصوصا رامين که اين همه زحمت اين دورهمي روکشيد وهم بقيه که شايد اومدن وکامنت نذاشتن ازاولين کامنت علي ناراحت بودم وخواستم من هم به سهم خودم معذرت بخوام که شايد تو اين اذيت شدن سهم داشتم ولي هي صبرکردم وخودمو خوردم تا صبح شد وبه محض رسيدن پشت ميزم تصميم گرفتم بنويسم که هم معذرت بخوام وهم توضيح بدم (والبته معذرت خواهي من واقعا اعصاب خوردي دوستان ومخصوصا علافي بچه ها رو جبران نميکنه)-

اما : اين دورهم بودن واسه من خيلي اهميت داشت :
1-گردهمايي عمومي اسفند رو نرفتم چون دو دوست /دوگروه (که بعضا با چند ايدي )که 2-3سالي هم هست ساکن استراليا هستن وديگرون رو راهنمايي ميکنن چنان به هم تو فروم بدوبيراه مي گفتن (وهنوز هم يه جورايي ميگن-وهردو هم معتقدن اخر علم وپيشرفت و...هستن )وميخواستن تو گردهمايي هم بيان -که از خيرگردهمايي گذشتم وکلي از دوستان رو با اين دليل نديدم واحتمالا ديگه هم نبينمشون چون رفتن جاهاي مختلف استراليا -وحالا که اونا رفتن گفتم بيام وبا بچه هاي جديد اشنا شيم واز اطلاعات اونا استفاده کنيم ودوست شيم
2-از هفته ها قبل من کامنت گذاشتم که ميام وحتي تعداد که کم شد هم باز مشتاق بودم وديد وبازديد عيد رو پنچشنبه بجاي جمعه رفتيم کرج که حدود 2.5 نيم تو ترافيگ گيرکرديم بجاي جمعه که خلوته وميزبانان هم کمي اذيت شدن -
واستخر بچه ام رو به جاي جمعه توتهران روز پنجشنبه بردمش کرج (قبل از عيدديدني با مصيبت استخر پيداکردم)که استخر ش هم گرونتر وبوي بد استخر وهم سانسش يکساعت ونيم بود(که پسرم کلي غرغرکرد)
3-پسرم تو سن 6 سالگي ميگه من دوستام تهرانن وميخواستشم بچمون با بچه هاي ديگه اشنا بشه وببينه اونجا هم دوست ايراني ميتونه داشته باشه وشايد بتونه از حالا دوستاني رو پيدا کنه وببينه ديگرون هم تو شرايط مشابه هستن
4-وناچاران خانوم وپسرم تو يه جشن تولد عصر جمعه رو کش دادن تا 7-8 شب واسه جبران عدم اومدن که بچه کلي شاکي شد از طولاني شدنش ومن هم به اتفاق يکي از دوستان رفتيم خونه دوست ديگه تا 7 شب (از مجيديه رفتم پونک وايشون رو برداشتم رفتيم تا نياوران وسپس دوباره ايشون رو رسوندم پونک وبرگشتم مجيديه-اند مسافت)وقراربود ما خانوادگي عصر جمعه با هم باشيم اونم تو پارک اما جمع خانوادگي ما از هم جداشدن وتهش خستگي مفرط موند

ما راي گيري کرديم وجا مشخص بود ويه دفعه ساعت 12.39 ظهر پنجشنبه ناگهاني جا بطور ضمني عوض شد ومن يک صبح جمعه يه کامنت اعتراض گذاشتم به عدم احترام به دموکراسي-(دليل اصلي من واسه مهاجرت) وچون زياد روي اين گردهمايي حساب کرده بودم ناراحت شده بودم اما نگفتم وننوشتم که کدومش (پرديسان ويا اب واتش )-ووقتي ديدم اعتراض ديگه اي نيست تصميم گرفتم نيام -اگه ميگفتم نميام جو منفي درست ميشد وشايد جع دوتکه ميشد-واگه هم ميومدم شايد يه حرف کوچولو ردوبدل ميشد وعيش دوستان منغض ميشدوتصميم گرفتم نيام که حداقل اون جمع بهشون خوش بگذره - والبته دوستان بعدش بزرگواري کردن وساعت 11.54 ظهر جمعه ميشه پردسان دوباره -ولي من جمعه با کمي دلخوري اصلا سراغ سايت نرفتم تا بعد از ميتنگ که هم جلوگيري کنم وتبديل نشم به يکي دودست از دوستان ساکن استرالياکه عمده هنرشون توهين کردن بهم شده تو فروم وهم دلم ميخواست تو اون جمع باشم ونشد وگفتم حداقل کامنت اشنايي ها رو ببينم .
به هرصورت شايد وظيفه من بود که گوگل مپ پرديسان رو بذارم (يا اب واتش)-اينو از قديمي ها يادگرفتم-ويا شماره موبايل بهم بديم که گم نشيم و اگه نمياييم حداقل بگيم جا کجاست.

من به سهم خودم از دوستان معذرت ميخوام وتمام سعي من اول بودن بود وسپس کنار کشيدن به نحوي که دوستان اذيت نشن -از راميني که اونقدر زحمت کشيدومهتاب /رضايي که بازهم جنبه مثبت ديروز روديدن وعلي (که نگم ديگه با دوتا بچه چقدراذيت شده)وسعيد که خونش به جوش اومده بوده وساير دوستان .وقول ميدم حتي اگه تو يه گردهمايي هم نيام نميذارم کسي اينطوري اذيت شه وفعالتر ميشم.
والبته من ورامين تو پيغام خصوصي بيشتربا هم حرف خواهيم زد.

raminansari نوشته است:

raminansari نوشته است:
يه گله دارم از دوستاني که دم از راي و دموکراسي دادن و خودشون نيمدن. اين بي احترامي به خودشونه.

از دوستان گلم مهتاب رضا سليم و خانمش حميد ممنونم و خوشحالم اينقدر صميمي باهم تونستيم رد و بدل اطلاعات کنيم و مي خوام بگم اين برنامه هارو ادامه مي ديم تا اولين کتک

دوست عزيز ممنون از توضيحاتتون انشالله تو دور همي بعدي ميبينيمتون Wink

بازگشت به بالاي صفحه
m.s.t

عضو شده در: 22 اسفند 1392

تشکر شده 77 دفعه در 69 پست

پستتاريخ: 31 فروردين 1393 - 16:25    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام
منم اول رفتم پل هوايي اولي اما بعدش که با رامين جان تماس گرفتم فهميدم که اشتباه اومدم و دوباره با ماشين رفتم اونطرف که خيلي هم کار سختي نبود و حداکثر يک ربع وقت گرفت که بروبچ رو پيدا کنم. ضمن اينکه من کلا اولين بار بود که به اينطور قرار ها ميرفتم و خوب به همين خاطر شماره رامين جان رو که تو همين تاپيک قبلا داده بود رو تو موبايلم سيو کرده بودم. منظور اينجاست که کسي که مياد خوب عزيز قبلش به اين فکر ميکنه ديگه که رفتم اونجا ممکنه دير يا زود بشه خوب يه شماره از طرفم داشته باشم ديگه. خلاصه اينکه جاي همگي خيلي خالي بود و خيلي حال داد. حداقل به ما که اولين بارمون بود چون خيلي اطلاعات خوبي از اساتيد خودم گرفتم. دم همتون گرم مخصوصا دوستاي گلم که تو گردهمايي بودن Smile
Flower Flower Flower Flower Love Love Love
raminansari

پستتاريخ: 31 فروردين 1393 - 16:29    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

m.s.t,
دوست خوبم ممنون. بازم مي گم پيغام خصوصي به من بدين شمارمو بدم براي قرار بعدي
گرنت 17 ژانويه 2015
مهلت ورود 22 اکتبر 2015
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظر سنجي و راي گيري

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5
صفحه 5 از 5

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد