فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

اگر به شروع برميگشتيد باز هم استراليا را انتخاب ميكرد؟
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> چرا به استراليا مهاجرت کنيم؟

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
spark

عضو شده در: 27 خرداد 1387

تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 26 آذر 1393 - 15:12    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Cocobarra,
من هم در مواردی از این رفتارها دیدم ولی بعدا مورد را بیطرفانه مرور کردم و دیدم که بعضا طرف حق داشته.
نمیشه 100% حق را به جانب خودمون بگیریم و اونا را مقصر مطلق خطاب کنیم. Rolling Eyes
عموما 4 پنج سال طول میکشه که آدم جا بیفته و زیر و بم ماجرای اینجا بیاد دستش. Neutral
azadeh2012

عضو شده در: 8 ارديبهشت 1391

تشکر شده 24 دفعه در 22 پست

پستتاريخ: 26 آذر 1393 - 15:25    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

کاش من هم فقط مشکلم نژاد پرستي اوزي هاي گرامي بود .
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
Cocobarra

عضو شده در: 26 آذر 1393

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 26 آذر 1393 - 18:30    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

اقاي بابك
همه رفتارهارونميشه نوشتاري توضيح داد بيشتر حسي هستند، اونها هم ميدوننداگرحرف علني يا برخورد خيلي سختي كنند قابل پيگرده.مثلا يه سوال ساده ازطرف ميپرسي به جاي اينكه توضيح بده ميگه نه خيلي سردصورتش رو برميگردونه و بعدميگه نفربعدي(يه جور آدم حساب نكردن به تعبيرفارسي)البته اين موضوع جنرالايزنيست انصافا ولي حتي همون مواردكم هم توذهن ادم ثبت ميشه
spark, حرفتون تاحدي صحيحه ولي چرابابدبه اينجور بي احتراميها به مرور زمان عادت كنيم؟
azadeh2012, جان وقتي مسايل روزمره منظورم كارم و درامدوغيره هست حل ميشه وياحتي قبل ازون حقوق انساني و شهروندي تواولويت قرارميگيره
من خودم فكرميكنم استراليا توان ايده ال گرايي نداره وبراي اشخاصي بادرامدوتوانايي محدود ومتوسط روبه پايين خوشايندتره چون هرچي پيشرفت ميكني و درامدت ميره بالاتره دولت ازجاهاي ديگه پول بيشتري ازت ميگيره (مثلا حق childcare rebate براي درامد بالاي 150k حذف ميشه كه خودش مبلغ سرسام اوريه)و يه جورايي رشدت روسركوب ميكنه واين انصاف نيست ازعقيده من البته.يه جايي ميرسي ميبيني بااينهمه استعدادودرامدخوب دريافتيت تفاوت زيادي بايه كارمند ساده كه مثلا رسپشن هست نداره
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
Cocobarra

عضو شده در: 26 آذر 1393

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 26 آذر 1393 - 18:40    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

البته اين روهم اضافه كنم اتفاقات اخيرهم بي تاثيرنيست وكلا تصويرسياهي از ميدل ايستها وحالا ايرانيها ارايه ميده،همين مردك گروگانگيرمثلا ويا چندماه پيش يكي از پناهجوهاي ايراني تو وستفيلدپاراماتا با قمه توروزروشن رقيب عشقيش روازپا دراوردكه خيلي اتفاق وحشتناكي بود
بازگشت به بالاي صفحه
babaak

عضو شده در: 11 مهر 1390

تشکر شده 79 دفعه در 65 پست

پستتاريخ: 27 آذر 1393 - 4:16    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Cocobarra, دوست عزيز. من واقعا نمي تونم قضاوت کنم و بگم چنين رفتاري که شما تجربه کرديد نژادپرستي بوده و يا نه. چون شما اونحا بوديد و شما لمسش کرديد. ولي ماجرا اينگونه که مي گين حالات ديگه اي به جز نژاد پرستي هم داره. مثلا يکي کلا حالش خوب نيست ، يکي حوصله نداره و يا از چيزي دلش پره و يااصلا يکي کلا بي تربيته. يکي هم رفتاري ميکنه که توهين آميزه و خودش نميفهمه (که هيچکدومش هم به هر حال توجيه نيست) ولي به هر حال حالات ديگه هم محتملتر بنظر مياد و شامل همه جوامع انساني ميشه
شما در مقابل بجاي اينکه فشار رواني اين ماجرا رو تحمل کنين کاش ميرفتيد پيش منجر طرف. حتي توضيح هم نمي داديد چي شده و تنها مي گفتيد که از برخورد فلاني بسيار ناراحت شديد و بسيار متاسف هستيد که ماير در انتخاب کارمندانش دقت نميکنه. بعد هم اونجا رو ترک مي کرديد. نه براي اينکه بگه ببخشيد يا توضيح و يا اينکه شما تغييري ببينين در لحظه. براي اينکه اين فرد به هر حال براي شغلش رييويو داره و منيجرش مسلما اين مورد رو رايز خواهد کرد. اين اعتراض شما چيزي نيست که محل گذاشته نشه و يا فراموش بشه. کسي که شغل شکننده اي داره بعد از اين بيشتر دقت خواهد کرد. بعيد مي دونم که اين اتفاق مربوط به ايراني بودن شما و يا ماجراي گروگانگيري باشه.
(ضمن اينکه ادمين گرامي هم هر پستي و يا تاپيکي که توش از گروگانگيري و ايراني اسم بياد رو حذف ميکنه. متاسفانه تيغش از صدا سيما تندتر شده)
روز تولد: 24/11/2011
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي نام شناسايي در AIM
رامتين321

عضو شده در: 2 دي 1392

تشکر شده 72 دفعه در 54 پست

پستتاريخ: 27 آذر 1393 - 8:48    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Cocobarra نوشته است:
البته اين روهم اضافه كنم اتفاقات اخيرهم بي تاثيرنيست وكلا تصويرسياهي از ميدل ايستها وحالا ايرانيها ارايه ميده،همين مردك گروگانگيرمثلا ويا چندماه پيش يكي از پناهجوهاي ايراني تو وستفيلدپاراماتا با قمه توروزروشن رقيب عشقيش روازپا دراوردكه خيلي اتفاق وحشتناكي بود

هر رفتار بدي الزاماْ نژاد ژرستي نيست . دقت كنيد كه در استراليا در اكثر موراد مليت افراد تشخيص داده نميشه چون بسياري از مليت ها شبيه به هم هستند . من تو فروشگاه و موقع خريد كردن كمتر موزد نژاد ژرستي (حتي به صورت مخفي ديدم) چون يك اصل تو زمينه ارتباط با مشتري هست كه بايد مشتري از برخورد فروشنده راضي باشه و خيلي هم تو اينمورد حساسند و سختگيري ميكنند . تو اين مورد ميتونستيد به راحتي با سوژروايزر اون فروشنده صحبت كنيد تا ياد بگيره از اين به بعد با مشتري درست صحبت كنه . نكته ديگه اينكه اين يك واقعيت هست كه آدم نژاد ژرست همه جاي دنيا هست و مختص به استراليا نيست . بيشتر به دليل كم سوادي يا نداشتن تعادل رواني و عقده هاي دروني فرد هست كه اين رفتار ضد اجتماعي را نشون ميده . من فكر ميكنم كه اون رفتار اصلاْ ارزش فكر كردن و ناراحت شدن نداشته . ب
ziba

عضو شده در: 15 فروردين 1390

تشکر شده 26 دفعه در 24 پست

پستتاريخ: 27 آذر 1393 - 10:59    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Cocobarra نوشته است:

با صحبت شما کاملا موافقم متاسفانه ما اينجا مصداق کامل چوب دوسر طلا هستيم. مديا هم اينجا به اينکه ايران درخواست استرداد اين مردک رواني را به جرم کلاهبرداري کرده بوده نمي پردازند. مردم هم اينجا کاملا به مديا اعتماد ميکنند. مثل ايران نيست که مردم به هرچيزي که دولت ميگه شک دارن و تلويزيون ماهواره اي نگاه ميکنند.
با اين حساب فکر ميکنم تا مدتي بايد برخورد سردشون را تحمل کنيم وقتي ميفهمند از کجا اومديم.

Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da vinci
بازگشت به بالاي صفحه
Itachi

عضو شده در: 31 تير 1387

تشکر شده 169 دفعه در 138 پست

پستتاريخ: 28 آذر 1393 - 3:51    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Cocobarra نوشته است:
سلام به همه دوستان
من چندسال پيش عضوسايت بودم اما متاسفانه به دليل مشغله هاي بعدازمهاجرت يوزرنيم و پسورد رافراموش كردم و امكان بازيابيش هم فراهم نشد بنايراين امروز همت كردم دوباره عضوشدم،چندباري توچندماه اخيراين تاپيك رومواقع بيكاري ميخوندم ولي راستش همت نميكردم عضوبشم ونظربدم
من نزديك يك سال كه اومدم استراليا خيلي حاشيه نميرم وحرف اصلي روميزنم كه ارزو داشتم اون زمان كه من اين فروم روميخوندم كس يا كساني بيشترراجع بهش مينوشتن
درموردرضايت ازاينجا نميشه گفت ناراضيم و باتوجه به اينكه كارودرامدخوبي دارم رفاه نسبي هم برخوردارم البته من درايران هم درامد خوبي داشتم نسبت به همسن و سالهاي خودم اونم به دليل علاقه وافر به رشته تحصيلي و كاريم بود،بگذريم
امروز رفته بودم شاپينگ سنترمعروف وستفيلد درسابرب محل زندگيم و ازفروشگاه myer خريدكردم امادم صندوق براي حساب كردن رفتم با برخوردعجيب خانم فروشنده روبروشدم .ببينيد استرالياييها بينهايت نژادپرست هستند واين رو نميان علنا ابرازكنند اما برخورد توهين اميز ميكنند طوريكه من الان چندساعته دارم به رفتاراين خانم فكرميكنم البته باراول نيست اين اتفاق ميفته.قبلا هم مواردمشابه خصوصا ازخوداوزيها كه سنشون بالاتره ديده بودم كه واقعا يك روز دمق بودم.مسيله ديگه فرهنگ رفتاريشونه كه بينهايت تاكيدميكنم بينهايت فضول و خاله زنك هستند يعني درحدي كه باورنكردنيه كه اين موضوع هم واقعا روي اعصاب ادم هست
هرچندرفاه و ارامش داشته باشم ومنكراين موضوع نيستم اما اگراين مسايل برام روشن بود صددرصد امريكا يا كانادارو انتخاب ميكردم براي مهاجرت.متاسفانه الان خيلي ديره وهربا مهاجرت بايدمتحمل هزينه زيادي بشه آدم.
اميدوارم يادداشتم به درددوستان ساكن ايران ودرجستجوي مهاجرت بخوره

نژادپرستي تا يک حدي وجود داره مخصوصا نژادپرستي احساسي که چند مدت بعد از يک سري اخبار رايج ميشه. ولي موضوع فروشگاه هاي استراليا و ضعفشون در رضايت مشتري خيلي به اين موضوع ربط نداره خيلي ها از ايم قضايا شاکي هستند کافيه نظرات مردم روي صفحه فيسبوکشون يا سايت هايي مثل Product reviews رو بخونيد. در اين جور موارد بهترخ با منجير اون فرد صحبت کنيد يا در جا کالا رو پس بديد و تقاضاي ريفاند بکنيد به علت برخورد بدي که باهاتون شده
بازگشت به بالاي صفحه
najmeh.m

عضو شده در: 14 تير 1396

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 8 مرداد 1396 - 14:59    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

چرا از سال 93 تا الان گفتگویی نشده اینجا؟ Rolling Eyes
بازگشت به بالاي صفحه
shosseint

عضو شده در: 16 مرداد 1396

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 16 مرداد 1396 - 23:49    عنوان: hi پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Hi
Please visited your site
Gilsonite
https://atdmco.com/gilsonite.html
Natural
Natural asphalt

https://atdmco.com/gilsonite/asphalt.html
بازگشت به بالاي صفحه
delaaram

عضو شده در: 12 مرداد 1389

پستتاريخ: 28 مرداد 1396 - 15:12    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

بعد از سه سال زندگي و كار در استرايا ميتونم در يك جمله زندگي با استراليايي ها رو خلاصه كنم :
اگه صدات در بياددو حقت رو بدوني و مطالبه كني با عزت و احترام تقديمت ميكنن اما اگر حقت رو ندوني يا ازشون نخواي بهت بدن تا اونجا كه بتونن پوستتو ميكنن ...

اين سر كار، تو فروشگاه ، باشگاه ، خريد خونه ، مدرسه بچه و تقريبا همه جا صادقه

پس ياد بگيريم خوب مطالعه كنيم و به حق و خقوقمون واقف باشيم و شرم وحيا رو هم بذاريم كنار و در مورد حقمون صدامون در بياد
Very Happy
بازگشت به بالاي صفحه
delaaram

عضو شده در: 12 مرداد 1389

پستتاريخ: 28 مرداد 1396 - 15:18    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

بعد از سه سال زندگي و كار در استرايا ميتونم در يك جمله زندگي با استراليايي ها رو خلاصه كنم :
اگه صدات در بياددو حقت رو بدوني و مطالبه كني با عزت و احترام تقديمت ميكنن اما اگر حقت رو ندوني يا ازشون نخواي بهت بدن تا اونجا كه بتونن پوستتو ميكنن ...

اين سر كار، تو فروشگاه ، باشگاه ، خريد خونه ، مدرسه بچه و تقريبا همه جا صادقه

پس ياد بگيريم خوب مطالعه كنيم و به حق و خقوقمون واقف باشيم و شرم وحيا رو هم بذاريم كنار و در مورد حقمون صدامون در بياد
Very Happy
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> چرا به استراليا مهاجرت کنيم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
صفحه 15 از 15

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد