فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

با چه وکيلهايي نبايد کار کارد

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> وکيل مهاجرت

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
rayan

عضو شده در: 7 مهر 1392

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 11 تير 1393 - 13:44    عنوان: با چه وکيلهايي نبايد کار کارد پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دوستان من اين موضوع رو يکبار ايجاد کردم ولي ظاهرا به مزاق گرداننده فروم خوش نيومد و موضوع رو بستند، من با توجه به اين که خيلي ضربه خوردم و وقت و پولم هدر شد مصر هستم که اين اطلاعات رو به شما بدم، اميدوارم اين ليست کمي باعث بشه که وکيلهاي تقلبي احساس ترس کنن و رجيستر شده ها هم خودشون کار رو انجام بدن و دقت کنن.

اولا فقط در شرايطي که پروندتون خاص هست با وکيل اون هم حتما رجيستر شده کار کنيد.

بعد: با شرکت سفير گلوبال سر عباس آباد آقايان شهامي که 2 تا برادر 2 قلو هستند و عزيزي که مديريت رو داره کار نکنيد. الان رو نمي دونم ولي قبلا اينها ادعا مي کردند که با وکيل رجيستر شده کار ميکنن و شهامي کارت نشون ميداد که رجيستر شده هست و قيمت پايين ميدن که کار رو بگيرن. ، اين کارشون توي استراليا 2 سال زندان داره چون مشاوره ميدن بدون اين که رجيستر شده باشن. بعدش ميان با ايميل ياهو براتون لاج ميکنن که ديگه دستتون رو مي بنده. البته اگر کسي پيگير باشه مي تونه شکايت کنه و چون تو استراليا زندگي ميکنن الان هيستريشون بر باد ميره، ولي مي دونيد که براي طرف هم درد سر داره. اينها سرشون هم درد مي کنه براي شکايت بازي و فحش کاري.

پس خودتون رو تو دردسر نندازين و حسابي قراردادتون رو بخونيد، و حتما وکيل اصلي پاش رو امضا کنه....
فقط هم اين شرکت نيست که از اين روش پول به جيب ميزنه...
اميدوارم تجربيات شما رو هم داشته باشيم.

حالا ببينيم اين دفعه آي دي من رو مي بندند، اگر بستند يادتون باشه مجبورم آَي دي با تاريخ جديد باز کنم.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
bijanirani1

عضو شده در: 23 ارديبهشت 1392

تشکر شده 55 دفعه در 41 پست

پستتاريخ: 11 تير 1393 - 14:15    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

من وکيل رجيستر شده معروف دارم واي کاش نداشتم
يه ضرب المثل مع الفارق:
وکيل /مشاور خوب وکيل يا مشاور ...است
به هيچ دري نميخورن الا وقت تلف کني
بازگشت به بالاي صفحه
worthy

عضو شده در: 2 شهريور 1391

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 30 ارديبهشت 1394 - 18:15    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

من با دروازه طلایی اسیا تجربه بدی داشتم.بارها به من مشاوره اشتباه دادن و فقط قسمت اپریشنشون که اقای سلیمانی بود یه مقدار حالیشه
بازگشت به بالاي صفحه
Baran2

عضو شده در: 10 دي 1391

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 24 مهر 1396 - 14:09    عنوان: اصلا سراغ این وکیل نرید!!!!!!! پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام. یه وکیل هست که بشدت خودش رو کاربلد و زرنگ معرفی میکنه. پول ما رو هم خورد و هیچ کار نکرد. حتی مشاوره اشتباه داد. در سیدنی هست و یه دفتر تو ایران داشت.

[b]آدام خاضع یا ADAM KHAZE یا Home Migration Services
[/b]
اصلا توصیه نمیشه
بازگشت به بالاي صفحه
Itachi

عضو شده در: 31 تير 1387

تشکر شده 169 دفعه در 138 پست

پستتاريخ: 12 آذر 1396 - 2:44    عنوان: Re: اصلا سراغ این وکیل نرید!!!!!!! پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Baran2 نوشته است:
سلام. یه وکیل هست که بشدت خودش رو کاربلد و زرنگ معرفی میکنه. پول ما رو هم خورد و هیچ کار نکرد. حتی مشاوره اشتباه داد. در سیدنی هست و یه دفتر تو ایران داشت.

آدام خاضع یا ADAM KHAZE یا Home Migration Services

اصلا توصیه نمیشه

یادش به خیر ایشون وکیل من بود سالها پیش و کلی مشکل برای من و چند نفر دیگه درست کرد تعجب میکنم هنوز مشتری دارند با این همه سال سو سابقه.
بازگشت به بالاي صفحه
mohammad jody

عضو شده در: 12 آذر 1396

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 12 آذر 1396 - 10:31    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دکتر دانیال شبرخ شیاد و کلاهبردار بزرگ

این تنها راهیه که میتونم صدام رو به همه جایی برسونم . آقای دانیال شبرخ همه راهها رو به روی من با تهدید و ارعاب و باج گیری بسته . این ها رو برای این نمینویسم که برای کسی روشنگری کنم . فقط میخوام این آقای به ظاهر محترم بفهمه که در دنیای مجازی نمیتونه آدم ها رو زیر پاهاش له کنه و زندگیشون رو تباه کنه و اونها نتونند کاری بکنند

قصه را کوتاه میکنم.

حدود یکسال گذشته پارسال از طریق یکی از دوستان از خدا بی خبرم که بعدا فهمیدم از آقای شبرخ پورسانت میگیره ، به ایشان معرفی شدم . در همان جلسه اول با زبان چرب و نرم خودش رو تنها وکیل مهاجرت استرالیا معرفی کرد!! و سایت مارا را به من نشان داد و یک تیک را در قسمت جستجو میزد و فقط اسم خودش را نشان میداد .

با این حرفها و اینکه بیش از ده سال تحربه دارد و دکترا از استرالیا من خام ایشان شدم و یک قرارداد ۵ هزار دلاری برای اقامت استرالیا با من بست . من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و کارم در حوزه فروش خارجی در یک شرکت معتبر است . به من گفت که باید گزارشی نوشته بشود به اسم RPL و من از شرکت سابقه کار بگیرم به عنوان برنامه نویس کامپیوتر بعد هم گفت که باید ۹ سال دیگر هم سابقه کار بگیرم از یک شرکت دیگر . من به ایشان گفتم که بیمه ندارم و اصلا شرکت ما واحد کامپیوتر ندارد و فقط یک سیستم حسابداری داریم . دکتر دانیال شبرخ که بعدا فهمیدم اصلا دکترا ندارد و آخرین مدرک تحصیلی ایشان لیسانس است مدام تکرار میکرد که نگران نباش و من برای شما لایجه قوی مینویسم !!!!

بگذریم که در حین پروسه اسسمنت چه بلاهایی سر من آوردند و سه ملیون تومان پول اضافه بایت نوشتم گزارشی که من از اول گفته بودم امکان نوشتن آن را ندارم از من اضافه تر گرفتند . آیلتس هفت را گرفته بودم اما بعد باز هم برخلاف قرار اولیه من را مجبور کردند که ۵ ملیون تومان هزینه ناتی کنم و دو سه ماه از زندگیم بزنم و این امتحان رو قبول بشم .

در نهایت بعد از شش ماه ، در فروردین ماه امسال من اسسمنت گرفتم و از اداره مهاجرت دعوتنامه دریافت کردم و ۵۴۰۰ دلار بی زبان را به همراه تسویه حساب کل ۵۰۰۰ دلار آقای دانیال شبرخ را به ایشان پرداخت کردم به امید اینکه تا چند ماه بعد ویزا را دریافت میکنم

مهر ماه امسال از دفتر مهاجر پلاس به من زنگ زدند و اعلام کردند که ویزای من رد شده . ده روز با آن حال بد هر روز به دفتر زنگ زدم که بتوانم با آقای دنیال شبرخ صحبت کنم اما با اینکه میدانستم آنجاست ولی جوابم را نداد . تا اینکه مجبور شدم حضوری به دفترش بروم و بعد از دو ساعت و نیم انتظار و تحقیر بالاخره با اعلی حضرت شبرخ جلسه بگذارم . ایشان از بعد از قرارداد بستن صدو هشتاد درجه تغییر رفتار داده بودند و مدام با توهین با من صحبت میکردند . در حالیکه میدانست من برای خودم کم کسی نیستم و چندین نفر پرسنل دارم اما هیچ احترامی به من نمیگذاشت .

سرتان را درد نیاورم در نهایت کلی دروغ در مورد اینکه شرکت من در تماس من را تایید نکرده و ... گفت و با حالتی طلبکار من را تقریبا از دفترش بیرون کرد . وقتی به ایشان اعتراض کردم و یادآوری کردم که مگر شما نگفتید آقای دانیال شبرخ تنها وکیل استرالیا است !!؟ خب از حق من دفاع کنید و به دادگاه شکایت کنید . حواب ایشان این بود که شما اصلا اجازه شکایت به دادگاه را ندارید من نمیتوانم کاری برای شما بکنم . باور کنید در کل این یکسال این تنها حرف راستی بود که آقای شبرخ به من زد .

مجبور شدم به یک وکیل مهاجرت دیگر مراجعه کنم و من را راهنمایی کرد که به چه طریق از اداره مهاجرت نامه ردی پرونده را که آقای شبرخ به من نمیداد را به دست بیاورم . متاسفانه ایشان سه بار درخواست ارائه مدارک تکمیلی و بیمه من را از طرف افیسر اداره مهاجرت ،‌جواب نداده بود و به این دلیل پرونده من رد شده است .

هفته گذشته دوباره به دفتر ایشان رفتم و همه دروغهای آقای شبرخ را به روی انها اوردم اینکه میگفت وکیل است و از من در دادگاه حمایت میکند اینکه میگفت پرونده من را بدون مشکل انجام میدهد و از آن بدتر سهل انگاری و بی توجهی شخص دکتر! دانیال شبرخ به عنوان وکیل من در پاسخ به ایمیلهای اداره مهاجرت بود .

ایشان را تهدید به شکایت کردم .

دیروز یک نفر که خودش رو رمضان شیرازی و وکیل دادگستری و وکیل آقای دکتر دانیال شبرخ معرفی میکرد به من زنگ زد و یک ربع داشت من رو تهدید میکرد . حتی کوچکترین مسائل شخصی من رو میدونست که البته از اطلاعاتی بود که من به اعتبار آقای شبرخ برای پرونده مهاجرتیم به ایشان گفته بودم و تهدید کرد که اگر قدمی بر علیه موکلش آقای دانیال شبرخ بردارم پوستم رو میکنه .( عین عبارت آقای وکیل !!)

من از این آقا به مارا شکایت میکنم . زندگی من رو تباه کرده . دیگه جواب تلفنم رو نمیده و تو دفترش راهم نمیده اما این رو مینویسم و باز هم مینویسم تا بخونه و بفهمه که تا آخرش پای اینکار هستم . حتی اگر وکیل آقای وکیل قلابی پوستم رو بکنه .آبروی من رو بده کل پس اندازم زندگیم رو از دست دادم همه آرزوهام رو بر باد داده فقط با این دروغ که تنها وکیل ایرانه ! یه دروغ شاخدار که من احمق باور کردم و در دامش افتادم .
بازگشت به بالاي صفحه
Baran2

عضو شده در: 10 دي 1391

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 12 آذر 1396 - 14:05    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام
با آدام خاضع یا Adam Khaze هم اصلا کارنکنید. ظاهر فریبنده و بسیار بی مسئولیت!!!
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> وکيل مهاجرت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد