فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

تاسيس شرکت (بلند پروازي)
رفتن به صفحه قبلي  1, 2

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> تجارت و سرمايه گذاري در استراليا

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
Milad

عضو شده در: 2 دي 1386

تشکر شده 225 دفعه در 154 پست

پستتاريخ: 18 آذر 1388 - 9:40    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ان جور شرکا رو باید طلا گرفت تحویل موزه داد ما هم از بخت و اقبال بلند الهی یکی داریم از اون خوب خوباش که اگه نبود واقعا شرکت ما شرکت نمیشد.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي شناسه عضويت در Yahoo Messenger
HKordbacheh

عضو شده در: 21 بهمن 1386

تشکر شده 24 دفعه در 17 پست

پستتاريخ: 19 آذر 1388 - 8:12    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

spark
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Kiss Kiss

عضو شده در: 11 تير 1388

تشکر شده 7 دفعه در 3 پست

پستتاريخ: 30 بهمن 1388 - 9:41    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

spark نوشته است:
HKordbacheh,
من همین الان هم شریکی دارم ( در یک بیزنس شخصی که بصورت پارت تایم انجام میشه ) که از سال 2 دبیرستان با هم رو یک نیمکت نشسته ایم ، دانشگاه هم با هم بودیم ، مدتی بعد از خودم هم پرونده اش را لاج کردیم و ......
اصل جریان اینه که ستاره افراد با هم جور بشه. هر کس یک گوشه کار را میگیره و پیش میبره. تنوع در رشته تنها باعث افزایش توانمندی مجموعه میشه و بس.البته لازم به ذکره که این دوست من اصلا کاری به سیستم مکانیک نداره و فقط الکترونیک و کنترل و کنترلر و اتوماسیون صنعتی و این حرفا کار میکنه.در نوع خودش منحصر به فرده. جالب اینه که بدونی کلی مدارک و گواهی دوره های الکترونیک و کنترل از جاهای معتبر با نمره بالا داره ! برادر یکی از دوستای مشترک که الکترونیک میخوند کل پروژه هاش را می آورد برای رفیقمون که انجام بده Wink
در کل ما مخلصیم دربست. Kiss Kiss

SPARK,

خوش به حال اين دوستتون كه شريك خوب و با معرفتي مثل شما داره.

تو شرايطي كه همه دارن توصيه اكيد مي كنند كه " تا جايي كه مقدوره شريك نگيريد " ، اين دوستتون بايد خيلي خوش شانس باشه كه ستارش با ستاره آقاي ناظم جور شده Smile Smile .

راستي اين قسمتش هم خيلي عجيب بود كه رشته دوستتون مكانيكه ولي كارهاي الكترونيكي مي كنه !!!
راستش اينجوريشو ديگه نديده بوديم !!! Surprised Surprised Surprised Surprised

موفق باشيد

اين مطلب آخرين بار توسط kraps در 1 اسفند 1388 - 22:23 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
spark

عضو شده در: 27 خرداد 1387

تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 30 بهمن 1388 - 10:23    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

kraps,
حالا ببینید ، من که هر وقت میبینمش بهش میگم : مهندس اهل بیته و یا الکترونیک کاره اهله بیته ، خلاصه بستگی داره که در حال انجام چه کاری باشه که یه اهل بیت بهش بچسبونم.
البته اونم کم مایه نمیزاره و از وقتی که مدرک جوشکاری کد رو گرفته ام و از اونجایی که میزان علاقه من به این خاندان رو میدونه میگه : جوشکار خاندان عصمت و طهارت ، البته نحوه گفتن اون طهارتش ایهام داره و به آدم حس مستراح دست میده. Very Happy Laughing Laughing
mandz

عضو شده در: 6 تير 1388

تشکر شده 3 دفعه در 3 پست

پستتاريخ: 1 بهمن 1389 - 18:43    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام دوستان
من داشتم تو فروم دنبال مطالبي راجع به ثبت شرکت مي گشتم که ديدم اين تاپيک داره اينجا خاک مي خوره.از کساني که اين تاپيک رو راه انداختن که احتمالا الان به سلامتي همه استراليا هستن مي خواستم بپرسم آيا موفق شدن شرکت بزنن يا خير.من الان 3 ماهه که سيدني هستم و در ايران هم شرکت دارم.مي خواستم ببينم اينجا وضعيت تاسيس شرکت يا شراکت به طور کل چه جوريه.در ضمن فيلد کاري من شبکه و امنيت اطلاعاته.

ممنون
بازگشت به بالاي صفحه
Farbod

عضو شده در: 27 ارديبهشت 1389

تشکر شده 2 دفعه در 2 پست

پستتاريخ: 19 بهمن 1389 - 7:41    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دوست عزيزم سلام منم سيدني هستم الان 40 روزه اومدم تخصص منم کامپيوتر هست و کارم با يازده سال سابفه تو صدا وسيما بود اينجا براي اسکاي چنال سه بارتا حالا مصاحبه شدم ديگه خسته شدم نه ميگن نميخوان نه ميگن بيا. از بس با کلي آدم حرف زدم بابا چرا ايراني ها مثل چيني ها نميتونن يه بيزنس تخصصي راه بندازن . اميدوارم همگي کار خوب پيدا کنيد 
بازگشت به بالاي صفحه
Milad

پستتاريخ: 19 بهمن 1389 - 13:59    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سوال یک میلیون دلاری "چرا ایرانی ها نمیتونن یک بیرنس تخصصی راه بندازن"

با اجازه من اون لفظ چینی ها رو برداشتم که اصلاح نژادی کنم.

تا جایی که من دلیل این سوال رو فهمیدم فقط ایرانی ها نیستند. تقریبا از هیچ قومیتی به جز امریکای جهان خوار و بریتانیای کثیف هیچ کدام از مهاجرین در سالهای اول ورود نمیتونند بیزنس راه بندازن مگر اینکه در بیزنس یک هم میهن شریک شده باشند. دلیل استثنای این دو قومیت ظاله هم بیس تقریبا مشترک قوانین هستش.

چرا ؟ دلیل از نظر مغز کوچک ولی آنالیتیکال بنده که به شخصه بسیار مشتاق و پیگیر این امر هستم اینه که نه تنها ما ایرانی ها بلکه تقریبا همه مهاجرین تسلط حتی نسبی به قوانین پایه ، قوانین تجارت ، قوانین گردش مالی ، قوانین مالیاتی ، قانون کار ، کارمند ، کارگر و کارفرما و بسیاری از قوانین مرتبط دیگه نداریم. دلیلش اینه عزیز دل برادر و بنده و شما در ایران بعد از سالها مطالعه ، تجربه و کمک دیگران و بعضا دست و پنجه نرم کردن با قوانین نصفه نیمه ایران تسلط نسبی به همه چیز داشتیم میدونستیم چطور کار کنیم چطور پول بگیریم با کدوم بند و تبصره مینیمم پول به کارگر و مالیات بدیم و چطور چک بازی کنیم. میدونستیم با بیمه و مالیات باید چطور سر و کله بزنیم و سوراخ دعا رو کاملا بلد بودیم. میدونستیم قوانین مناقصه و مزایده و سیستم زیر سیبیل و روی سیبیل و کارفرما و پیمانکار و مغازه و مشتری و تولید و توزیع و فروش و دلالی و همه اینها رو. از همه مهمتر از قانون کار و بیکاری هم مطلع بودیم و باز هم از همه اینها مهمتر و اولی تر اینکه اگر هم کسی از هیچ چیز اطلاع نداشت مثل پدر پدر بزرگ بی سواد بنده میرفت مغازه میزد مثلا سیب زمینی از کشاورز میخرید میریخت تو وانت کله سحر میبرد بازار روز تره بار دوبل قیمت میخروخت هیچ کس هم کاری به کارش نداشت جساب کتابش هم با چرتکه بود و بس. خودتون کاملا میدونید که اینجا از این خبر ها نیست . بیزنس چیپ کلا امکان بقا نداره. بیزنس درست حسابی حتی با سایز کوچک اطلاع کامل از کلیه حقوق شهروندی و قوانین جاری رو میطلبه و بیزنس بزرگتر بدون وکیل حقوقی و حسابدار و حسابرس و مشاور مالی و مشاور حقوقی به کل وجود خارجی نداره.

مگر اینکه تعریف بیزنس خریدن لالی پاپ و کتاب دست دوم و فروش اون در Ebay باشه که خوب در اینصورت من تخصص و علاقه ای ندارم. سوپر مارکت و تاکسی هم ممکنه بیزنس تلقی بشه که بازهم با احترام به همه سوپرمارکتی ها و راننده تاکسی ها باید گفت اگر میخواستیم بزنیم تو این بیزنس ها همون ایران میموندیم یک چای قلیون میدادیم دست مردم لکسوس شاسی بلند هم سوار میشدیم آمار تعداد گوسفندانمون رو هم از مش رمضون و کبلایی اکبر میگرفتیم با موبایل اپل آیفون و اینترنت ایرانسل هم پز میدادیم دیگه !!!

Laughing
بازگشت به بالاي صفحه
Milad

پستتاريخ: 27 ارديبهشت 1392 - 7:21    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

الان بعد از چندین سال که این پست‌ها رو میخونم میبینم که واقعاً همین تصورات و همین بلند پروازی هست که باعث می‌شه یواش یواش خودتو آماده کنی‌، چشماتو باز کنی‌، مطالعه کنی‌، و چهار دنگ حواستو جمع کنی‌ ( اون ۲ دنگ اضافه همیشه رزروه واسه الکل با اجازه بزرگترا!) و یک روزی اون چیزیی‌ که فکر میکردی بلند پروازی بوده انجام بدی و به راحتی‌ یک بلند پروازی‌های جدیدی رو جایگزینش کنی‌. این فقط من نیستم بلکه خیلی‌ از کسانی‌ که به واسطهٔ همین فرومِ خوب با هم آشنا شدیم و شاید هنوز هم همدیگرو ندیدیم اما خبر داریم از حال همدیگه و حتا بیزینس هامون با هم همکاری می‌کنن. خواستم فقط یادآوری کنم که هر آنچه تصور می‌کنیم شاید شدنی باشد قطعاً روزی خواهد شد مهم این است که چه کسی‌ آن را به واقعیت رسانده باشد. اکنون این پست‌هایی‌ رو که سالها پیش دادم اصلاح می‌کنم و میگم درسته که راه انداختن بیزینس کار مشکلی‌ هست اما عدم اطلاع از قوانین و مسئولیت‌ها و راه و چاه کار نباید مانع این بشه که ما دست از رسیدن به رویاهامون بر داریم. کافیست بیابیم کسانی‌ را که می‌دانند و بپرسیم آنچه نمی‌‌دانیم !

مفتخرم بگم که تلاش ما در شرکت مشاورین مالی و حقوقی پارس فاینانس اینه که هیچ کسی‌ بخصوص هموطنان آریایی، به واسطه اطلاع نداشتن از قوانین مالی و حقوقی، بیمه ، مالیات، نقل و انتقال ملک، تجارت، کار، پیمان و ... نه تنها متضرر نشه بلکه مشاوره و خدمات مالی و حقوقی تیم پر تجربه ما کارگشای دستیابی به رویاهایی مثل خرید خونه، سرمایه گذاری، تأسیس بیزینس و موفقیت روز افزون باشه.

اگر سمت و سوی‌‌ ما آمدید سری به ما بزنید که چای قند پهلو همیشه نزد ایرانیان داغ داغ است!

Pars Financial Consulting Pty Ltd
Level 10, 50 Market St
Melbourne VIC 3000
Tel: 03 9717 8186
Fax: 1900 970 848
info@parsfinance.com.au
www.parsfinance.com.au
بازگشت به بالاي صفحه
Mehran_Sydney

عضو شده در: 30 بهمن 1391

تشکر شده 9 دفعه در 8 پست

آدرس پستي: www.chikhordam.com

پستتاريخ: 25 شهريور 1392 - 15:05    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دوستان عزيز
ما تو ايران چند تا قانون اساسي داريم که براي شرکتي ها حياتي هست مثل
قوانين بيمه و کار
قوانين مناقصه و مزايده
قانون تجارت
که همشوت هم کتابچه دارند.
معادل استراليايي اينا رو کجا مي شه پيدا کرد؟
sonse777

عضو شده در: 18 مهر 1392

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 18 مهر 1392 - 10:24    عنوان: اقامت دائم اوکراين پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

يک سري چيزهاي بدرد بخور ديدم تو اين سايت ، شايد بدرد شما هم بخوره
ازدواج در اوکراين
اقامت دائم اوکراين
تحصيل در اوکراين
تجارت در اوکراين
بازگشت به بالاي صفحه
Milad

پستتاريخ: 28 مهر 1395 - 17:42    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

اگر به دنبال ویزای بیزنس استرالیا، کارآفرینی یا تامین اعتبار و جذب سرمایه‌گذار در این کشور هستید شما یا وکیل شما به این مدارک احتیاج خواهید داشت.

Business Plan $450
Market Research $400
License Report $150

با ما تماس بگیرید www.ParsFinance.com.au

Pars Financial Consulting
Level 17, 31 Queen St
Melbourne VIC 3000
T: 1300720575
info@ParsFinance.com.au
بازگشت به بالاي صفحه
Milad

پستتاريخ: 22 آذر 1396 - 8:38    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دوره آموزشی راه اندازی بیزنس های کوچک و کم ریسک در استرالیا و نیوزیلند

چگونه در استرالیا یک بیزنس موفق با ریسک کم شروع کنید حتی اگر تازه وارد باشید!

دریافت نسخه رایگان: http://bit.ly/2BPS7FC
بازگشت به بالاي صفحه
Milad

پستتاريخ: 26 دي 1396 - 8:48    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

4 نکته مهم که قبل از شروع بیزنس در استرالیا باید بدانید:
ویدیو در یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=-cLiPe3ViLA
ویدیو در آپارات https://www.aparat.com/v/v7iIE

لینک ثبت نام رایگان در دوره آموزشی تاسیس بیزنس های کوچک در استرالیا
http://bit.ly/2BPS7FC