فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

پست کردن اطلاعات در تاپيک هاي با عناوين نزديک تر

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
chapooki

عضو شده در: 11 دي 1386

تشکر شده 29 دفعه در 27 پست

پستتاريخ: 17 بهمن 1388 - 11:46    عنوان: پست کردن اطلاعات در تاپيک هاي با عناوين نزديک تر پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

گروه "لاج پرونده به اداره مهاجرت٬ روند كار٬ دريافت ويزا و بعد از آن" یکی از مفیدترین موضوعات برای کسانی که لاج کردن و هنوز ویزاشون نیومده هست. هر وقت یکی مشکلی داره به سراغ تاپیکهای مرتبط می ره تا بفهمه چه اقدامی باید انجام بده.
از چند وقت پیش کم کم تاپیک هایی با نام های کیس آفیسرها ایجاد شد که اولش خیلی خوب بود. الان هم بد نیست ولی متاسفانه تاپیک های موضوعی رو تحت تاثیر قرار داده. الان خیلی از مشکلات, status ها و راه حل ها تو این تاپیک های کیس آفیسرها مطرح میشه. اینجوری اگه کسی بر اساس مشکلش بخواد تو فروم بگرده, کارش سخته. خیلی وقتها یکی جواب اون سوال رو داده, ولی جاییه که بعیده بشه پیداش کرد.
درحالی که می شد خیلی ساده یه جستجوی پستها بر اساس نام آفیسر داشته باشیم و دیگه نیازی به این تاپیک های غیر موضوعی نبود.
اگه مدیریت فروم بتونه کاری برای این مسئله بکنه, مثل گذاشتن امکان جستجو بر اساس کلیدهای مهم مثل نام کیس آفیسر, نوع ویزا و...خیلییی عالیه! ولی اگه هم نمی شه می تونیم خودمون یکمی دقت کنیم و مطالب رو با عنوان های مرتبطشون پست کنیم.
من به شخصه هر روز صبح می یام و تاپیک های کیس آفیسر های مختلف رو نگاه می کنیم. که مطلب مهمی رو از دست ندم. این واقعا کار کسل کننده ای شده.
paya

عضو شده در: 29 دي 1387

تشکر شده 8 دفعه در 8 پست

آدرس پستي: استراليا - سيدني - يه ريزه اونورتر

پستتاريخ: 17 بهمن 1388 - 13:56    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

chapooki, اشکالاتي که گفتي وجود داره و کار رو سخت کرده ولي من خودم از RSS Reader استفاده ميکنم و بسيار راضي هستم و هيچي رو از دست نميدم. ميتوني از Google Reader استفاده کني و آدرس RSS اينجا رو بهش اضافه کني. بعد اگه خواستي چيزي بنويسي يا تشکري بکني ميتوني لينکش رو کليک کني و بري مستقيم به پست مربوطه Flower
ويزا بعد از 16 ماه و 22 روز آمد!
ويزا در هشتمين سالگرد عقدمان آمد.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email شناسه عضويت در Yahoo Messenger
chapooki

پستتاريخ: 17 بهمن 1388 - 16:16    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

paya, آخه اینم برای خوندن روزمره فرومه! ولی گاهی آدم یه مشکلی داره و یادش میاد درموردش خونده. منتها کجا و کی؟؟؟؟ کلا به نظرم دسته بندی اطلاعات داره از مسیر صحیحش خارج میشه!
jamal&sarah

عضو شده در: 7 فروردين 1387

تشکر شده 283 دفعه در 229 پست

آدرس پستي: jamal@mavadat.net

پستتاريخ: 17 بهمن 1388 - 17:23    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

chapooki, شاید بد نباشه مواردی که خوبه همیشه در بالای لیست قرار داشته باشند مشخص بشن تا به "تاپیک مهم" تبدیل بشن. Smile

عضو شده در: 14 فروردين 1388

تشکر شده 24 دفعه در 22 پست

پستتاريخ: 17 بهمن 1388 - 23:29    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

نمیشه تو یه فروم که همه میان و نظر میدن انتظار داشت که مطالب خیلی دسته بندی شده و مرتب باقی بمونن. بعضی وقتا یه موضوع تو پست های مختلف مطرح میشه یا لابلای پستا گم میشه.

من از وقتی که دارم فروم رو میخونم یه فایل Word برای خودم درست کردم و هر موضوعی رو که فکر میکنم یه موقعی به دردم بخوره تو این فایل کپی میکنم و هر چند وقت یه بار مطالب فایل word م رو مرتب میکنم. مثلا یه جایی از فروم دوستان لینک امارات رو گذاشتن و من برای خودم کپی کردم. حالا اگه بخوام اون لینک رو پیدا کنم دیگه تو فروم دنبالش نمیگردم. میرم تو فایل word خودم تو فصل "پرواز" اطلاعات مربوط به ایرلاین امارات رو پیدا میکنم.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
chapooki

پستتاريخ: 28 بهمن 1388 - 15:09    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

آخه واقعا تا چند وقت پیش همه چیز مرتبط بود تقریباااا!
اما این موضوع آفیسرها چند ماهه شروع شده و مثل کرم داره همه تاپیک ها رو میخوره! Evil or Very Mad
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد