فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

گزارش به مديران سايت
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  بعدي

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
fnasiri

عضو شده در: 19 خرداد 1391

تشکر شده 22 دفعه در 20 پست

پستتاريخ: 13 مرداد 1392 - 10:18    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

پنبه زن,
اصرار به راه مستقیم هدایت کردن مردم. منتسب کردن ملت به گروهها و عقاید خاص. به راحتی انگ زدن . این اخلاقیات من رو یاد یه گروهی میندازه که همه روزه در ایران می بینیمشون .... به نظر میاد همه جا هستن
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
davood267

عضو شده در: 29 شهريور 1390

تشکر شده 104 دفعه در 97 پست

پستتاريخ: 13 مرداد 1392 - 10:20    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

پنبه زن,
رامتين جان عزيز دل برادر! آخه چرا مغلطه ميكني؟مغز تو شسته شده كه هر روز با يه اسم مياي تو سايت به همه توهين ميكني.
آخه چرا فكر ميكني هر كي مخالف تو حرف زد يا از دامون به خاطر كمكي كه به بچه هاي سايت ميكنه تشكر كرد عامل دامونه.من اصلا توي پروسه مهاجرتم وكيل نداشتم و فقط توي مشكلي كه براي مدركم پيش اومد از دامون و خانم ري پور كمك گرفتم.تازه اگه يادت باشه از خودتم نظر خواستم.اون موقع اسمت رامتين 123 بود يادت مياد ؟
الان واقعا دارم ميفهمم چرا تو اينقدر مشكل داري.اينو دارم واقعا از روي دلسوزي ميگم تو دچار پارانوياي شديد شدي و اين حس بد بيني كشنده رو هم نسبت به هم وطنات داري و هم نسبت به اوزيها. به نظر من جدا دنبال درمان خودت باش رامتين جان!
الان بين اكثر بچه هاي فروم نظر بي نهايت منفي نسبت بهت وجود داره چون هر كي نظري عليه تو داده بهش توهين كردي.واقعا اعصاب خودت خورد نميشه؟جدا خسته نشدي؟
برات آرزوي موفقيت ميكنم.
Lodge 189:18 Jan 2013
C.O allocation:10 Apr 2013
Medical & PCC request:25 jul 2014
Visa Grant:22 Dec 2014
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
دامون

عضو شده در: 22 ارديبهشت 1386

تشکر شده 503 دفعه در 404 پست

پستتاريخ: 13 مرداد 1392 - 16:39    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

admin نوشته است:
دامون عزيز
خوشحالم که پايان اين قضيه مثبت بود. تاپيک شما کماکان در اختيار شماست.

باز هم ممنون از همکاري شما و فعاليتي که در اين جمع داريد.

شاد و سلامت باشيد
ادمين
Flower

ممنونم.

از داود عزيز هم بابت توهيني که به ايشون شده معذرتخواهي ميکنم به خاطر اينکه به هرحال خودم رو تا حدي مقصر ميدونم و ازش دوستانه ميخوام که ادامه نده و اعصاب خودش رو خراب نکنه .
به شخصه بعد از اينکه خيالم راحت شد که شائبه اي از طرف اکثريت قريب به اتفاق بچه هاي فروم در مورد نيت فعالبت من نيست . ترجيح ميدم که به نصيجت اسپارک عزيز گوش بدم و بشينم کنار ، ببينم که دوستان خوبم تا کجا توانايي ادامه اين روال را دارند .
به شخصه ، مهم براي من اينه که ببينم :

1- ميتونم توي تاپيکم جواب دوستان رو بدم و مطالبي که به ذهنم ميرسه مفيده در مورد مبحث مهاجرت رو بزارم.
2- من يا تو يا هر کدوم از دوستان گل فروم خيلي راحت ميريم و هر جا که نظري داريم ارائه ميکنيم .

بعضي آي ديها خوشبختانه ديگه کاملا شناخته شده اند ، بهتره که به تنشهايي که ايجاد ميشه دامن نزنيم . و با يک گزارش به ادمين از کنار انها بگذريم .

البته من به عنوان يه دوست اينها رو عرض کردم . مگرنه تصميم شما براي همه ما قابل احترامه .
foel

عضو شده در: 22 تير 1388

تشکر شده 77 دفعه در 76 پست

پستتاريخ: 20 مرداد 1392 - 17:47    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

zzz,
رامتين جان
به نظر من تو اين سايت آدمهاي بالغ حضور دارند و نه بچه ها. پس با يه آدامس و شکلات فريب نمي خورن.
مطمئن باش تمامي آدمها براي هر قدم تو زندگي خودشون برنامه ريزي مي کنن البته با تفکر خودشون که ممکنه به مذاق و تفکر من و شما خوش نياد. همين آدمها با چشم باز اطافيان خود را انتخاب مي کنن مخصوصا براي کاري مثل مهاجرت. پس اگه دامون يا هر کس ديگه اي اينجا حلوا حلوا کنه دهن اعضاي سايت به اين آسوني شيرين نمي شه.
نکته بعد اينه که اين سايت مملو از اطلاعات هست و اگه کسي بخواد خودش اقدام کنه مي تونه مثل من. حالا يکي ريسک نمي کنه مي ره دنبال وکيل. با اين انبوه اطلاعات و حدود 10000 تا کاربر هيچوقت دامون جرات نمي کنه کسي رو بخواد فريب بده چون دستش رو ميشه.
اينکه شما همش فکر مي کني اين سايت قيم مي خواد و چند نفر بايد باشن تا اعضا گول نخورن اين تفکر اشتباهي است. ما بايد به تمامي انسانها اعتماد داشته باشيم و بدونيم هر کس صلاح کار خودشو مي دونه بدون اينکه من و شما بخوايم دخالت کنيم.
ضمنا اينکه شما مي گي اعضاي تازه وارد فريب مي خورن و ... به نظر من اين بي احترامي به عقل و شعور انسانهاست. ما بايد حرمت همه رو نگه دايم و دايه عزيزتر از مادر نشيم.
مطمئنا همه اعضا منجمله خود من از حضور شما در اين سايت خوشحاليم که بعضي ناگفته ها و واقعيات رو گفتيد. من بالشخه حظ کردم و واقعا چشمم رو بيشتر نيبت به استراليا و ريسک هاش باز کردم. ولي قبول کن شما اگه کسي نظر مخالفت رو داشته باشه له-ش مي کني و حرمت نگه نمي داري.
من فکر مي کنم همونطور که حضور شما در سايت لازمه حضور امثال دامون هم لازمه و اين دو تا متقاطع نيستند بلکه موازي اند. برداشت از صحبتهاي شما و دامون به خواننده ها مربوطه و شما نمي توني بگي من درست مي گم دامون کلاهبرداره. به نظر من شما در همون حوزه خودت استادي و من خودم خواننده مطالب شما هستم ولي نه اون حرفاي بالاي 18 سالي که مي نويسي و به نظرهاي مخالف مي پري.
برات آرزوي موفقيت دارم. به نوشتنت ادامه بده و همه رو تحمل کن با هر سليقه و تفکري. اينکه دامون هم تو اين سايت خواننده داره و کسي درخواست اخراجش رو نمي ده خود گوياي اين هست که او هم بايد تو اين سايت باشه.
Co : 10/3/2013
medical & pcc request: 8/4/2014
Updated form 80: 29/5/2014
Grant Date: 26/9/2014
بازگشت به بالاي صفحه
دامون

عضو شده در: 22 ارديبهشت 1386

تشکر شده 503 دفعه در 404 پست

پستتاريخ: 22 مرداد 1392 - 12:52    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

من فقط خواستم از ادمينهاي عزيز تشکر کنم . به خاطر اينکه ميديدم که اين دوسه روزه ، کاربرهايي ساخته شدند و سعي در به هم زدن فضاي فروم داشتند و ادمين به لحظه حاضر بودند و نگذاشتند اين اتفاق بيفته .
از حق نبايد گذشت ، اگر اومدم و انتقاد کردم از ادمين که چند وقتي سايت رو رها کرده بودند ، بايد بيام و در کنارش تشکر کنم از وقتي که اين چند روز اخير به عينه ديدم که گذاشتند.
Flower
Adventurer Couple

عضو شده در: 15 مهر 1389

تشکر شده 28 دفعه در 25 پست

پستتاريخ: 23 مرداد 1392 - 14:10    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

آقا شهرام ومريم خانوم.
سلام و ممنون از زحماتتون.
يک پيشنهاد دارم و اونم اين که لطف کنين ترتيبي بدين که شماره صفحات تاپيک ها و فروم ها به صورت يک دراپ باکس باز بشه تا کاربراني که ميخوان موضوعات جديد رو مطالعه کنن راحت شماره صفحه اون تاپيک رو از دراپ باکس انتخاب کنن و راحت تر بتونن به صفحه برن.ضمنا اگر ممکن کاري کنين راحت تر بشه تو سايت انگليسي نوشت. Flower Flower Flower
آدرس وبلاگ:http://neveshteha2.blogsky.com
بازگشت به بالاي صفحه
abcdbc

عضو شده در: 17 شهريور 1389

تشکر شده 45 دفعه در 41 پست

پستتاريخ: 20 اسفند 1392 - 4:20    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

آقا شهرام و مریم خانم،
امروز دیدم که تاپیک اگر به شروع برميگشتيد باز هم استراليا را انتخاب ميكرد؟ هم به سرنوشت بسیاری از تاپیک های انتقاد آمیز از وضعیت مهاجرت به استرالیا در آمد و قفل شد. احتمالا دلیل آن عدم رعایت قوانین و مقرران زیر جهت استفاده ار فروم بود که توسط شما با متنی بسیار روان، ساده و قابل فهم نوشته شده است.

تاريخ: 11 دي 1386 - 16:28 عنوان: قوانين سايت
با تشكر از توجه به شما به اين قسمت٬ در صورت تمايل به استفاده از اطلاعات اين سايت و عضويت در آن٬ خواهشمنديم به قوانين اين سايت احترام بگذاريد:
1) رعايت قوانين عرفي و مدني ايران.
2) احترام به سايرين.
3) عدم تبليغ وكلا٬ نمايندگان آنها و دفاتر مهاجرت چه بصورت مستقيم و غير مستقيم.
4) عدم تبليغ در مورد ثبت نام آيلتس از طريق شخص حقيقي يا حقوقي.
5) عدم تبليغ آژانس هاي مسافرتي جهت رزرو بليط٬ هتل٬ ويزا و ... .
6) از شما خواهشمنديم سوالات و اطلاعات را در بخش مربوط به آن قرار دهيد تا نظم فروم بهم نخورد و پيگيري مطالب راحت تر انجام شود.
7) لطفا قبل از مطرح كردن هر سوال جديدي٬ با استفاده از امكان جستجوي سايت٬ از تكراري نبودن آن مطمئن شويد.

هدف از بيان اين مقررات٬ مشخص نمودن خط مشي بارز اين سايت يعني مهيا كردن محيطي مناسب جهت تبادل سوالات دوستان در روند دريافت ويزا مي باشد. قصد ما ايجاد محيطي سالم و كم اشكال و منظم جهت دريافت اطلاعات موثق بوده و خواهد بود.
با تشكر از همكاري شما
با احترام
مديريت سايت

متاسفانه هر تاپیکی که که دارای نقطه نظرات انتقادی باشد، بشدت از طرف برخی از اعضا - که تاپیک با منافعشان درتضاد هست - با لحنی عاقل اندر سفیه مورد تهاجم قرار می گیرد تا موجب تشنج درتاپیک و سپس عدم رعایت قوانین و مقررات و در نهایت موجب مسدود شدن تاپیک گردد.

با وجود اطلاع کامل شما از وضعیت فروم، متاسفانه اعضا و تاپیک های زیادی در فروم وجود دارد که با عناوینی مانند کمک به هموطنان و یا ادای دین به این فروم هم بطور مستقیم و هم بطور غیر مستقیم در حال تبلیغ به نفع وكلا٬ نمايندگان آنها ،دفاتر مهاجرت، آژانس هاي مسافرتي جهت رزرو و خرید بليط٬ صرافی ها، آیلتس و ... هستند و علارغم اشاره مستقیم در بند های قوانین و مقررات به این گونه فعالیت ها ، هیچ گونه اقدامی جهت مسدود کردن این تاپیک ها و اعضا از طرف شما مشاهده نمی شود.

خواهشمندم در صورتی که در قوانین و مقررات فروم تغییری داده اید لطفا نسبت به روز کردن آن اقدام فرمایید.

با تشکر
admin
Site Admin

عضو شده در: 16 ارديبهشت 1386

تشکر شده 97 دفعه در 47 پست

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 2:09    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

abcdbc,
کارير محترم دليل قفل شدن اين تاپيک ها بجث و جدل هايي بوده که کاملا از مضوع تاپيک خارج بوده.
اون پست ها پاک شده و بعد هم تاپيک قفل شده.
متاسفانه حتي کاربراي قديمي سايت هم در خارج کردن موضوع تاپيک ها نقش موثري داشتن.
بازگشت به بالاي صفحه
Muffin

عضو شده در: 24 تير 1387

تشکر شده 59 دفعه در 53 پست

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 2:36    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

admin,

موارد زير كه قطعا برخلاف قوانين فروم هست ولي هيچ عكس العملي از سوي شما ديده نشده..... اميدوارم كه اين قوانين براي همه صادق باشه چه دوست چه دشمن...

3) عدم تبليغ وكلا٬ نمايندگان آنها و دفاتر مهاجرت چه بصورت مستقيم و غير مستقيم.
5) عدم تبليغ آژانس هاي مسافرتي جهت رزرو بليط٬ هتل٬ ويزا و ... .
جديدا هم صرافي اضافه شده...

با احترامي كه براي همه اين دوستان قايل هستم ولي دارن قوانين سايت رو زيرپا ميگذارن...
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي نام شناسايي در AIM شناسه عضويت در Yahoo Messenger
abcdbc

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 3:20    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

admin,

به جرات می تونم بگم که اکثر تاپیک ها در مواقعیی از موضوع خارج شدند و برگشتند. ولی آیا خارج شدن از موضوع تاپیک دلیل بسته شدن اون تاپیک باید باشه یا عدم رعایت قوانین سایت؟

اگه زحمت بکشید و یه نگاه به عکس زیر بندازید می بینید که تو تاپیک " چرا به استرالیا مهاجرت کنیم؟" 5 تا تاپیک قفل شده داریم که همه اونها نگاه انتقاد آمیز به استرالیا داشتند و کسانی اونها رو خارج از تاپیک رسوندند که از این تاپیکها ضرر مالی می کردند. می بینید که تو بقیه تاپیک های انتقاد آمیز هم که هنوز قفلش نکردید الان دعوای زرگری به راه انداختند و که نمی خواهم وارد بحثش بشم.

نمی دونم چرا هر چیزی که به صراحت قوانین فروم رو رعایت نمی کنه بازه و داره فعالیت می کنه ولی هر تاپیکی که وارد زوایای تاریک و بد این کشور میشه بسرعت با واکنش شما و برخی از اعضای بشر دوست، هموطن پرست و ادای دین کن به فروم مواجه می شه.

در هر صورت شما مدیر این سایت هستید و اختیارش صد در صد دست شما هست می تونید هر تاپیکی که بخشهای دیگه ای از واقعیت های زندگی تو استرالیا رو برای یک مهاجر نشون می ده رو قفل کنید و می تونید اجازه بدید فروم پر بشه از گل و بلبل و دعواهای زرگری شرکت ها و موسسات ذینفع در امور مهاجرت. ولی توقع من به عنوان یک کاربر اینه که اگه شما در سیاست هاتون تغییری دادیدحداقل قوانین فروم رو به روز کنید. اگه هم تفییری ندادید پس لااقل قوانین خودتون رو رعایت کنید.

اين مطلب آخرين بار توسط abcdbc در 21 اسفند 1392 - 4:14 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
admin
Site Admin

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 3:56    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Muffin,
کاربر محترم ما سعي ميکنيم که تا حد ممکن از تبليغات شرکت ها و افراد در اين فروم جلوگيري کنيم.
بارها تقاضا شده که موارد تخلف گزارش داده يشه و در صورت گزارش رسيدگي هم شده.

abcdbc,
تاپيک هاي ذکر شده به صورت موقت قفل شده و تعدادي هم از حالت قفل خارج شده اند.
در صورت تنش و يحث و ناسزا گويي در هر تاپيکي مجبور به قفل آن تاپيک هستيم.
بازگشت به بالاي صفحه
abcdbc

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 4:14    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

admin,

به جرات می تونم بگم که اکثر تاپیک ها در مواقعیی از موضوع خارج شدند و برگشتند. ولی آیا خارج شدن از موضوع تاپیک دلیل بسته شدن اون تاپیک باید باشه یا عدم رعایت قوانین سایت؟

اگه زحمت بکشید و یه نگاه به عکس زیر بندازید می بینید که تو تاپیک " چرا به استرالیا مهاجرت کنیم؟" 5 تا تاپیک قفل شده داریم که همه اونها نگاه انتقاد آمیز به استرالیا داشتند و کسانی اونها رو خارج از تاپیک رسوندند که از این تاپیکها ضرر مالی می کردند. می بینید که تو بقیه تاپیک های انتقاد آمیز هم که هنوز قفلش نکردید الان دعوای زرگری به راه انداختند و که نمی خواهم وارد بحثش بشم.

نمی دونم چرا هر چیزی که به صراحت قوانین فروم رو رعایت نمی کنه بازه و داره فعالیت می کنه ولی هر تاپیکی که وارد زوایای تاریک و بد این کشور میشه بسرعت با واکنش شما و برخی از اعضای بشر دوست، هموطن پرست و ادای دین کن به فروم مواجه می شه.

در هر صورت شما مدیر این سایت هستید و اختیارش صد در صد دست شما هست می تونید هر تاپیکی که بخشهای دیگه ای از واقعیت های زندگی تو استرالیا رو برای یک مهاجر نشون می ده رو قفل کنید و می تونید اجازه بدید فروم پر بشه از گل و بلبل و دعواهای زرگری شرکت ها و موسسات ذینفع در امور مهاجرت. ولی توقع من به عنوان یک کاربر اینه که اگه شما در سیاست هاتون تغییری دادیدحداقل قوانین فروم رو به روز کنید. اگه هم تفییری ندادید پس لااقل قوانین خودتون رو رعایت کنید.
Muffin

عضو شده در: 24 تير 1387

تشکر شده 59 دفعه در 53 پست

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 4:14    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

admin,
دوست ندارم نام ببرم كه خداي ناكرده سوتفاهم بشه..... مي دونم كه ميدونين راجع به چي حرف مي زنم ... موضوع گزارش كردن بحثي جداست ولي اين افراد به راحتي دارن تبليغ مي كنن و بدون گزارش شدن هم شما مي تونين از فعاليت اين افراد جلوگيري كنين شايد شاكي خاصي نداشته باشن ولي به راختي بر خلاف قوانين دارن عمل مي كنن... تا زماني كه اين افراد فعاليت مي كنن مشخصه كه عكس العملي انجام نمي شه در برابر فعاليت اونها.... و گرنه خداي ناكرده اينطور به نظر بقيه كاربران مي رسه كه بخاطر رفاقت و دوستي همچنان همچين افرادي دارن به فعاليتشون ادامه ميدن...

اين حد ممكن يعني چي؟؟؟ اگر خلاف مقررات دارن فعاليت مي كنن كه شك و شبه اي وجود نداره و بايد كاربريشون و تاپيك اين افراد توش مطلب مي نويسن حذف بشه ...

به نظر من بايد مساوات رعايت بشه و با تشكر از شما
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي نام شناسايي در AIM شناسه عضويت در Yahoo Messenger
abcdbc

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 4:28    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

admin نوشته است:
Muffin,
کاربر محترم ما سعي ميکنيم که تا حد ممکن از تبليغات شرکت ها و افراد در اين فروم جلوگيري کنيم.
بارها تقاضا شده که موارد تخلف گزارش داده يشه و در صورت گزارش رسيدگي هم شده.

abcdbc,
تاپيک هاي ذکر شده به صورت موقت قفل شده و تعدادي هم از حالت قفل خارج شده اند.
در صورت تنش و يحث و ناسزا گويي در هر تاپيکي مجبور به قفل آن تاپيک هستيم.

شما می تونید رد پای افراد ذینفع در امور مهاجرت رو به تنش کشیدن اون 5 تا تاپیک و هر چیزی که به هر نحوی از مشکلات مهاجرهای ایرانی می گه رو مشاهده کنید. هر پستی که در این موارد باشه بسرعت بهش پاسخ می دهند حتی اگه بهشون مربوط نباشه.
اگه کسی خلاف کرد باید اون رو مسدود کنید نه تاپیک رو.

هدف بعضی ها از اومدن و نوشتن تو این تاپیک پول بیشتر و کلاینت بیشتر شده
admin
Site Admin

پستتاريخ: 21 اسفند 1392 - 4:29    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Muffin,

چند مورد استثنا از کاربراي قديمي وجود داره که بعد گذشت ساليان و فعال بودن در فروم در زمينه هاي مختلف بيزينسي رو در استراليا راه اندازي کرده اند و با راي اکثريت آرا در هدف اطلاع رساني فعاليت مي کنن. قابل ذکر هست که آشناييت با اين افراد به واسطه همين دنياي مجازي و قدمت عضويت در فروم هست و همانطور که بارها ذکر شده هيچ منفعت مالي شممل گردانندگان اين فروم نيست و تنها هدف داشتن يه جامعه مجازي در کنار هم براي ايرانين مهاجر يه استرالياست.

و در هر حالت نظر دوستان و ديدگاهشون متفاوت هست و هنر نگه داشتن اين اختلاف سليقه ها در کنار همه و نميشه همه رو راضي نگه داشت.
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  بعدي
صفحه 14 از 16

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد