فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

ارور هاي جديد در سايت
رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدي

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
akbar123sat

عضو شده در: 2 شهريور 1387

تشکر شده 13 دفعه در 8 پست

آدرس پستي: My Own boss

پستتاريخ: 24 بهمن 1387 - 16:39    عنوان: ارور هاي جديد در سايت پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

با سلام
چند روزي هستش كه با اين ارور مواجح ميشم و گاهي اوقات اصلا نميشه وارد سايت شد

moderator

عضو شده در: 19 آبان 1387

تشکر شده 37 دفعه در 30 پست

پستتاريخ: 24 بهمن 1387 - 21:06    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

اين مسئله قبلاً با مدیریت سایت مطرح شده... Smile
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
شهرام

عضو شده در: 18 ارديبهشت 1386

تشکر شده 212 دفعه در 139 پست

پستتاريخ: 25 بهمن 1387 - 4:45    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

گاهي اوقات از اين مشكلات داريم. عموما به خاطر حملاتي هستش كه به سايت مي شه و باعث ميشه مصرف CPU به شدت بالا بره و نرم افزار ميزباني (هاست) براي جلوگيري از خوابيدن ساير سايتها و سرور مي آد و سرويس رو موقتا قطع مي كنه.
بايد يه راه حل اساسي براش پيدا كنم.
vahid2009

عضو شده در: 20 بهمن 1387

تشکر شده 26 دفعه در 18 پست

پستتاريخ: 25 بهمن 1387 - 9:14    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

اگر واقعاً احتمال ميديد که داره حملاتي مثل DOS و DDOS سايت رو تهديد ميکنه . به نظرم بهتره که وبهاستتون رو عوض کنيد و اينکه در سري بعدي از وبهاستي استفاده کنيد که از نرم افزارهاي anti-DOS/DDOS حتماً استفاده کرده باشند.
اگر هم فکر ميکنيد اين امر بار سنگين مالي داره بهتره به فکر VPS باشيد تا اين حملات رو به حداقل برسونيد استفاده سرور share هميشه بهترين گزينه نيست.
درضمن هميشه phpbb رو آپديت کنيد ولي من اگه به جاي شما بودم mybb رو هم امتحان ميکردم چون توي سري نرم افزارهاي community maker مجاني ، راحترين نوع استفاده رو به نظر من داره البته smf هم خوبه ولي من باهاش تابحال تجربه ايي ندارم.
ولي mybb برفرض يکي از قابليتهاش نصب اتوماتيک plugin هست که واقعاً به آدم کمک ميکنه.
موفق باشيد.
jamal&sarah

عضو شده در: 7 فروردين 1387

تشکر شده 283 دفعه در 229 پست

آدرس پستي: jamal@mavadat.net

پستتاريخ: 25 بهمن 1387 - 10:02    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام, هر تصمیمی که گرفتید اگه توش به نیاز مالی رسیدید حتماً توی فورم مطرح کنید تا همه بصورت داوطلبانه توش شریک باشیم... Smile

عضو شده در: 1 دي 1386

تشکر شده 29 دفعه در 24 پست

پستتاريخ: 25 بهمن 1387 - 11:05    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

jamal&sarah نوشته است:
شهرام, هر تصمیمی که گرفتید اگه توش به نیاز مالی رسیدید حتماً توی فورم مطرح کنید تا همه بصورت داوطلبانه توش شریک باشیم... Smile

من هم هستم.
اتفاقا جالبه امروز ميخواستم يك تاپيك براي كمك داوطلبانه به فروم ايجاد كنم...

بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
jamal&sarah

پستتاريخ: 25 بهمن 1387 - 11:15    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

رامز, راستش من هم به داشتن یه صندوق برای فورم فکر کردم! اگه دارایی صندوق کم باشه که در همون حد نگهداری وب سایت و ... ازش استفاده بشه و اگه یه وقت زیاد شد میشه باهاش حرکتهای دیگه ای هم انجام داد... فقط این جور کارا اصول و فرهنگ خودش رو داره که باید رعایت بشن... مثلاً اطلاع رسانی کامل از وضعیت صندوق و گزارش یه همه کسانی که به صندوق کمک کردن (حالا میشه خیلی هم تشریفاتی نباشه) و دیگه اینکه برای تصمیم گیری در خرجهای غیر متعارف نظر جمع معیار باشه ولی برخی اعضاء متناسب با برخی شرایط (سابقه عضویت، میزان کمک به Community، میزان مشارکت در مسائل مالی، ...) وزن رأی بالاتری داشته باشند... Smile

حالا شاید اینا فعلاً خیالپردازی به نظر برسه ولی به نظر من عملی هست... Smile

عضو شده در: 3 مرداد 1387

تشکر شده 35 دفعه در 27 پست

پستتاريخ: 25 بهمن 1387 - 17:53    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

'گرفتن آگهی هم بد فکری نیست. فعلا که بعضی ها میان برای خودشون مجانی تبلیغ می کنن. خوب پول بدن.

عضو شده در: 18 ارديبهشت 1386

تشکر شده 212 دفعه در 139 پست

پستتاريخ: 26 بهمن 1387 - 1:14    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

مي دونيد بچه ها مشكل چيه. مشكل اينه كه اگه بخواهيم نرم افزار سايت رو عوض كنيم بايد كلي دوباره كاري بشه. اولا كدينگ سايت ما عريبه نه يونيكد بنابراين بايد يه مبدل داشته باشيم كه پست ها درست منتقل كنه. بعدشم انتقال يوزرنيم ها و پسوردها از phpbb به نرم افزار جديده.
براي نرم افزار جديد سايت من دو تا گزينه تو ذهنم دارم يكي http://www.vbulletin.com/ و اون يكي هم همين PHPbb نسحه 3 هستش كه زمين تا آسمون فرق كرده. كلي كار داره اين تغييرات.
در مورد آگهي هم من فكر مي كنم همين سياست رايگان بودن اطلاعات و محيط رو ادامه بديم. اين سايت رو من و مريم صرفا براي اطلاع رساني راه انداختيم چون نمي خواستيم سر نبودن اطلاعات بلايي كه سر خودمون اومد و باعث شد از آذر 83 تا تير 87 منتظر باشيم سر بقيه هم بياد.
به هر حال از اينكه اين هم احساس مسئوليت از طرف دوستان هست ممنونم. مخصوصا جمال عزيز كه واقعا نسبت به فروم و اين جامعه مجازي لطف داره.
jamal&sarah

پستتاريخ: 26 بهمن 1387 - 8:57    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام نوشته است:
براي نرم افزار جديد سايت من دو تا گزينه تو ذهنم دارم يكي http://www.vbulletin.com/ و اون يكي هم همين PHPbb نسحه 3 هستش كه زمين تا آسمون فرق كرده. كلي كار داره اين تغييرات.

تعویض نرم افزار فورم همونطور که گفتین کار سختیه و راستش به نظر من ضرورتی هم نداره! ضمناً همه کاربران به مدل فعلی سایت (فرهنگ phpBB) عادت کردن. Smile به نظر من بهتره کار در صورت امکان ارتقاء نسخه phpBB هست و احتمالاً ابزار ارتقاء کل پایگاه داده از نسخه های قدیمی به جدید هم باهاش هست - من تا بحال بررسی نکردم ولی همه میدونیم که معمولاً اینجوریه! Smile

شهرام نوشته است:
در مورد آگهي هم من فكر مي كنم همين سياست رايگان بودن اطلاعات و محيط رو ادامه بديم. اين سايت رو من و مريم صرفا براي اطلاع رساني راه انداختيم چون نمي خواستيم سر نبودن اطلاعات بلايي كه سر خودمون اومد و باعث شد از آذر 83 تا تير 87 منتظر باشيم سر بقيه هم بياد.

من هم باهاتون موافقم. هم مشکلات اجرایی داره و هم این احساس باز بودن فورم کمرنگ میشه! ولی راه های دیگه هم هست. کسانی که قصد تبلیغ دارن بصورت کنترل شده با ارائه خدمات مجانی به Community در زمینه تخصص خودشون توی فورم فعال باشند و این هم یه جور تبلیغه برای اونها. مثلاً به عنوان یه پیشنهاد با آقای استیو (که من و خانمم باهاش کلاس داریم) مطرح کردم که اگه یه تاپیک باشه و بچه ها سئوالات زبان انگلیسیشون (استرالیایی) رو بپرسن شما حاضری جواب بدی؟! در عوض اعضای فورم هم متوجه وجود همچین کسی میشن و از میزان مهارت و اطلاعاتش هم مطلع میشن و این هم خودش یه جور تبلیغه! نظرش تقریباً مثبت بود! Smile حالا سایر اساتید نیتیو هم میتونن تاپیک مجزا داشته باشن. Smile

شهرام نوشته است:
به هر حال از اينكه اين هم احساس مسئوليت از طرف دوستان هست ممنونم. مخصوصا جمال عزيز كه واقعا نسبت به فروم و اين جامعه مجازي لطف داره.

خواهش میکنم، من اگه کاری میکنم از روی علاقه هست و همین کلی برام ارزش داره... Smile Respect

عضو شده در: 20 بهمن 1387

تشکر شده 26 دفعه در 18 پست

پستتاريخ: 26 بهمن 1387 - 11:23    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام
وي بي پوليه و شما هرسال بايد به خاطرش شارژ پرداخت کنيد.
مشکل اصلي phpbb نبود امکانات flexible مديريتي هستش که باعث شد phpbb عقب بيفته .
من به شما يه پيشنهاد دارم شما يه virtual directory رو همين وبسايتت درست کن و روي اون smf و mybb رو هم تست بزن البته نرم افزارهاي ديگه هم هست ولي ايندو تقريباً جوابشون رو پس دادند.
و درضمن چون phpbb تقريباً جزو قديمي ترينهاي اينکار هستش معمولاً براي کانورت کردن هيچ مشکلي وجود نداره و سريع ميشه ديتابيس رو از phpbb به smf و يا به خيلي ديگه از community makerهاي ديگه تبديل کرد .

درهرصورت ، سايت خودتونه و خودتون بايد تصميم بگيريد ولي phpbb از نظر مديريت مخصوصاً تو اين نسخه ايي که شما در حال حاضر داري ازش استفاده ميکني خيلي ضعف داره.
در ضمن براي مثال خيلي جاها ميشه از ajax براي راحتي و سريعتر شدن کار استفاده کرد ولي چون phpbb رو طوري طراحي کردن که خودتون بايد بريد و همه چي رو دستي تغيير بديد اينکار سخت و بخصوص وقتگيري هست .

موفق باشيد.
akbar123sat

پستتاريخ: 26 بهمن 1387 - 15:11    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

الان خيلي از سايت ها هستند كه هزينه اشتراك ساليانه از كاربران ميگيرن
مثل ست ست / سالار ست / انجمن تعمير كاران الكترونيك و.. / البته اينها رو من مطعن هستم چون هزينه سالانه رو ژرداخت كردم و فكر نكنم سالانه 5 هزار تومان هزينه خيلي بالايي باشه و مطعنا تمامي اعضا ميتونن هزينه رو پرداخت كنن

در رابطه با هاست / فكر كنم از ايران هاست سرويس گرفتيد كه بدك نيست ولي چون مشتري زياد دارن پهناي باند كم ميارن و خيلي از مساپل ديگه

Referral URL: http://www.OnlineNIC.com
Name Server: NS1.IRANHOST.COM
Name Server: NS2.IRANHOST.COM
البته من فضاي اختصاص يافته و پهناي اختصاص يافته به اين سايت رو نميدونم چقدر هستش شايد از لحاظ پهناي باند مشكل داريد

البته خيلي از ديتا سنتر ها تو استراليا هستند كه ميتونيد يه سرور مجازي وي پي اس بگيريد و سايت رو رو سرور اونها ببريد
و ....ولي اينو مطعن هستم با يك مقدار هزينه بيشتر ميتونيد بهترين سرور با بهترين امكانات رو بگيريد

البته ببخشيد كه من كارشناسي كردم / بالاخره بچه هاي كامپيوتري و مهندس اينجا زياد هستند / فقط احساس كردم شايد بتونم كمك كوچيكي بكنم به سايت
akbar123sat

پستتاريخ: 26 بهمن 1387 - 15:21    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

librarian نوشته است:
'گرفتن آگهی هم بد فکری نیست. فعلا که بعضی ها میان برای خودشون مجانی تبلیغ می کنن. خوب پول بدن.

منم نظرم همينه ( اين همه اژانس مهاجرتي . كجا از اين سايت بهتر كه ميتونن تبليغ كنن . نگاهي به سايت ست ست بندازيد فقط درامد ماهانه سايت از تبليغات بالاي فروم در حدود 1.5 ميليون تا 2 ميلون تومن هستش .

و بهتره اقاي ايكس و ايگرگ كه دوست دارن مفتي اينجا تبليغ كنن و مشتري پيدا كنن يا دارالترجمه ها كه ميان از خودشون تبليغ ميكنن و ......هزينه تبليغات رو بدن بعدش هر چقدر دوست دارن تبليغ كنن و مشتري پيدا كنن . بالاخره هر سايتي خرج و دخل خودش رو داره مخصوصا سايت هاي پر بازيد كه احتياج به فضاي بالا و پهناي باند بالايي دارند

يه خواهشي كه از مديريت دارم اينه كه بخش ها رو يه كم مجزا كنيد احساس ميكنم موضوعات بهم ريخته شده و ...
مثلا در زير اسمان استراليا موضوعات تقيسم بندي شده . براي مثال انجمن فني و حرفه اي / انجمن مهندسين برق و انجمن مالي و... ....و براي مثال من كه دنبال اطلاعات درباره فني و حرفه اي هستم دو ساعت نميرم سايت رو زير و رو كنم و مطلب خودم رو پيدا كنم و اگر هم بتونيد براي هر بخش مدير تعيين كنيد خيلي خوب ميشه

واي چقدر پيشنهاد و انتقاد دادم ( تو رو خدا سانسورم نكنيد ) Very Happy
سحرناز

عضو شده در: 27 دي 1387

تشکر شده 72 دفعه در 41 پست

آدرس پستي: تهران

پستتاريخ: 4 اسفند 1387 - 9:52    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

moderator,
آقا چرا دیگه برای من ایمیل نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا مجبورم مثل موش همه جا سرک بکشم تا پست های جدید رو بخونم
چی شد ه این ایمیل های ما ای رفقا ی نازنین ؟؟؟ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي شناسه عضويت در Yahoo Messenger
moderator

عضو شده در: 19 آبان 1387

تشکر شده 37 دفعه در 30 پست

پستتاريخ: 4 اسفند 1387 - 10:14    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

این مسئله رو باید با مدیر سایت مطرح کنید... Smile
البته من شخصاً از لینک بالا سمت چپ صفحه (مشاهده پیامهای ارسال شده پس از آخرین دیدار شما) استفاده میکنم... Smile
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدي
صفحه 1 از 3

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد