فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

نظرات، پيشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
دامون

عضو شده در: 22 ارديبهشت 1386

تشکر شده 503 دفعه در 404 پست

پستتاريخ: 5 آذر 1392 - 3:52    عنوان: درخواست فعال شدن همه قسمتهاي فروم براي اعضاي مهمان پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ادمين عزيز

نميدونستم که توي کدوم تاپيک بايد اين مسئله رو مطرح کنم و اميدوارم تاپيک مرتبطي رو انتخاب کرده باشم . من چون هميشه به فروم لاگين ميکنم ، تا به حال متوجه نشده بودم که بعضي از قسمتهاي فروم براي کاربرهاي مهمان قابل مشاهده نيست .
به هرحال خواه ناخواه بيش از نيمي از افرادي که اين فروم را مشاهده ميکنند کاربران مهمان هستند که به هر دليلي هنوز تصميم به ساختن حساب کاربري نگرفته اند . من به هر کسي که سوال مهاجرتي يا در مورد استراليا ميپرسد ، اين فروم را معرفي ميکنم و چند بار هم لينک مطلب مرتبط رو فرستاده بودم که دوستان به من گفتند که تنوانستند مطلب را ببينند . نميدونم دقيقا دليل اينکه بعضي قسمتها قابل مشاهده نيست چيست ولي ممنون ميشم که بازنگري انجام بشه در اين پاليسي.
admin
Site Admin

عضو شده در: 16 ارديبهشت 1386

تشکر شده 97 دفعه در 47 پست

پستتاريخ: 6 آذر 1392 - 6:24    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

بعضي از تاپيک ها بهتره فقط در دسترس کاربران باشند به همين دليل فقط اعضا مي تونند آنها رو ببينند.

با احترام
ادمين
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
دامون

پستتاريخ: 6 آذر 1392 - 6:52    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

admin,

اگر قرار به به اشتراک گذاري اطلاعاته که دليلي بر مخفي بودن قسمتهايي از فروم نيست
اگر دليل مخفي ماندن بعضي قسمتها اينه که کاربران مهمان راغب به عضويت بشوند ، حداقل ميتونيم اين تاپيکها را به صورت "غيرفعال" براي کاربران مهمان به نمايش بگذاريم که حداقل بدانند که دارند قسمتي از فروم رو از دست ميدهند و تشويق به ثبت نام بشوند.

ادمين جان اگر دليل غير از مورد بالاست ، ممنون ميشوم مختصر توضيحي در مورد "بعضي از تاپيک ها بهتره فقط در دسترس کاربران باشند" بفرماييد . يا اگر جايي قبلا در موردش بحث شده و تصميم گيري شده ، راهنمايي کنيد تا در جريان قرار بگيرم . به هرحال سواليست که برام پيش اومده و ممنون ميشم کمک کنيد تا حل بشه .
دامون

پستتاريخ: 22 اسفند 1392 - 15:32    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ادمين عزيز

فکر ميکنيد توي فروم جايي براي بحث سياسي در مورد احزاب مختلف داخل استراليا وجود داشته باشه .شايد قشنگ باشه که بحث سياسي بدون ترس و خود سانسوري رو تجربه کنيم .
فکر ميکنيد جاي مناسب براي همچين تاپيکهايي کجا ميتونه باشه ؟
omidparandemohajer

عضو شده در: 16 شهريور 1389

تشکر شده 103 دفعه در 99 پست

پستتاريخ: 10 فروردين 1393 - 11:14    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ادمين محترم

سلام و دورود بر شما

مثل هميشه از شما براي ايجاد اين فروم دوست داشتني و محترم و ادامه اون بسيار متشکرم.

در راستاي استفاده بهتر و مناسب تر و دسترسي آسان تر به اطلاعات اين فروم و جلو گيري از افزايش حبابي تاپيکها پيشنها مي کنم. دوستاني که تازه عضو اين فروم ميشن.تا حداقل يه زمان به خصوص مثلا 60 روز و يا ارسال حداقل پست مثلا 50 پست ، اجازه ايجاد تاپيک جديد نداشته باشند.

بسيار مشاهده ميشه دوستاني که تازه عضو ميشن. بلافاصله اقدام به ايجاد چندين تاپيک تکراري مي کنن. و اين باعث افزايش حباب گونه تاپيکها ميشه و امکان استفاده بهينه و مناسب آيندگان از فروم سخت خواهد شد.

بسيار متشکرم از وقتي که صرف مي کنيد و زحماتي که تقبل مي کنيد.
Flower
Request for Medical&PCC: 23 JUN 2014
Submit medical:1 July 2014
GRANT:10 JULY 2014
Living Perth: Since 1 November 2014
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
LR

عضو شده در: 1 فروردين 1392

تشکر شده 268 دفعه در 239 پست

پستتاريخ: 10 فروردين 1393 - 11:21    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ادمين جان من هم با پيشنهاد omidparandemohajer, بسيار موافقم. يا مثلا ايجاد تاپيک جديد پس از تاييد شما باشه. بارها و بارها دوستاني که تازه عضو شدن يه سوال پيش پا افتاده رو در 3 تا بخش مختلف تاپيک جديد واسش درست مي کنن.

کلا من فکر مي کنم اگه تاپيک هايي که مثلا 6 ماهه ساخته شدن و کمتر از 10 تا پست توشون هست ، پاک بشن ، هيچچي رو از دست نمي ديم.
مثل برق و باد گذشت.... خوشحالم که ویزای همه دوستامون اومدش.
Sharing is Caring
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
صفحه 9 از 9

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد