فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ
 
 پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 
  

قوانين فورم و تعهدات کاربران - نسخه پيشنويس!
رفتن به صفحه 1, 2  بعدي
 

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

   فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  

آيا شما به عنوان يکي از اعضاي قديمي فورم مايل به پذيرش قوانين جديد هستيد؟
بلي
89%
 89%  [ 25 ]
خير
0%
 0%  [ 0 ]
ممتنع (تابع نظر جمع پس از اتمام رأي گيري)
10%
 10%  [ 3 ]
محموع راي ها : 28

نويسنده پيام
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 9 ارديبهشت 1388 - 19:47    عنوان: قوانين فورم و تعهدات کاربران - نسخه پيشنويس! پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

همه کاربران با عضویت در فورم خود را متعهد به رعایت تعهدات و قوانین زیر میدانند:

A - اخلاقیات:
1. همیشه در رابطه با سایر اعضا و خوانندگان فورم، جانب احترام کامل را رعایت میکنم و از بی احترامی، بی ادبی، بد رفتاری، تحریک، بد دهنی، بیان رکیک، بیان آزاردهنده، بی حرمتی به مقدسات دیگران، تهدید، ایجاد مزاحمت برای دیگران، و ورود به حریم خصوصی دیگران پرهیز میکنم.
2. از شروع یا ادامه بحثهای تبعیض آمیز (نژاد، مذهب، جنسیت، زبان، فرهنگ، ...) و همچنین بحثهای حساس (سیاست، مذهب،...) پرهیز میکنم.
3. از بیان و ترویج مطالب غیر واقعی، خلاف واقعیت، بزرگنمایی و یا کوچکنمایی شده پرهیز میکنم.
4. هرگز هویت حقیقی یا حقوقی دیگران را تقلید نمیکنم ؛ چنانچه مایل به مخفی نگاه داشتن هویت واقعی خود باشم از مشخصات (شامل نام کاربری) ساختگی ولی نه شبیه به واقعیت (مثلاً آسمان زیبا برای نام کاربری که به یک نام حقیقی متعارف شباهت ندارد) استفاده میکنم بطوریکه سایر اعضاء در نگاه اول مجازی بودن آن را تشخیص دهند و همچنین احتمال تقلید هویت ناخواسته (شباهت اسمی تصادفی) به حداقل برسد.
5. سعی میکنم اطلاعات، نظرات، و تجربیات خود را بعنوان یکی از اعضای فورم در اختیار سایر اعضاء نیز قرار دهم و بدین وسیله در گسترش یک جامعه (Community) مفید مشارکت داشته باشم.
6. در زمان به اشتراک گذاری اطلاعات با پیغام خصوصی، سعی میکنم مواردی را که ممکن است برای سایر اعضاء نیز مفید باشد در معرض دید عموم (و نه پیغام خصوصی) قرار دهم.

B - ایجاد و تنظیمات حساب کاربری:
1. همیشه فقط از یک نام کاربری برای استفاده از فورم استفاده میکنم و در موارد خاص نیز با مدیریت فورم مشورت میکنم.
2. هرگز حساب کاربری خود را با دیگران به اشتراک نمیگذارم و همچنین میدانم مسئولیت عملکرد آن کاربر فقط و فقط به یک شخص حقیقی/حقوقی برمیگردد.
3. در انتخاب نام کاربری خود توجه کافی داشته و از انتخاب نامهای کاربری نامناسب و یا اسامی اشخاص حقیقی/حقوقی به غیر از خود (تقلید هویت) و یا نامهای کاربری مشابه نامهای موجود به نحوی که در نگاه اول اشتباه برانگیز باشد پرهیز میکنم (رجوع به نکته 1)
4. از امضایی با بیش از 5 سطر و یا بیش از یک تصویر کوچک آن هم با حداکثر ارتفاع 60 پیکسل استفاده نمیکنم. ضمناً متوجه هستم که تعهدات بخش C (ایجاد تاپیک و ارسال پست) در رابطه با امضاء نیز صادق است.
5. از قرار دادن اطلاعات غیر واقعی و خلاف واقعیت در پرونده (Profile) کاربری خودداری میکنم؛ بنابراین میدانم تنظیم هر فیلد از پرونده کاربری به معنای صحت آن نیز میباشد و همچنین میدانم در صورت عدم تمایل به مشخص کردن آن اطلاعات نباید آن مقادر را وارد کنم.

C - ایجاد تاپیک و ارسال پست:
1. قبل از ایجاد تاپیک جدید و یا مطرح کردن سئوال جدید از تکراری نبودن آن در فورم اطمینان حاصل میکنم.
2. هر پست را در تاپیک مرتبط با آن و هر تاپیک را در بخش مربوطه ایجاد میکنم.
3. پستهایم را فقط 1 بار و آن هم در تاپیک مربوطه ایجاد میکنم؛ چنانچه آن پست در تاپیکهای دیگر نیز موضوعیت داشته باشد آن را نهایتاً در 2 تاپیک (با احتساب تاپیک اول) و آن هم به ترتیب میزان هماهنگی با محتوای تاپیک تکرار میکنم.
4. برای ایجاد تاپیک جدید از عنوان مناسب و گویای محتوای آن استفاده میکنم و هرگز برای جذب توجه بیشتر سایر کاربران از این قائده تخطی نمیکنم.
5. چنانچه پاسخ به سایر پستها از موضوع اصلی تاپیک فاصله بگیرد، پاسخ را در تاپیک مرتبط (و یا جدید در صورت لزوم) ارائه داده و فقط لینک آن را در تاپیک اولیه قرار میدهم تا از ادغام مطالب تاپیکها جلوگیری شود.
6. در زمان استفاده از قابلیت نقل قول (Quote)، بجای کپی کردن همه محتوای پست فقط بخش مورد نظر را با Quote کپی میکنم.
7. در نوشتن پست سعی میکنم نگارش معمول و متعارف فورم را رعایت کرده و از فونتها، رنگها، تصاویر، و علامتگذاری ناهمگون که مرور تاپیک را برای سایرین دشوار میکند استفاده نمیکنم.
8. میدانم این فورم به زبان فارسی است و بنابراین برای ارسال پست، از زبان فارسی آن هم با حروف فارسی (نه P-English) استفاده میکنم (رجوع به نکات 2 و 3).
9. برای آزمایش امضای خود، چگونگی نمایش یک تصویر، و نحوه فرمت بندی یک پست، پست آزمایشی (بدون محتوای مفید و صرفاً برای تست) ارسال نمیکنم و بجای آن از قابلیتهای موجود فورم (پیش نمایش) استفاده میکنم.
10. در بیان اخبار (چه نگران کننده و چه امید بخش) سعی میکنم منبع آن را نیز ارائه دهم تا از شایعه پراکنی جلوگیری به عمل آید.
11. از ارسال پستهای بدون محتوای مفید و یا پستهایی صرفاً با هدف جلب توجه پرهیز میکنم (رجوع به نکته 8 ).
12. از ارسال پستهایی که با قوانین حق تألیف و Copyright مغایرت دارند پرهیز میکنم.
13. میدانم مسئولیت پستهای ارسالی من مستقیماً به خود من (شخص حقیقی یا حقوقی) برمیگردد.

D - تبلیغات:
1. چنانچه کاربری و استفاده من از فورم با اهداف تبلیغاتی مرتبط و مفید با مهاجرت به استرالیا همراه باشد این مسئله را صادقانه به همه اعضای فورم اعلام کرده و هرگز سعی در مخفی سازی این حقیقت نخواهم داشت.
2. در اجرای فرایند تبلیغاتی به کاربری اصلی فورم (مهاجرت به استرالیا) توجه داشته و فقط موارد مرتبط با مهاجرت به استرالیا را تبلیغ میکنم؛ در ضمن میدانم سایر اعضای فورم حق اظهار نظر در رابطه با همه موارد تبلیغ شده را دارند.
3. در صورت داشتن مقاصد تبلیغاتی، میدانم انگیزه اصلی پذیرش من در این فورم کمک به اعضاء و خوانندگان فورم است و در همه موارد تبلیغاتی این نکته رو مورد توجه ویژه قرار خواهم داد.
4. هرگز فورم را بعنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد سوء استفاده قرار نخواهم داد.

E - سیستم نظارت:
1. مطلع هستم برای فعالیت در این فورم باید به قوانین جمهوری اسلامی ایران از یک طرف و دولت استرالیا از طرف دیگر احترام گذاشته و بنابراین از ترویج مطالب خلاف آن قوانین پرهیز می نمایم (رجوع به نکته 4).
2. این حق را به ناظرین فورم میدهم که در سایر موارد پیشبینی نشده در این تعهدات بعنوان مرجع نهایی مورد پذیرش من باشند.
3. این حق را به مدیریت و ناظرین فورم میدهم که در صورت تخطی از هر کدام از تعهداتم، عکس العمل لازمه از جمله حذف/ویرایش پست، حذف موقت/دایم کاربری من، اخطار، و ... را داشته باشند؛ ضمناً در صورت لزوم اعتراض به عکس العمل ایشان را فقط بصورت پیغام خصوصی و در موارد خاص حداکثر یکبار و آن هم در تاپیک انتقادات مطرح میکنم (رجوع به نکات 5، 6 و 7).
4. میدانم برای عدم رعایت تعهداتم هیچ توجیهی وجود ندارد (خشم، شوخی، بدبینی، ...) و میدانم عدم رعایت تعهداتم در هر صورت و با هر انگیزه نتیجه یکسان دارد؛ همچنین میدانم در صورت بروز تخلف از جانب من نباید توقع بخشودگی داشته باشم.
5. در صورت مشاهده موارد خلاف این تعهدات از جانب سایر اعضاء و یا هر موردی که نیاز به نظارت را در آن احساس میکنم از قابلیت گزارش (Report) و یا ارسال پیغام خصوصی به ناظرین استفاده میکنم.

نکته 1: تشخیص نامناسب بودن نام کاربری و یا شباهت تعمدی آن به نام سایر کاربران (جهت تقلید هویت یا تقلید حساب کاربری) بر عهده ناظرین فورم است.
نکته 2: چنانچه در تایپ فارسی مشکلی وجود داشته باشد میتوانید از ابزارها و وب سایتهای کمکی از قبیل http://www.behnevis.com و یا http://www.pcfarsi.com استفاده نمایید.
نکته 3: استفاده از زبان اصلی برای کلمات خاص بلامانع است. مثلاً IELTS، DIAC و ...
نکته 4: بدیهی است معرفی و ترویج روشهای تقلب در مهاجرت بر خلاف قوانین دولت استرالیا است. ضمناً یکی دیگر از موارد خلاف قوانین دولت استرالیا ارائه مشاوره رسمی مهاجرت به مهاجرین توسط افراد غیر متخصص است.
نکته 5: همیشه همه اعضای فورم اجازه اظهار نظر در رابطه با سیستم مدیریت و نظارت فورم و بیان انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را دارند.
نکته 6: در حالت معمول در صورت مشاهده تخلف سیستم نظارت اقدام به اعلام اخطار به کاربر/کاربران متخلف نموده و چنانچه تعداد این اخطارها به 3 برسد کاربر برای همیشه از فورم اخراج خواهد شد. البته سیستم نظارت این اجازه را دارد که در موارد خاص، تخلفات سنگین، و یا مواردی که کاربر متخلف مایل به همکاری در اصلاح صدمات ناشی از تخلف نباشد، کاربر را صرف نظر از تعداد اخطارهای ثبت شده برای همیشه از فورم اخراج نماید.
نکته 7: چنانچه در رابطه با عکس العمل سیستم نظارت نسبت به خود انتقادی دارید به این مسئله نیز توجه کنید که مدیران و ناظران در حال انجام وظیفه هستند و در بسیاری موارد مجبور به اتخاذ تصمیمات دشوار میشوند. بعنوان یک قاعده اخلاقی هرگز نباید در اعتراض به سیستم نظارت از موازین اخلاقی خارج شد و یا ناظرین را مجبور به شرکت در بحثهای فرسایشی و خسته کننده نمود. بنابراین در صورت لزوم حداکثر یکبار با پیغام خصوصی و در موارد خاص نیز یکبار در تاپیک انتقاد (معرض دید عموم) مسئله را مطرح نموده و بیش از آن حق اعتراضی وجود نخواهد داشت. هرگز پستهای اعتراض را در تاپیکهای دیگر ارسال نکنید؛ هرگز تاپیک جدیدی برای اعتراض ایجاد نکنید؛ هرگز کاربر جدیدی برای اعتراض به ممنوع شدن کاربر قبلی خود ایجاد نکنید.
نکته 8: برای تشکر از سایرین (بواسطه ارسال پستهای مفید) فقط از قابلیت تشکر و یا ارسال پیغام خصوصی (PM) استفاده شود مگر اینکه علاوه بر تشکر مطالب دیگری نیز در پست وجود داشته باشد.
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844


اين مطلب آخرين بار توسط moderator در 4 مرداد 1388 - 19:32 ، و در مجموع 6 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
moneyfxعضو شده در: 1 شهريور 1387
پست: 550

تشکر: 26
تشکر شده 50 دفعه در 45 پست


پستتاريخ: 13 ارديبهشت 1388 - 9:42    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

من نمی دونم طابع چیه ولی اگر منظور تابع بود من اونو زدم

Razz Flower
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي مشاهده وب سايت اين كاربر شناسه عضويت در Yahoo Messenger
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 13 ارديبهشت 1388 - 12:52    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

moneyfx, درست شد... Very Happy
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 16 خرداد 1388 - 18:29    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

این نظرسنجی تا 9 تیرماه 1388 باز خواهد موند و پس از اون طبق اراء اکثریت تصمیم گیری میشه... Smile Respect
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
sparkعضو شده در: 27 خرداد 1387
پست: 2479

تشکر: 24
تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 19 خرداد 1388 - 9:58    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

moderator,

با سلام و تشكر از زحمات شما و ساير دوستان
دو مورد به ذهنم رسيده كه اگر صلاح ميدانيد به دوستان توصيه شود:
1-همه ما زا اتفاقات خوب يا بدي كه براي دوستان مي افتد خوشحال و يا ناراحت ميشويم.بهتر است كه تبريك يا اعلام همدردي در pm ارسال شود.بعضي از تاپيكها مثلا 15 صفحه دارند كه مطالب مفيد آنها شايد 5-4 صفحه شود و بقيه تشكر و تبريك است.
2-در صورت امكان امضاي افراد شامل اطلاعات بيسيك مربوط به پروندشون باشه كه در هر پستي مرتب ازشون سوال نشه كه شما رشتت چيه يا كي لاج كردي يا كيس آفيسر داري و ....يا در باكس سمت راست هر پست در زير محلي كه نام افراد مشخص ميشود بتوان اين موارد را در قسمت تنظيمات شخصي وارد نمود( شايد بصورت اجباري بهتر بشه ) ويا به نحوي كه شما صلاح ميدانيد اطلاعات ويزا نما به افراد لينك بشه و از اونجا به باكس مربوطه import بشه و ثبت نام در ويزا نما اجباري شود.
تا نظر شما و سايرين چه باشد. Thinking
باز هم از همه متشكرم Respect
_________________
خوبه با هم بگونه ای رفتار کنیم که اگر روزی جایی یکدیگر را دیدیم به هم عشق بورزیم نه اینکه گریزان باشیم. Smile
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email مشاهده وب سايت اين كاربر شناسه عضويت در Yahoo Messenger
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 20 خرداد 1388 - 7:36    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

spark, به نظر من هر دو پیشنهاد شما خوب بودند ولی به نظر شخصی من اجبار کردن مورد 2 صحیح نیست، به هر حال ممکنه برخی کاربران تمایلی به افشای این اطلاعات نداشته باشند ولی میشه بعنوان توصیه در جایی بیاد. Smile

تغییر در قوانین: نکته 8 به مورد C11 اضافه شد.
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
sparkعضو شده در: 27 خرداد 1387
پست: 2479

تشکر: 24
تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 20 خرداد 1388 - 15:01    عنوان: Re: قوانين فورم و تعهدات کاربران - نسخه پيشنويس! پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

moderator نوشته است:

[b]نکته 8:
برای تشکر از سایرین (بواسطه ارسال پستهای مفید) حتی الامکان سعی شود از قابلیت تشکر و یا ارسال پیغام خصوصی (PM) استفاده شود.


بنظر من : نکته 8: برای تشکر از سایرین (بواسطه ارسال پستهای مفید) فقط و فقط از قابلیت تشکر و یا ارسال پیغام خصوصی (PM) استفاده شود. Respect
كساني كه دوست ندارند مشخصاتشون فاش بشه ميتوانند فيلدها را با گذاشتن مثلا يك * (ستاره) پركنند يا از اسامي ديگري استفاده كنند.مثلا من خودم دوست نداشتم در اين فروم نام اصليم بصورت پابليك فاش بشه ٬ بخاطر همين از نام مستعار spark استفاده ميكنم.
در ضمن رشته و ساير مسايل عمومي را فكر كنم دوستان براحتي به اشتراك گذارند. Wink
_________________
خوبه با هم بگونه ای رفتار کنیم که اگر روزی جایی یکدیگر را دیدیم به هم عشق بورزیم نه اینکه گریزان باشیم. Smile
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email مشاهده وب سايت اين كاربر شناسه عضويت در Yahoo Messenger
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 20 خرداد 1388 - 17:08    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

spark, خوبه در رابطه با این دو پیشنهاد شما سایر اعضاء هم نظر بدند:
1- غیر قانونی بودن تشکر در قالب پست بجای استفاده از دکمه تشکر
2- اجباری بودن ذکر برخی مشخصات در امضای کاربران

spark از شما بابت توجهتون ممنونم... Flower
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
rezaiemmعضو شده در: 19 خرداد 1387
پست: 1041

تشکر: 6
تشکر شده 94 دفعه در 76 پست


پستتاريخ: 23 خرداد 1388 - 10:30    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

من فکر میکنم برای بعضی موارد بسیار خجسته Very Happy مث ویزا گرفتن داشتن بخش تشکر خوبه. ولی برای تشکر روی موضوعات جزئی یا کاملا شخصی بهتره از دکمه تشکر یا پیغام خصوصی استفاده بشه و اگه قانون هم بشه من موافقم.

اجباری بودن امضا به نظر من درست نیست.
_________________
ارادتمند-علی
http://rezaiemm.blogfa.com/
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
nanaعضو شده در: 1 ارديبهشت 1388
پست: 869

تشکر: 32
تشکر شده 34 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 23 خرداد 1388 - 11:38    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

به نظر من هم نباید برای فقط تشکر کردن پست جدید زده بشه مگر اینکه همراه تشکر سوال یا توضیح دیگه هم باشه
در مورد امضا هم به نظرم نباید اجباری باشه
_________________

lodge:16/9/2009
Case officer:12/14/2009
Med & PCC request:10/25/2011
Visa granted: 03/01/2012
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 23 خرداد 1388 - 18:47    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ممنون از rezaiemm و nana, تا بحال نظر 4 نفر رو در این مورد داریم! تا 9 تیرماه که این نظرسنجی بسته میشه صبر کنیم تا اعضای دیگه هم اگه نظراتی دارند مطرح کنن و اراء اکثریت رو اعمال میکنیم. Smile Respect
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
mozhdehعضو شده در: 26 فروردين 1388
پست: 44

تشکر: 26
تشکر شده 4 دفعه در 1 پست

آدرس پستي: atefeh.61114@gmail.com

پستتاريخ: 24 خرداد 1388 - 9:20    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

من علاوه بر اینکه با اینکه برای تشکر نباید پست جدید ارسال کرد موافقم، با اینکه برای تبریک و یا ابراز همدردی هم نباید پست جدید ارسال کرد و در صورت لزوم از pm استفاده شود هم موافقم چون جستجو در سایت وقت گیر و سخت شده است Respect
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
rezaiemmعضو شده در: 19 خرداد 1387
پست: 1041

تشکر: 6
تشکر شده 94 دفعه در 76 پست


پستتاريخ: 5 تير 1388 - 10:10    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

نظرات تكميلي اينجانب:
نکته اول: این مقررات باید برای هر کاربر جدید به وضوح و با تاکید نشان داده شود به طوریکه بعدا امکان عذر عدم دقت وجود نداشته باشد.

3. در انتخاب نام کاربری خود توجه کافی داشته و از انتخاب نامهای کاربری نامناسب و یا اسامی اشخاص حقیقی/حقوقی به غیر از خود (تقلید هویت) و یا نامهای کاربری مشابه نامهای موجود به نحوی که در نگاه اول اشتباه برانگیز باشد پرهیز میکنم.

14. از پاسخ دادن به پستهای تحریک برانگیز حتی المقدور پرهیز میکنم و سعی میکنم این پستها را از طریق گزارش با مدیران در میان گذاشته تا توسط ایشان اقدام لازم انجام گردد.
_________________
ارادتمند-علی
http://rezaiemm.blogfa.com/
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 5 تير 1388 - 20:18    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

rezaiemm نوشته است:
نکته اول: این مقررات باید برای هر کاربر جدید به وضوح و با تاکید نشان داده شود به طوریکه بعدا امکان عذر عدم دقت وجود نداشته باشد.

کاملاً درسته! چیزی که به ذهن من رسیده بود یکی جایگزین کردن لیست قوانین جاری که زمان ساختن کاربری جدید نمایش داده میشه بود و دومیش هم ارسال PM توسط admin به همه کاربران جهت معرفی قوانین جدید.

rezaiemm نوشته است:
3. در انتخاب نام کاربری خود توجه کافی داشته و از انتخاب نامهای کاربری نامناسب و یا اسامی اشخاص حقیقی/حقوقی به غیر از خود (تقلید هویت) و یا نامهای کاربری مشابه نامهای موجود به نحوی که در نگاه اول اشتباه برانگیز باشد پرهیز میکنم.

اعمال شد...

rezaiemm نوشته است:
14. از پاسخ دادن به پستهای تحریک برانگیز حتی المقدور پرهیز میکنم و سعی میکنم این پستها را از طریق گزارش با مدیران در میان گذاشته تا توسط ایشان اقدام لازم انجام گردد.

فکر میکنم مورد E5 این رو پوشش میده:
در صورت مشاهده موارد خلاف این تعهدات از جانب سایر اعضاء و یا هر موردی که نیاز به نظارت را در آن احساس میکنم از قابلیت گزارش (Report) و یا ارسال پیغام خصوصی به ناظرین استفاده میکنم.
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
moderatorعضو شده در: 19 آبان 1387
پست: 306

تشکر: 10
تشکر شده 37 دفعه در 30 پست


پستتاريخ: 11 تير 1388 - 10:03    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

نظرسنجی بسته شد! نکته 8 مرتبط با مورد C11 مطابق با نظر اکثریت اصلاح شد (غیر قانونی بودن ارسال پستهای صرفاً تشکر)!

قوانین جدید رو برای قرار دادن در صفحه ایجاد کاربر جدید به admin تحویل میدم... Smile
_________________
MigrantHelp.com Forums Moderation
قوانین فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2078
نظرات، پیشنهادات و انتقادات در رابطه با نحوه Moderation فورم: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=1844
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

   فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه 1, 2  بعدي
صفحه 1 از 2

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد

 


 Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group