فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

چـــارِه قطعي تاخيرات بي دليل در روند رسيدگي به صدور ويزا
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدي

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> تابلوي اعلانات اعضاء

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
User3253
مهمان

پستتاريخ: 1 آذر 1388 - 13:38    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

كد:
This is the reason that Sec Check prolong than normal.

No Comment

http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/iran_autonomous_sanctions.html
بازگشت به بالاي صفحه
صبا

عضو شده در: 28 تير 1387

تشکر شده 5 دفعه در 5 پست

پستتاريخ: 2 آذر 1388 - 17:50    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

از سحر و پدرام عزيز بسيار ممنونم.ولي از اين ناراحتم كه چرا اينهمه security check من طول كشيده. Crying or Very sad
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
Amoo Pedy

عضو شده در: 1 خرداد 1388

تشکر شده 96 دفعه در 73 پست

پستتاريخ: 2 آذر 1388 - 18:37    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

صبا, به نظرم هنوز دير نشده. اگه وضعيت بچه هاي ديگر و جوابهايي كه از ASIO گرفتن رو ديده باشي خيلي از پرونده ها توي june رفته براي سكيوريتي چك و جوابها برخي از اونها هم اخيرا اومده و ويزا گرفتن. من فكر مي كنم همون اواخر December مي تونه تخمين مناسبي باشه. اگه هم مديكال فرستادين انشاالله تا اواسط January ويزاتون مي آد. تازه بعدش هم نوبت من ميشه Razz
بازگشت به بالاي صفحه
بابك 79

عضو شده در: 2 آبان 1388

تشکر شده 4 دفعه در 4 پست

پستتاريخ: 2 آذر 1388 - 18:53    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سحر وپدرام درست ميگن. از اونجايي كه كه پرونده من هم June براي سكيوريتي چك رفته پيگيري كردم ببينم بقيه دوستاني كه از اين نظر با هم مشابه هستيم در چه وضعيتي هستند ديدم اولا عده تقريبا زياده دوما در اين ماه هاي اخير اكثرا در پروندشون يك پيشرفتهايي داشتن و يا اينكه حتي ويزاشون اومده. خود من حتي تا 8 ماه رو هم خيلي غير عادي نميدونم. اما بيشتر احتمال ميدم در ماه 7 نتيجه سكيوريتي چك معلوم بشه Respect .البته نمي دونم اگر تعداد پرونده هاي مربوط به اين ماه باعث طولاني تر شدن زمان نشه. Sad
kurt_9_4

عضو شده در: 3 مرداد 1388

تشکر شده 14 دفعه در 13 پست

پستتاريخ: 3 آذر 1388 - 14:02    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

امروز جواب IGIS برام اومده. فقط تو رو خدا نگاه کن ببین کی جواب دادن و وکیل بنده میترسه یه اعتراض به دیاک بده.

I have made an administrative inquiry of the Australian Security Intelligence Organisation (ASIO), the agency responsible for processing security assessments. My inquiry has revealed that ASIO provided its assessment to the Department of Immigration and Citizenship (DIAC) in August 2009.

The best advice that I can give you now is that you contact the DIAC case officer for information about the status of the case.

If you are not satisfied with DIAC’s handling of the matter, you can make a complaint to the Commonwealth Ombudsman via the web site www.ombudsman.gov.au or by phoning 1300 362 072.
Mad Mad Mad Mad Mad

تورو خدا شما اگه جای من بودین چیکار میکردین.
تنها کاری که من میتونستم بکنم این بود که به وکیل یه نامه تند وتیز بنویسم.همین.

عضو شده در: 3 مرداد 1388

تشکر شده 14 دفعه در 13 پست

پستتاريخ: 3 آذر 1388 - 23:58    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

آقا کسی هست بتونه به من یه کمکی در این زمینه بده و من رو از این سردرگمی دربیاره؟
بخدا ثواب داره Respect Respect Respect

عضو شده در: 1 خرداد 1388

تشکر شده 96 دفعه در 73 پست

پستتاريخ: 4 آذر 1388 - 7:57    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

kurt_9_4 عزيز , به طور يقين با توجه به زمان لاج؛ اين انتظار خيلي سخت و قابل دركه.
اما اگه اين حقيقت كه دياك خيلي رو نظم خاصي كاراش رو انجام نمي ده بپذيريم و يه نگاهي به ويزاي دوستان قديمي كه به تازگي ويزا گرفتن و زمان انتظارشون يه كم از شما بيشتر بوده داشته باشيم ميشه نتيجه گرفت كه هنوز جا دارين و اميدوارم روزهاي آتي نوبت ويزاي شما باشه. در هر صورت اينكه وكيل جان شما يه اينكوري به دياك نمي فرسته يه كم رو اعصاب هست كه خوب حالا سخت نگير شما. Wink
همين يكي دو هفته حل داستان رفيق Smile
بازگشت به بالاي صفحه
عليرضاجون

عضو شده در: 18 شهريور 1388

تشکر شده 19 دفعه در 12 پست

پستتاريخ: 10 آذر 1388 - 4:32    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام به منتظــرین دایک.
والا فک کنم منتظرین امام عصــر زودتر حاجتشون رو بگیرن تا ما معتکفین درگاه دایک.
البته داره یه خبـــر های خوبی می شه . فعلا فقط واسه بر و بچ گروه 5 البته. یعنی اوناییکه اسپانسر دولتی دارند ولی توی CSL نیست رشتشون.(176و Non CSL/886)
فعلا هنوز جزئیاتش معلوم نیست ولی همین روزاست که یه حالی بدن.
هـرکی زودتر فهمید همینجا بگه شیرنیش هم محفوظ بیــــــــــد.
يکتا

عضو شده در: 2 مرداد 1388

تشکر شده 18 دفعه در 18 پست

پستتاريخ: 10 آذر 1388 - 6:40    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

عليرضاجون

از کجا فهمیدین؟

[/url]
بازگشت به بالاي صفحه
عليرضاجون

پستتاريخ: 10 آذر 1388 - 6:51    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

از اینجـــــــا یکتاجون

http://mia.org.au/latest-news/Submission-to-the-Minister-General-Skilled-Migration-297.html

بعدشم از چند MA گردن کلفت که خودشون نمایندن توی MIA
عليرضاجون

پستتاريخ: 13 آذر 1388 - 17:16    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

لطفا اطلاعات جدید رو در آدرس زیـر بخونبن چونکه اونجا مرتبط تره

http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2463&postdays=0&postorder=asc&start=360
solaris

عضو شده در: 9 فروردين 1388

تشکر شده 2 دفعه در 2 پست

پستتاريخ: 22 آذر 1388 - 22:41    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام به همه دوستان

الان يك ساعتي هستش كه دارم لينكهاي مربوط به اين تاپيك رو مي خونم و 3 روزي هست كه حسابي شاكي هستم بابت بحث Security Check يه History از خودم رو شرح مي دم لطفا" نظر بدين چون دارم همزمان كه شرح مي دم دگمه شكايت از دياك بابت Case خودم رو Click مي كنم Wink

لاج پرونده : June 2008
نوع ويزا : CSL 175
تاريخ تخصيص Co - 2 April 2009 (خبر مرگش فقط يه ركورد توي صفحه Status اضافه كرده بود كه من افتخار دادم و پرونده رو ديدم ) نه تماسي و نه معرفي ، هيچ مدركي ازم نخواسته بود.

5 بار به دياك e-mail زدم كه خبرشون هي بهم template دادند كه Co بهت خبر مي ده يا ما نامه تو رو به Co مي فرستيم و اون در زمان كوتاه بهت خبر مي ده. 30 روز پيش منم يه نامه به دياك زدم كه لطفا" اينقدر بهم Template ندين من پاسخ درست مي خوام كه 24 ساعت بعد يكي به نام NYANI THOMAS از طرف KYM Palmer بهم e-mail زد كه Medical , Pcc , Form 80 رو بفرست بياد تا 28 روز وقت بهم داد . منم سر 21 روز همه رو فرستادم . 2 هفته پيش هم يه emial به همين ASIO زدم ( خيلي مسخره هستش نه؟ چون من بعدش فرم 80 رو فرستاده بودم) كه من كجاي كارم بعد از 18 ماه اونها هم گفتتند هيچ پرونده اي براي Security Check ارسال نشده اين يعني اينكه من لااقل 6 الي 7 ماه بايد معطل باشم بابت اين چك امنيتي كه هر چيزي امكان داره اتفاق بيافته در اين مدت .

در همين راستا 2 تا e-mail زدم به Co كه بيا و آقايي كن و جواب ما رو بده كه اين درسته كه تو بعد از 18 ماه تازه پرونده رو داري مي فرستي براي Security Check كه به هيچ عنوان جواب منو نداد و ما رو هيچ رقمي از 0 بگير برو بالا حساب نكرد.

منم يه نامه به دياك زدم كه اصلا" Case Officer من كي هستش و اينكه من به اين بابا e-mail دادم و جواب منو نميده ولي بعيد مي دونم كه اونها هم جواب قانع كننده اي بدند بنابراين منم تصميم به Complaint دارم به نظر شما با توجه به قصه اي كه در بالا به قلم تحرير در آوردم
كار درست اينه كه شكايت كنم يا نه؟
بازگشت به بالاي صفحه
solaris

تشکر شده 2 دفعه در 2 پست

پستتاريخ: 22 آذر 1388 - 22:51    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

راستي يادم رفت كه اعلام كنم مدارك مربوط به Medical ، فاينالايز شده و بقيه مدارك كه از روز اول فرستادم همشون Required مونده ( خبر مرگش يهو بعد از 6 ماه حتما" كلي مدارك ديگه مي خواد) در ضمن در تاريخ 10 Dec

عبارت

Security Referral Application Form به مدارك upload شده من بعد از پر كردن فرم Online اضافه شده به نظر شما بهم الويت داده بابت Security Check ؟
بازگشت به بالاي صفحه
يکتا

عضو شده در: 2 مرداد 1388

تشکر شده 18 دفعه در 18 پست

پستتاريخ: 23 آذر 1388 - 2:42    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Thinking

اين مطلب آخرين بار توسط يکتا در 25 خرداد 1389 - 2:15 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
solaris

تشکر شده 2 دفعه در 2 پست

پستتاريخ: 23 آذر 1388 - 7:34    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام

مرسی بابت پاسخ و امیدی که بهم دادی . بعد از فرستادن پست بالا یه e-mail به ASIO زدم و شماره reference قبلی رو دادم و دوباره ازشون خواستم که کار منو پیگیری کنند. فکر می کردم که 7 روز طول بکشه که جواب بدند ولی همین الان یه پاسخ ازشون گرفتم همین جا جواب رو پست می کنم. فکر می کنم به درد بقیه دوستان هم بخوره.

Dear Mr Sarekarian/Allafian

Thank you for your further inquiry about your visa application.

My office told you in December 2009 that the Australian Security Intelligence Organisation (ASIO) had not received a referral in relation to your application.

The Department of Immigration and Citizenship (DIAC) determines when to refer an application for external checks.

If your application has not been referred for external checks, my office has no role in considering your complaint. If the case officer has referred your application for external checks since my recent advice to you, there is still no basis for my office to make another inquiry at this time about the progress of the check. This is because there has been insufficient time for the check to be conducted and therefore no indication of delay or other improper handling by ASIO.

In the first instance you should contact your case officer at DIAC for information. The case officer can tell you if your application has been referred for external checks. If the case officer tells you that a referral has been made, you should allow a minimum of six months for the checks to be conducted, and remain in contact with the case officer. If after that time the case officer tells you that they are waiting for the results of the external checks, you can contact my office again and we will make an inquiry on your behalf.

If you are not satisfied with DIAC’s handling of the matter, you can make a complaint to the Commonwealth Ombudsman via the web site www.ombudsman.gov.au or by phoning 1300 362 072. The Ombudsman will be able to consider whether any error may have occurred in DIAC’s handling of your visa application.

I trust this information is useful to you.

Thank you for contacting the Inspector-General of Intelligence and Security.

On behalf of

Ian Carnell

Inspector-General of

Intelligence and Security

14 December 2009

این یعنی اینکه تا آخر هفته به دیاک فرصت می دم که نظر منو جلب کنند بابت e-mail یی که بهشون زدم
Cool و از Co بهشون شکایت کردم ولی اگر Template بفرستند پیگیری کارمو از طریق سایت www.ombudsman.gov.au می کنم.
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> تابلوي اعلانات اعضاء

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدي
صفحه 6 از 8

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد