فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

رسالت مايگرنت هلپي (spark ع)
رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
شهرام

عضو شده در: 18 ارديبهشت 1386

تشکر شده 212 دفعه در 139 پست

پستتاريخ: 13 تير 1389 - 16:47    عنوان: رسالت مايگرنت هلپي (spark ع) پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام دوستان
اين روزا به سايت كه نگاه مي كنم مي بينيم خيلي خدا رو شكر فعال شده. فكر مي كنم از لحاظ اطلاعات مهاجرتي به لطف دوستان فوق العاده اين جمع٬ حسابي غني شده و البته اين كار ادامه داره.
اين همون چيزي بود كه من و مريم مي خواستيم كه اتفاق بيفته كه ديگه كسي بي خودي و به خاطر ندونستن دچار مشكل سر اين قضيه نشه. حداقل اين منبع وجود داره و ما بايد پيداش كنيم يا بقيه بهمون بگن.

راستش٬اين چيزي كه حسابي ذهن منو اين روزا مشغول كرده٬ سكونت و اشتغاله. همونطور كه فكر مي كنم تو شرايط عادي اكثر ماها بدون وكيل مي تونيم كارمون رو پيش ببريم فكر مي كنم پيدا كردن خونه و كار هم چيزي نباشه كه فرصتي ايجاد بكنه براي يه عده كه از آب گل آلود ماهي بگيرن.

آره اين نگراني بعدي من شده و ظاهرا هم جديه٬ اينكه تعداد مهاجرا دارن به استراليا زياد مي شن و حالا به به چطوري مي شه از اين ملت پول در آورد.

مطمئنم اكثر اين قشر جووني كه دارن مي آن زندگي شون مي شه دو سه تا چمدون و چند تا كارتون و يه دل پر از دلهره كه چي پيش مي آد.

حالا اينكه آدم مي بينه يه عده يه هو (يا شايد هم با كلي حساب كتاب و دون پاشيدن) بيان جلو از جهل ماها استفاده كنند و كار و باري راه بندازن ... نمي دونم چرا منو ياد داستان وكيل دار شدنمون مي ندازه.

بنابراين از شماهايي كه اومديد استراليا يه خواهشي دارم: اگه مي بينيد مي تونيد توي اين زمينه كمك كنيد يعني سكونت موقت و كار٬ از بقيه دريغ نكنيد. الان قسمت سكونت موقت فكر مي كنم خيلي جا داره كه كامل شه. خواهش مي كنم اگه تجربه اي موفق يا نا موفق توي اين زمينه داريد به بقيه هم تو سايت بگيد. جاي كامنت هاي خيلي ها كه اومدن استراليا٬ تو اين زمينه خاليه كه مي تونه به بقيه حسابي كمك كنه اونهم اول كار.

خوشبختانه قسمت كار فوق العاده شده (به لطف پيش كسوتايي مثل سيامك و ...) ولي اگه باز تجربه اي داريد كه مي تونه براي بقيه تو اين زمينه مفيد باشه خواهش مي كنم مطرح كنيد اصلا مهم نيست كه تكراري باشه چون اينجا كلي عضو مي آن و مي رن.

در آخر٬ اگه پيشنهادي داريد كه مي تونه به اين زمينه ها بيشتر كمك كنه ممنون مي شم كه مطرح كنيد.

به اميد جامعه توپ ايراني مقيم استراليا

شاد و سلامت باشيد
Flower
a.mavi

عضو شده در: 16 خرداد 1388

تشکر شده 12 دفعه در 12 پست

پستتاريخ: 13 تير 1389 - 20:05    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

آقا شهرام اگه ميشد يک سري اطلاعات کلي رو به شکل WiKi در آورد که افراد خاصي اونو اديت کنند خيلي دسترسي به اطلاعات براي تازه واردين راحت تر بود. مثل کارايي که براي بخش بررسي مدارک انجام داديد. که البته اونا متاسفانه بروز نشدند.
اينجوري يه سري اطلاعات خارج از مبحث فوروم قرار مي گرفت و دسترسي به اونها خيلي راحت تر مي شد.
به هر حال حداقل کاري که يک نفر مي تونه انجام بده به اشتراک گذاشتن اطلاعاتي که داره.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email مشاهده وب سايت اين كاربر شناسه عضويت در Yahoo Messenger
soodi

عضو شده در: 25 ارديبهشت 1386

تشکر شده 51 دفعه در 45 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 12:55    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام خان بايد بگم اين دغدغه شما يك تفكر مقدس و بسيار ارزشمند و قابل احترامه . و فضاي حاكم بر فروم نشان دهنده جو دوستانه و روحيه همكاري و همياري بين اعضاي فرومه . من هر جا كه تونستم در حد اطلاعاتي كه داشتم سعي كردم دريغ نكنم ولي از اين تاپيك شما احساس كردم منظورت شكل خاصي از اطلاع رساني است - يا شايد يه چيزي شبيه يه تعاوني براي كمك به تازه واردين ... يا شايد هم منظورت اينه كه جمع شيم يه فكري بكنيم - به هر حال اين نظريه شايد بايد پرداخت بشه - من شخصا براي هر نوع همكاري آماده ام
بازم مرسي و درود به شما و مريم عزيز Flower Flower Flower Flower
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email
مجيد1351

عضو شده در: 4 شهريور 1387

تشکر شده 58 دفعه در 35 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 14:08    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام جان
دوستانی که میان این جا (استرالیا) کم کم یادشون میره به این سایت سر بزنند البته طبیعی هم هست و نباید هم زیاد توقع داشت. من دقت میکنم اطلاعات قبل از مهاجرت تو این سایت خیلی زیاده که البته جا داره یه جوری مرتب تر بشه (پیشنهاد a.mavi). ولی بعد از مهاجرت که خیلی هم وسیع هست یه جورایی کم رنگتر هست. یه کم به نظر من بد نیست رو این صحبت بشه که دلیل این کار چی هست.
آیا دوستان سرشون شلوغه؟
- نیازی به اطلاعات این طرف ندارند خودشون میتونند کارشون رو جلو ببرند؟
- یا دلایل دیگه

از طرف دیگه من هنوز کسایی رو میشناسم که بعد از یک سال که تو استرالیا هستند هنوز خبری از مایگرنت هلپ ندارند. یکی از راههایی که میشه غنای فروم رو تو بخش بعد از مهاجرت بیشتر کرد استفاده از تجربیات افراد خیلی قدیمی تر هست اگه بتونیم این فروم و کارایی شو بهشون معرفی کرد. میشه مطمئن بود که بالاخره نفراتی پیدا میشند که بتونند کمک کنند.
یه مساله دیگه هم اینه که هنوز سه سال بیشتر از عمر این فروم نگذشته و اکثر کسایی که این جا فعال هستند تو مرحله قبل از ویزا هستند. بنابراین میشه امیدوار بود که یواش یواش بخش بعد از مهاجرت به مرور غنی تر شود.
مجيد1351

عضو شده در: 4 شهريور 1387

تشکر شده 58 دفعه در 35 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 14:12    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

یه نکته دیگه اینه برخی از اطلاعات هم به صورت پیام خصوصی رد و بدل میشه و شاید اگه بتونیم به صورت عمومی تر بدون اشاره به شخص، اون اطلاعات رو هم وارد کنیم بد نیست. مثلا من خودم تا به حال افراد مختلفی ازم خواستند که رزومه شون رو چک کنم و الان شاید بد نباشه که اشکالات متداول رزومه ها رو تو قسمت کاریابی وارد کنم.
شهرام

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 14:22    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

a.mavi
پيشنهادت انجام شد. حالا بايد اون سايت رو تنظيم كنم.

بچه ها كسي اينجا هست كه تو MediaWiki وارد باشه؟

soodi عزيز ممنون از حس همكاريت.

مجيد1351
اميدوارم تو شهر جديد همه چي روبراه باشه.
آره شايد به خاطر گرفتاريه. ولي بهرحال دوستان ديگه اي هستند كه حسابي فعالند.

من هم فكر مي كنم پيغام خصوصي واسه يه سوال عمومي مي تونه تو سايت مطرح بشه كه بقيه هم استفاده كنند.

Flower
majid51

عضو شده در: 17 اسفند 1387

تشکر شده 436 دفعه در 353 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 14:46    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام نوشته است:
a.mavi
پيشنهادت انجام شد. حالا بايد اون سايت رو تنظيم كنم.
بچه ها كسي اينجا هست كه تو MediaWiki وارد باشه؟

مردم از كنجكاوي: "اون سايت" كدومه؟ اين كلمه قلمه سلمبه‌ي MediaWiki يعني چي؟؟
منم در چندين موضوع چكيده‌اي از نظرات و راهنمايي‌هاي دوستان در بعضي از موضوعات مطرح شده در اين فروم و چند وبلاگ مرتبط جمع كردم كه قصد داشتم يه جايي پيدا كنم تا آپ كنم.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
شهرام

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 14:57    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

اي majid51 اي وارد به MediaWiki
رو دومين migranthelp.net الان نصبش كردم. به محض اينكه تنظيم شه لينكش رو مي ذارم تو سايت.
دوستان به ياري MediaWiki شما نيازمنديم.
spark

عضو شده در: 27 خرداد 1387

تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 15:34    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام,

ممنون از اينكه آي دي منو در نام تاپيك اينكلود كردي Respect Kiss
واقعا و از صميم قلب اين واژه رسالت مايگرنت هلپي را بكار بردم كه مورد توجهت قرار گرفت. Wink
دوستان به ياد داشته باشيد كه ما دانه هاي يك زنجير به هم پيوسته هستيم. تك تك ما وظيفه كشيدن دونه هاي پشت سرمون را داريم ، همانطور كه دانه هاي جلوتر مارا يدك ميكشند. ما بايد بدون توقع به همديگه كمك كنيم و پاسخ كمكي را كه از نفر جلويي گرفتيم به پشت سري بديم . اين يك وظيفه وجدانيه و تك تك ما ملزم به اجراش هستيم.
شهرام اين فروم رو درست كرد كه ما همديگر رو پيدا كنيم ، داييم و يكي از دوستانم اومدن فرودگاه دنبال ما ، من رفتم فرودگاه دنبال مجيد و رضا ، آدرس خونمو دادم كه براي مكاتباتشون استفاده كنند ، مجيد و رضا يه روز ديگه قراره برن دنبال 2 يا 4 نفر ديگه ، من كمكشون ميكنم كه لوازمشونو بخرن ، مجيد به من در تهيه رزومه كمك ميكنه و رضا در حالي كه براي خودش دنبال كار ميگرده كارهايي كه مناسب تجربه من هست را برام ليست ميكنه و لينك ميده ، من هي به پسرداييم ميگم كه بزاي ايرانيها برنامه جديد بزاره كه بتونم دوستان بيشتري رو دور هم جمع كنم تا با هم آشناتر بشيم ......
آره ، همينه كاميونيتي جديد ما كه داره شكل ميگيره و تك تكمون بايد در پيشرفتش سهيم باشيم و نسبت بهش تعصب داشته باشيم Thinking
اطمينان دارم كه موفق خواهيم بود. Smile
a.mavi

عضو شده در: 16 خرداد 1388

تشکر شده 12 دفعه در 12 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 15:58    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام,

ممنون. ولي متاسفانه من دات نت كارم و زياد با اين برنامه هاي php كار نكردم.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي ارسال email مشاهده وب سايت اين كاربر شناسه عضويت در Yahoo Messenger
majid51

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 16:53    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

spark,
Kiss Clapping
بازگشت به بالاي صفحه
majid51

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 16:56    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام,
شما كه خودت سرور اين سايتي.
تو بخش مهندسين كاميوتر يه سوت بزني 7-8 نفر ميان كمك.
((اميدوارم نيان كمك طرف مقابل !!!!) Very Happy
بازگشت به بالاي صفحه
alirezav

عضو شده در: 18 مهر 1387

تشکر شده 182 دفعه در 142 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 17:31    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام,
من آماده هر گونه کمکي هستم البته ببخشيد من کامپيوتري نيستم Embarassed Embarassed
و از اين mediawiki چيزي نمي دونم ولي من هم در مورد رشته خودم سعي کردم توي اين مدت يه چيزهائي رو توي تاپيک خودمون طبقه بندي کنم البته با کمک دوستان و چند وقت بود قصد داشتيم يه وبلاگ درست کنيم و اين اطلاعات رو بيشتر اونجا طبقه بندي کنيم حالا نمي دونم اينکار اينکار شما در حقيقت همون طبقه بندي اطلاعاته؟؟
spark, چقدر اين موضوع لذت بخش و اميد بخشه Clapping Clapping
Brisbane
Adelaide
Brisbane
به اميد ويزاي همه منتظران و دوستان عزيز Smile
بازگشت به بالاي صفحه
Vahid

عضو شده در: 20 شهريور 1386

تشکر شده 130 دفعه در 113 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 18:03    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام,
با اجازه اساتيد و بزرگان فوروم.هر چند هنوز در اوايل راه هستم ولي اينا به نظرم رسيد:
1- به نظر من يك مقدار در ايجاد تاپيك ها هم محدوديت اعمال بشه خيلي خوبه. الان برخي ها تاپيك هاي داراي محتوي مشترك زياد داريم كه بايد با هم ادغام بشه و بعضي ها حذف
2- به عقيده من بايد مثل زير آسمان استراليابراي هر كدوم از بخش ها يك مدير يا يك دبير كه حكم نظم دهنده به اون بخش رو داره از بين بچه هاي با تجربه در نظر گرفته بشه.
اگر لازم بود قالب فروم تغيير داده بشه. به نظرم مامبو انعطاف پذيري بهتري داره از
vBulletin در http://www.pomsinadelaide.com/ استفاده شده كه خيلي جالبه
3- اينطور به نظر مياد فرآيند بعد از اخذ ويزا- خدا قسمت ما هم بكنه يك روزي- كه شامل اسكان اوليه- كارهاي مربوط به دواير دولتي استراليا- بليط هواپيما- ارسال بار- پيدا كردن خونه و كار و... ميشه رو براي كساني كه ميخوان تازه برن در قالب يك گروه هاي داوطلبي مثل اونچه كه گرين آيلند ايجاد كرده خود بچه سازماندهي بكنند.
مثلا بچه هاي مقيم هر شهر كه مايلند به تازه واردان كمك كنند تقسيم كار مي كنند و تلفن و ايميلشون رو در اختيار بقيه مي گذارند.اين مجموعه با ورود هر مهاجر تازه ميتونه به روز و گسترده تر بشه.
4- از فيس بوك هم غافل نشيم. مثلا چرا نميشه ميگرنت هلپ يك يوزر تو فيس بوك داشته باشه؟
20
Itachi

عضو شده در: 31 تير 1387

تشکر شده 169 دفعه در 138 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 19:15    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Evil or Very Mad

اين مطلب آخرين بار توسط Itachi در 23 مرداد 1389 - 17:38 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي
صفحه 1 از 4

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد