فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

رسالت مايگرنت هلپي (spark ع)
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
Itachi

عضو شده در: 31 تير 1387

تشکر شده 169 دفعه در 138 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 19:20    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Wink

اين مطلب آخرين بار توسط Itachi در 23 مرداد 1389 - 17:38 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
majid51

عضو شده در: 17 اسفند 1387

تشکر شده 436 دفعه در 353 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 19:33    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Vahid,
شرمنده که من با بيل ميام وسط مهندسا و ميگم اهن!!!
1- موافقم، ولی "کنترل" زمان می خواهد که مدير / مديريتور / ادمين ، در اين زمينه کمبود دارند.
2- قبلاً پيشنهاد شد و شهرام خان علاقه اي به اين موضوع نداشتند و وتو شد Very Happy
3- کاملاً موافقم. ولي خونه موقت يه کم مشکله. من در موردش فکر کردم. در اين مورد با اينکه "موقت" است ولي اختلاف سليقه چون زياده و بازم چون بايد قبل اومدن رزرو بشه ، مي تونه خداي ناکرده باعث اختلاف و ناراحتي بشه و در موارد نادري مبلغ رزرو انجام شده پرداخت نشه. البته اين از نمونه موارديست که درصورت پيشرفت اين کامونيتي ، قابل بحث و بررسي است، ولي الان جاش نيست.
4- ميگرنت هلپ تو فيس.بوك گروپ داره ولي فعاليت نداره (يا به نظر من اينجوره). ضمن اينکه ميدونيأ تو ايران فيلتره و دسترسي بغايت سخت و اعصاب خردکن.
خلاصه رو کمک من هم مي تونيد حساب کنيد ، هر چند الان نمي دونم چه کمکي مي تونم بکنم.
بازگشت به بالاي صفحه
فرهاد و فردا

عضو شده در: 19 مهر 1388

تشکر شده 4 دفعه در 4 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 21:57    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام و مريم عزيز
من هم اول از همه از اين كاري كه كرديد واقعا تشكر مي كنم و از اينكه مي بينم هم وطنام يه حس همكاري دارند و اينجوري پشت هم رو دارن بهم دلگرمي و انگيزه مي ده .من هم آمادگي خودم رو اعلام مي كنم و اميدوارم بتونم تو اين سايت به بقيه دوستان كمك و راهنمايي كنم تا با مشكلات كمتري مواجه بشن.
Clapping Clapping Clapping Clapping
Vahid

عضو شده در: 20 شهريور 1386

تشکر شده 130 دفعه در 113 پست

پستتاريخ: 14 تير 1389 - 22:34    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Itachi_uchiha,
منظور من از ايده پذيري از اون دو تا سايت در مورد قالب فوروم وشكل اون بود كه با مامبو طراحي شده بود.
در مورد خدماتي مشابه گرين آيلند هم منظور ايده اوليه به مهاجران تازه وارد اما به صورت داوطلبانه و بدون چشم داشت مالي بود. كه فكر مي كنم با توجه به زنجيره همكاري بين دوستان حالت دو امدادي رو پيدا مي كنه و هركسي به نفر بعديش كمك ميكنه.
حالا فيس بوك نشد يك جاي ديگه. مثلا ميگرنت هلپ يك گروه خبري تو ياهو درست كنه و... يا اصلا چرا فوروم زير مجموعه يك سايت به همين نام نميشه.
حالا استفاده از بحث تبليغات به خود شهرام عزيز برمي گرده.
در مورد تاپيك هاي مشترك هم به نظر من برخي موضوع ها خيلي شلوغ شده . مثلا برخي تاپيك ها اونقدر تعداد صفحاتش زياد شده و مطالبش كلي و از هر دري صحبت شده كه كسي كه دنبال يك سوال خاص ميگرده پيدا كردنش براش سخت ميشه.
mjse

عضو شده در: 9 فروردين 1389

تشکر شده 35 دفعه در 33 پست

پستتاريخ: 16 تير 1389 - 19:03    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام

منم هر كاري از دستم بر بياد حاضرم. رشتم الكترونيكه و تخصص در plc و كنترل و اتوماسيون دارم.

اين مطلب آخرين بار توسط mjse در 8 مرداد 1389 - 11:24 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
omalpd

عضو شده در: 23 شهريور 1388

تشکر شده 4 دفعه در 1 پست

پستتاريخ: 16 تير 1389 - 19:28    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Itachi_uchiha نوشته است:
["][b],

در مورد گرین آیلند و زیر آسمان استرالیا هم باید بگم که از هیچکدام ایده نگیرید. زیر آسمان استرالیا با تبلیغات نادرستش در مورد یک وکیل من و چند نفر دیگه رو گیر این وکیل انداخت که هنوز داریم چوبش رو میخوریم. گرین آیلند هم صرفا دنبال سود مالی هستند من هیچ یک از خدماتشون رو در حد قیمتی که میدن هم ندیدم.

آي علي جان
جانا سخن از زبان ما مي گوي Respect Respect
ما هم از همين جا گرفتار شديم Mad Mad
ساحل

عضو شده در: 14 ارديبهشت 1387

تشکر شده 43 دفعه در 30 پست

پستتاريخ: 17 تير 1389 - 5:07    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

بچه های بریزبین بسیار در این زمینه فعالند و تقریبا تازه واردها رو به خصوص اونهایی که خودشون تماس می گیرن و کمک خاصی می خوان تنها نمی ذارن. حتی چند تا از بچه ها پیشنهاد تشکیل مجموعه ای رو دادند شبیه گرین آیلند - البته بدون دریافت هیچ هزینه ای, فقط در برابر این قول که هر موقع فرصت و امکانشش رو داشتن حداقل یکبار به عنوان داوطلب در خدمت دوستان جدیدی که تشریف می یارن باشن. من خیلی خوشحال تر می شم که مایگرنت هلپ متولی ایجاد چنین مجموعه ای در شهر های مختلف بشه. چون ماهیت مایگرنت هلپ هم در همین راستای کمک دادن و کمک گرفتن بود.
yek_mosafer
مهمان

پستتاريخ: 17 تير 1389 - 11:00    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Itachi_uchiha نوشته است:
پیشنهاد ویکی رو چند ماه پیش منم مطرح کردم باز خوشحالم که الان راه داره می افته.

خوب ویکی یه کم قدیمی شده ولی انجمن ساز های رایگان زیادی رو برو بچه های ایرانی تو کشور راه انداختن وپشتیبانی می کنند مثلاً مای بی بی به لینک www.mybbhelp.ir و نیوک مشهد تیم کار خوبه بچه های تهران ومشهد که سایت هم داره به آدرس www.phpnuke.ir من مامبو رو قبول ندارم و VB خیلی بهتره که من از اون در سایتم استفاده می کنم و پلاگین های زیادی برای اشتراک شدن بهش اضافه میشه یکیشونم همین ویکی معروف گوگل !!! کمکی خواستین بنده در خدمتم . یا حق Smile
بازگشت به بالاي صفحه
mjse

پستتاريخ: 22 تير 1389 - 9:36    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ساحل جان Clapping

پيشنهادت خيلي خوبه و منم با اون كاملا موافقم اگر چه هنوز اينجام ولي كاري باشه در خدمتتم.

من حتي پيشنهاد ميكنم هزينه هاي مربوط به تشكيل همچين گروه يا شركتي توسط كسايي كه در شرف رفتن هستند و ساير اعضا از هميجا تامين بشه.
mjse

پستتاريخ: 22 تير 1389 - 9:52    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام به شهرام و مريم و اسپارك و بقيه ... Flower Flower Flower

اگه جسارت نباشه من پيشنهاد ميكنم آقا شهرام و مريم خانوم اگه صلاح بدونن و وقت داشته باشن با همكاري ساير دوستاي ديگه اي كه اونجا هستن و خيلي به فروم كمك كرده اند مثل آقا اسپارك و ... يه شركت يا موسسه قانوني رو تو استراليا ثبت كنند و تمام هزينه هاي اون هم از دوستايي كه تمايل دارند اينجا يا اونجا تامين بشه . و فقط زحمت پيگيري اون رو در استراليا كه البته زحمت اصلي هستش رو بكشند . ميدونم اينكار ممكنه خيلي خسته كننده و دردسر ساز باشه ولي واقعا و حقيقتا ميتونه كمك فوق العاده اي باشه براي كسايي كه اول كار ميان اونجا و با هيچ چيزي اشنا نيستن . زمينه فعاليت هم ميتونه كاراي تجاري ساده باشه و كنار اون تازه واردا رو تا مدتي حتي شده بدون حقوق در اختيار داشته باشه تا اونا با محيط اشنا بشن و بتونن خودشون رو جمع و جور كنن . اين شركت يا موسسه يا گروه يا هر چيز ديگه ... حتي اگه سود اوري هم نداشته باشده ميتونه سر منشا خير عظيمي باشه و دوستاي تازه وارد رو در اونجا از غربت دربياره و با محيط غريبه اونجا اشنا كنه ... و خيلي كاراي ديگه ميتونه انجام بده كه خود شماها بهتر از من ميدونين ...

البته من صد در صد ميدونم خود اقا شهرام و مريم خانوم هم تو اين فكرا بوده و هستند ولي منم ... من باب يه صحبت اينو گفتم ... تا چه پيش آيد ...

Respect Respect Respect
spark

عضو شده در: 27 خرداد 1387

تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 22 تير 1389 - 12:54    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

mjse,

اصلا با پيشنهادت موافق نيستم. اين تيپ كارا وقتي ارزشمنده كه بدون سود مالي و منفعت باشه و تعهدي هم در پي نداشته باشه. شايد من اصلا يه ماهه ديگه نتونستم براي مدت چند هفته به فروم سر بزنم ، اونوقت تكليف جماعتي كه منتظر موندن چي ميشه Thinking Thinking
بهتره همينطور به دلخواه باشه و اطمينان داشته باش كه اينجوري رفاقتها مخلصانه تر خواهد بود Wink
شهرام

عضو شده در: 18 ارديبهشت 1386

تشکر شده 212 دفعه در 139 پست

پستتاريخ: 22 تير 1389 - 12:57    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

mjse عزيز
پيشنهاد خوبيه ولي عمل كردن بهش خيلي مشكله. ما هر دو شاغل هستيم و عملا وقتي مي رسيم خونه اونقدر فرصت مي كنيم كه يه استراحتي بكنيم و براي فردا آماده بشيم. ثبت همچين تشكيلاتي و اداره اون زمان مي خواد اونهم تمام وقت. بعد وقتي كه موسسه سودآوري نداشته باشه يعني ما هم مي مونيم بي درآمد.
من فكر مي كنم هر كاري بايد انجام بشه بايد در راستاي اطلاع رساني بهتر و سازمان يافته تر باشه. اينطوري خود افراد راحت مي تونند كاراشون رو با كمك اون اطلاعات ساده پيش ببرند.

باز هم ممنون.
Flower
mjse

پستتاريخ: 23 تير 1389 - 0:03    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

شهرام جان و اسپارك عزيز

Flower Flower Flower

من هم منظورم از اين پيشنهاد در واقع تاسيس نوعي موسسه و يا شركت غير انتفاعي هستش نه اينكه اون شركت يه محلي براي درامدزايي باشه ... منظورم اينه كه يه سيستمي باشه كه بتونه بصورت منظم و سازماندهي شده به افراد و متقاضيان كمك كنه تا در چند ماه اول ورود با محيط جديد اشنا بشن و در صورت امكان بتونن يك سابقه كار مرتبط تو استراليا براي خودشون تو اون چند ماه بدست بيارن ... منظور من از اينكه اون شركت سودآور نباشه براي كسايي بود كه ميخوان از ايران بيان ( چونكه من فكر ميكنم شايد خيلي از ماها حاضر باشيم در اول ورود به اونجا مقداري هزينه هم بكنيم تا توسط اين موسسه و در طي يك مدت كوتاهي با محيط جديد اشنا بشيم تا بعد بتونيم خودمون راه اصليمونو پيدا كنيم ) و الا طبيعيه كه تمام هزينه هاي اون موسسه فرضي كه شامل دستمزد افراد فعال در ان موسسه هم ميشه طبيعتا بايد توسط افراد متقاضي ورود به استراليا تماما و بطور كامل پرداخت بشه ... منظورم از كار تجارتي سبك هم اين بود كه مثلا اون شركت يه پروژه مهندسي تعريف كنه كه چند رشته اصلي رو در بر داشته باشه و متقاضيان تازه وارد توسط اون شركت استخدام بشند ( البته در واقع هيچ حقوقي هم نميگيرند) تا براي چند ماهي سابقه كار مرتبط با شغلشون در استراليا بدست بياورن... حالا اين پروژه لازم نيست سود مالي واقعي هم داشته باشه...در مورد فعاليت شماها در اين موسسه هم من منظورم اين نيست كه خودتون مستقيم درگير باشيد بلكه منظورم اينه اگه ممكن باشه شما ها كه اونجا جا افتاده هستيد بعنوان افراد مورد اعتماد و امين اعضا و متقاضيان ورود به استراليا كار تاسيس اين شركت رو به مشاورين متخصص اونجا بسپريد تا تمام كاراي ثبت قانوني و اجاره محل و استخدام كارمندا و ... رو اونا انجام بدن و شما فقط خط و هدف كلي را به اونا بديد تا به كارو زندگي شما لطمه وارد نشه ... و صد البته تمام اين هزينه ها بايد توسط اعضاي متقاضي و از ايران تامين بشه ... در واقع ميخواب بگم به نظر من اگه اين فروم يك همچي بازوي اجرايي در كنارش داشته باشه خيلي بهتره ... ولي خوب پر واضحه كه من دارم از اينجا به قضيه نيگا ميكنم و اشرافي اصلا روي واقعيتهاي اونور ندارم و صد البته اينرو هم ميدونم نظر شماها كه مدت زياديه اونجايين و افريننده اين فروم هستيد خيلي خيلي درست تر و دقيقتره ...

Thinking ... راستشو بخاين انصافا وقتي دوباره مطلبو مرور ميكنم ميبينم حق با شماست ... Thinking

... در هر صورت از صميم دل از زحمات شما و وقتي كه براي دوستاي ديده و نديده تون تو اين فروم ميزاريد تشكر ميكنم ...

مخلص شما ...

Respect Respect Respect
دامون

عضو شده در: 22 ارديبهشت 1386

تشکر شده 503 دفعه در 404 پست

پستتاريخ: 7 مرداد 1389 - 7:08    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ممنون شهرام و مريم عزيز بابت تمام زحمات كه كشيديد تا حالا ... و بابت اين دلسوزي كه داريد.
من يه پيشنهاد دارم كه هنوز خامه و احتياج به يه مقدار تغيير داره ... بچه هايي كه استراليا هستند (منم تقريبا تازه واردم) شايد خيلي به خاطر مساپل كاري و يا درگيريهاي ديگه نتوند مدام به فروم سر بزنند و همه قسمتها رو زير و رو كنند تا بتونند جواب دوستاني كه در مورد اينور اطلاعات مي خواند رو بدن اما حداقل من يكي (بقيه رو نمي دونم) مشكلي بابت چك كردن ايمل توي محيط كار رو نداريم و يه جورايي آنلاين حساب ميشيم . پيشنهاد من اينه كه براي هر شهر يه نفر مسپول بشه و يه ايميل ايجاد كنه كه هر كسي سوالي داره ُ كمكي مي خواد يا هر مسله ديگه اي رو دريافت كنه و بر و بچه هايي كه توي اون شهر دوست دارند كه به تازه واردها يا كسايي كه ويزاشون اومده و مي خوان بيان كمك كنه با اين فردي كه گفتم هماهنگ باشند و ايميلشون رو داده باشند . اين فرد هم ميتونه اگه خودش ميرسه و ميتونه.. كمك رو انجام بده و يا براي كمك بهتر ايميل دوست تازه وارد رو براي بقيه فوروارد كنه .
mjse

پستتاريخ: 7 مرداد 1389 - 9:30    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

دامون جان

Respect Respect Respect
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> نظرات٬ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد سايت و بخش هاي مختلف آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي
صفحه 2 از 4

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد