فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

پيام تبريك نخست وزير به مناسبت نوروز
رفتن به صفحه قبلي  1, 2

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> تابلوي اعلانات اعضاء

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
April

عضو شده در: 17 بهمن 1391

تشکر شده 16 دفعه در 14 پست

پستتاريخ: 29 اسفند 1391 - 11:10    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

librarian,
راستش منم وقتی نامه رو دیدم اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد نداشتن تاریخ بود، آخه می خواستم ببینم چند روز قبل نوروز این نامه رو داده.. و واسم جالب بود که نامه تاریخ نداره اما گفتم خب شاید نامه های این مدلی رو بدون تاریخ می زنن.. Confused

صفحه نخست وزیر رو هم کاملا زیر و رو کردم اما هیچ خبری از این موضوع توش نبود.. Sad

ولی ممکنه نامه های اینجوری رو چون مخصوص جامعه ایرانیاست فقط واسه همون سازمان همیاری بفرستن و جای دیگه نباشه؟!

چون شما میگید "پیام های مشابهی از سوی کوین راد و فرماندار نیوساوث ولز برای تبریک سال نو در سالهای گذشته در همین وب سایت منتشر شده که هیچ کدومشون رو در جای دیگه ای نتونستم پیدا کنم" ، اگر اینجوری باشه و این صفحه داره اطلاعات کذب میده خب تا حالا باید به حسابش رسیده باشن یا اخطاری چیزی گرفته باشه که دیگه اخبار کذب نده... ولی اگر همچنان داره به کارش ادامه میده و ایندفعه نامه رو از جانب نخست وزیر گذاشته فکر نمی کنم قضیه حقیقت نداشته باشه...

ولی بازم دوستان اگر کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا بفیه رو هم بی خبر نذارید... Respect
RRK in Perth

عضو شده در: 24 بهمن 1389

تشکر شده 55 دفعه در 32 پست

پستتاريخ: 29 اسفند 1391 - 12:27    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

فکر کنم بهتره از گردانندگان صفحه فيسبوکشون بپرسيم
آفيسر: 29/12/2011،ليزا مالوني
چک محل کار: 14/2/2012
ويزا:18/4/2013
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
librarian

عضو شده در: 3 مرداد 1387

تشکر شده 35 دفعه در 27 پست

پستتاريخ: 18 ارديبهشت 1392 - 9:45    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

April نوشته است:
librarian,
راستش منم وقتی نامه رو دیدم اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد نداشتن تاریخ بود، آخه می خواستم ببینم چند روز قبل نوروز این نامه رو داده.. و واسم جالب بود که نامه تاریخ نداره اما گفتم خب شاید نامه های این مدلی رو بدون تاریخ می زنن.. Confused

صفحه نخست وزیر رو هم کاملا زیر و رو کردم اما هیچ خبری از این موضوع توش نبود.. Sad

ولی ممکنه نامه های اینجوری رو چون مخصوص جامعه ایرانیاست فقط واسه همون سازمان همیاری بفرستن و جای دیگه نباشه؟!

چون شما میگید "پیام های مشابهی از سوی کوین راد و فرماندار نیوساوث ولز برای تبریک سال نو در سالهای گذشته در همین وب سایت منتشر شده که هیچ کدومشون رو در جای دیگه ای نتونستم پیدا کنم" ، اگر اینجوری باشه و این صفحه داره اطلاعات کذب میده خب تا حالا باید به حسابش رسیده باشن یا اخطاری چیزی گرفته باشه که دیگه اخبار کذب نده... ولی اگر همچنان داره به کارش ادامه میده و ایندفعه نامه رو از جانب نخست وزیر گذاشته فکر نمی کنم قضیه حقیقت نداشته باشه...

ولی بازم دوستان اگر کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا بفیه رو هم بی خبر نذارید... Respect

به دفتر نخست وزیر ایمیل دادم واونها بعد از بیش ازیکماه جواب دادن که بله، سازمان از ما درخواست کرده که نوروز رو تبریک بگیم و ما هم گفته ایم. پس نامه ها واقعیت داره. اما درجواب درخواست سازمان بوده و نامه فقط به خودشون پاسخ داده شده و در رسانه های عمومی منتشر نشده. علت اینکه نمی شه لینکی به جز لینک سازمان هم از این نامه پیدا کرد همینه. در فیس بوک جولیا گیلارد هم تبریکی بابت نوروز نوشته نشد. جالبه که همزمان با نوروز جشن بهاره هندوهاست به نام هولی یا جشن رنگ ها. اون تو فیس بوک رسمی جولیا گیلارد تبریک گفته شد. اما خبری از نوروز نبود.)
اینم صفحه جولیا گیلارد در فیس بوک
https://www.f.a.c.e.b.o.o.o.k.com/juliagillard?fref=ts

عضو شده در: 17 فروردين 1388

تشکر شده 428 دفعه در 384 پست

آدرس پستي: Perth

پستتاريخ: 18 ارديبهشت 1392 - 10:00    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

librarian, مرسي از پيگيريت Flower چه بد كه هندوها براشون مهمترند Sad
librarian

عضو شده در: 3 مرداد 1387

تشکر شده 35 دفعه در 27 پست

پستتاريخ: 18 ارديبهشت 1392 - 14:26    عنوان: Indian Australian پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

shayesteh_bh نوشته است:
librarian, مرسي از پيگيريت Flower چه بد كه هندوها براشون مهمترند Sad

خواهش می کنم.
خوب هندوها جمعیت شون خیلی بیشتره. از هند و سری لانکا مهاجرین زیادی به استرالیا اومدن. شاید دلیلش این باشه. الان حدود چهارصدهزار هندی در استرالیا هستن که دو درصد جمعیت استرالیا رو تشکیل می دن
http://en.wikipedia.org/wiki/Indian_Australian

عضو شده در: 17 بهمن 1391

تشکر شده 16 دفعه در 14 پست

پستتاريخ: 18 ارديبهشت 1392 - 15:24    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

librarian,
ممنون از پیگیریتون... Clapping Respect
راستش منم یکم یه جوری شدم وقتی گفتید بخاطر درخواست خود سازمان تبریک گفتن، یعنی انگار تو رودربایستی قرار گرفتن... Sad ولی خب بازم اشکالی نداره، در هر صورت متن قشنگی بود، دستشون درد نکنه... Smile
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> تابلوي اعلانات اعضاء

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
رفتن به صفحه قبلي  1, 2
صفحه 2 از 2

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد