فهرست www.MigrantHelp.com www.MigrantHelp.com
فروم مايگرنت هلپ

پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول   جستجوجستجو      گروههاي کاربرانگروههاي کاربران   درباره مادرباره ما   RSSRSS   ثبت نامثبت نام 
 مشخصات فرديمشخصات فردي   پيامهاي خصوصيپيامهاي خصوصي   ورودورود 

بهترين مناطق مسکوني در ملبورن

ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> اسكان و سكونت

مشاهده تاپيک قبلي :: مشاهده تاپيک بعدي  
نويسنده پيام
sha-bak

عضو شده در: 19 آذر 1393

تشکر شده 3 دفعه در 3 پست

پستتاريخ: 24 آذر 1393 - 12:53    عنوان: بهترين مناطق مسکوني در ملبورن پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

سلام به همه دوستان عزیز ساکن ملبورن،
از اونجایی که فکر میکنم حدود 6 ماه آینده (گوش شیطون کر) ویزامون برسه، می خواستم ازتون در خواست کنم در مورد مناطق مختلف ملبورن که برای زندگی در بدو ورود مناسب هستند، نظرات خودتون رو بنویسید.

ازتون ممنون Flower
Team 13 request: 16-03-2014
Visa granted: 23-01-2015
بازگشت به بالاي صفحه
خواندن مشخصات فردي ارسال پيام شخصي
spark

عضو شده در: 27 خرداد 1387

تشکر شده 443 دفعه در 334 پست

آدرس پستي: ملبورن Endeavour Hills در صورت نياز به تماس پيغام بدهيد

پستتاريخ: 25 آذر 1393 - 13:50    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

sha-bak,

سلام و رسیدن بخیر.
همه وجود این راهنمایی بستگی به این داره که شما چقدر بخوای هزینه برای مسکن و تهیه مایحتاج زندگی کنی وگرنه اگه مبلغش مهم نیست برو "سات یارا" یا "تورک". Neutral
sha-bak

تشکر شده 3 دفعه در 3 پست

پستتاريخ: 25 آذر 1393 - 14:28    عنوان: spark پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

SPARK

سلام و ممنون،
البته هنوز نرسیدیم ولی از اونجایی که 14 ماهه منتظریم و کل سایتهای مربوط به اجاره خونه رو زیر و رو کردیم تقریبا با محله ها و اسامیشون آشنا هستیم. خودمون فکر می کنیم که بهتره اولین محل سکونتمون رو توی CBD بگیریم می خواستم بدونم آیا درست فکر کردیم؟ منظورم از لحاظ دسترسی و راحت بودن حمل و نقل هست!
و در ضمن برای اول کار برآورد قیمت بین 350 تا 400 دلار اجاره در هفته مناسب هست؟
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید : Embarassed

اين مطلب آخرين بار توسط sha-bak در 25 آذر 1393 - 15:29 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه
sha-bak

تشکر شده 3 دفعه در 3 پست

پستتاريخ: 25 آذر 1393 - 14:46    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

و یک سوال دیگه اسپارک عزیز:

ممکنه نظرتون رو راجع به این محله ها بدونم؟!

St. Kilda و flinders و A'Bechet street و Queens road
بازگشت به بالاي صفحه
spark

پستتاريخ: 26 آذر 1393 - 15:04    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

sha-bak,
شما اگر اهل عشق و حال و شب زنده داری و زیر آبی زدن باشی فقط باید بری مرکز شهر زندگی کنی.
اون خیابانها و محلات بالا هم درسته که عملا وسط شهره ولی پر از آدمهای ناجور و دله دزد و معتاد و ایناست. جای پارک هم که قربونش برم. روزی 15-35$ در نظر بگیرید ( اگر ماشین داشته باشید و محل سکونت پارکنگ نداشته باشه )
شما هر محلی زندگی کنی همه چیز در دسترست هست. فراموش کن سیستم و استانداردهای ایران را.
hope1

عضو شده در: 21 خرداد 1394

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 30 تير 1394 - 16:41    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

ُسلام دوستان. نزدیک این این ادرس: -Peninsula Campus-
McMahons
Frankston Victoria 3199 Australia
جای مناسبی واسه زندگی هست؟ هزینه اجاره چطوره اونطرفا؟
بازگشت به بالاي صفحه
spark

پستتاريخ: 3 مرداد 1394 - 13:05    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

hope1,
Frankston اصولا جای عشق و حاله و آدمای پردردسر توش زیادن. ولی دلیل بر این نمیشه که شما بخوای واسه تجربه کردن شروع زندگی در استرالیا آنجا را ایگنور کنی. به نظر من باحال ترین منطقه ساحلی ملبورنه با خوبی و بدیهای خودش و ارزش امتحان کردن را داره. کما اینکه من حتی برای خرید خانه هم به این محل فکر میکردم. Wink
hope1

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 14 مرداد 1394 - 11:30    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

spark نوشته است:
hope1,
Frankston اصولا جای عشق و حاله و آدمای پردردسر توش زیادن. ولی دلیل بر این نمیشه که شما بخوای واسه تجربه کردن شروع زندگی در استرالیا آنجا را ایگنور کنی. به نظر من باحال ترین منطقه ساحلی ملبورنه با خوبی و بدیهای خودش و ارزش امتحان کردن را داره. کما اینکه من حتی برای خرید خانه هم به این محل فکر میکردم. Wink

سلام و ممنونم از جوابتون ولی انگار کمپس دپارتمان من توی clayton هست. واسه زندگی در این حدود نظرتون چیه؟ می خواییم هم واحد مستقل باشه و هم هزینه خیلی زیادی رو متحمل نشیم.
بازم ممنون Flower
بازگشت به بالاي صفحه
Roozbeh79

عضو شده در: 18 ارديبهشت 1394

تشکر شده 1 دفعه در 1 پست

پستتاريخ: 20 مرداد 1394 - 21:17    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

hope1 نوشته است:
spark نوشته است:
hope1,
Frankston اصولا جاي عشق و حاله و آدماي پردردسر توش زيادن. ولي دليل بر اين نميشه که شما بخواي واسه تجربه کردن شروع زندگي در استراليا آنجا را ايگنور کني. به نظر من باحال ترين منطقه ساحلي ملبورنه با خوبي و بديهاي خودش و ارزش امتحان کردن را داره. کما اينکه من حتي براي خريد خانه هم به اين محل فکر ميکردم. Wink

سلام و ممنونم از جوابتون ولي انگار کمپس دپارتمان من توي clayton هست. واسه زندگي در اين حدود نظرتون چيه؟ مي خواييم هم واحد مستقل باشه و هم هزينه خيلي زيادي رو متحمل نشيم.
بازم ممنون Flower
منطقه كلايتون به دندنونگ نزديكه مي توانيد تو اون دور وبر خونه با قيمت مناسب پيدا كنيد. البته منطقه clyton , noble park , dandenong جزء مناطق خوب ملبورن حساب نمي شند. البته وقتي مي گيم جزء مناطق خوب نيست برا شمايي كه تازه مي ايد اصلا قابل لمس نيست
بازگشت به بالاي صفحه
hope1

تشکر شده 0 دفعه در 0 پست

پستتاريخ: 23 مرداد 1394 - 12:42    عنوان: پاسخگويي به اين تاپيک بهمراه نقل قول

Roozbeh79 نوشته است:
hope1 نوشته است:
spark نوشته است:
hope1,
Frankston اصولا جاي عشق و حاله و آدماي پردردسر توش زيادن. ولي دليل بر اين نميشه که شما بخواي واسه تجربه کردن شروع زندگي در استراليا آنجا را ايگنور کني. به نظر من باحال ترين منطقه ساحلي ملبورنه با خوبي و بديهاي خودش و ارزش امتحان کردن را داره. کما اينکه من حتي براي خريد خانه هم به اين محل فکر ميکردم. Wink

سلام و ممنونم از جوابتون ولي انگار کمپس دپارتمان من توي clayton هست. واسه زندگي در اين حدود نظرتون چيه؟ مي خواييم هم واحد مستقل باشه و هم هزينه خيلي زيادي رو متحمل نشيم.
بازم ممنون Flower
منطقه كلايتون به دندنونگ نزديكه مي توانيد تو اون دور وبر خونه با قيمت مناسب پيدا كنيد. البته منطقه clyton , noble park , dandenong جزء مناطق خوب ملبورن حساب نمي شند. البته وقتي مي گيم جزء مناطق خوب نيست برا شمايي كه تازه مي ايد اصلا قابل لمس نيست

سلام .ممنون از جوابتون. میشه لطفا یه خرده بیشتر توضیح بدید منظور از خوب نیست یعنی چی؟ مردمش خوب نیستن؟ امکاناتش کمه؟ ..... حدود قیمت اجاره خونه اون مناطق چقدره؟
بازگشت به بالاي صفحه
نمايش پستها:   
ارسال تاپيک جديد   پاسخ دادن به اين تاپيک

فهرست www.MigrantHelp.com -> اسكان و سكونت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours مي‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمي توانيد در اين بخش تاپيک جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به تاپيکها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد تاپيک هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد